sennik huśtawka

Huśtawka

Sen o huśtawce wiąże się z koniecznością podejmowania dobrych decyzji. Sen jest też związany z ideą równowagi między wszystkimi obszarami życia, aby osiągnąć sukces. Mówi również wiele o potrzebie zaufania do siebie, abyś bardziej doceniał swoje pomysły i osiągnięcia, a mniej sugerował się opiniami innych.

Sennik Huśtawka

Równowaga jest tym czego pilnie potrzebujesz. Jednak nie wiesz, jak jej szukać, ponieważ czujesz presję i wymagania innych, w pracy, czy nawet w rodzinie. Musisz znaleźć sposób na ustalenie swoich granic.

Sen o huśtawce oznacza, że ​​jeśli dobrze się zastanowisz przy podejmowaniu decyzji, prawdopodobnie odniesiesz sukces. Nie powinieneś bać się konkurencji, zwycięstwo jest Twoje.

Co oznacz huśtawka w śnie?

Dziecko na huśtawce

Znaczenie snu ostrzega, że podejmujesz serię niedojrzałych i pochopnych decyzji tylko dlatego, że czujesz niepokój i presję.

Sen zwraca uwagę na to, jak ważne jest uważne przyglądanie się rzeczom. Jest czas, aby poprawić to co zostało źle zrobione, ale musisz chcieć to zrobić. Błędy są rzeczą ludzką i można je naprawić przy zachowaniu należytej staranności.

Dziecko bawiące się na huśtawce we śnie zapowiada radość w miłości. Twój związek będzie rozkwitał, pogłębiał się lub wejdzie na kolejny poziom.

Jeśli jesteś osobą samotną, spodziewaj się poznania kogoś kto da Ci wiele radości.

śnić o dziecku na huśtawce

Huśtać dziecko

Jeśli śniło Ci się, że kołyszesz dziecko, musisz na jawie znaleźć sposób na ujarzmienie swoich dziecięcych uczuć, zwłaszcza tych, które są związane ze sposobem, w jaki patrzysz na swoje życie miłosne. Podejmuj rozsądne decyzje, zachowuj się poważnie i odpowiedzialnie. Staraj się być mniej zazdrosną osobą, nie stawiaj partnerowi za dużo żądań, bo może się od Ciebie oddalić.

Spaść z huśtawki

Sen sugeruje nadejście problemów, ale Sennik podkreśla, że ​​wszystko zostanie rozwiązane dość łatwo. Jednak jeśli te problemy są związane z miłością, mogą być nieco bardziej złożone, a to dlatego, że od dłuższego czasu postępujesz wobec partnera w sposób niezrównoważony. Musisz dobrze zastanowić się czego oczekujesz, bo grozi to rozpadem związku.

Dorosły na huśtawce

Jeśli we śnie widzisz dorosłego bawiącego się na huśtawce, na jawie otrzymasz prezent. Może wcale się nie go nie spodziewałeś. Z pewnością będzie on dla Ciebie bardzo miły, może to być też coś o czym od dawna marzyłeś.  

Huśtać się

Zabawa na huśtawce to znak, że w sprawach miłosnych należy zachować ostrożność, nie podejmować pochopnych decyzji. 

Sennik także radzi: zastanów się dobrze przed podjęciem ostatecznej decyzji o zmianie pracy.

Huśtać się z ukochaną osobą

Sen, że jesteś na huśtawce z ukochaną osobą, mówi o obecnym stanie związku. Próbujesz zrównoważyć wolę i pomysły obu stron, ale nieuchronnie dochodzisz do punktu krytycznego. Wizja dwojga ludzi na huśtawce pokazuje scenariusz dyskomfortu, który nie może trwać długo. Najlepiej więc szczerze porozmawiać o tej sytuacji, aby zakończyła się bez urazy dla żadnej ze stron. 

Być huśtanym

Jeśli śniło Ci się, że kołysze Cię ukochana osoba, sen przekazuje Ci wiadomość o tym, jak traktujesz swoją rodzinę. Osoba huśtająca Cię pojawia się we śnie, aby zasugerować, że nie powinieneś skupiać się tylko na swojej karierze i oddalać się od ludzi, którzy Cię kochają. Sennik nawołuje: znajdź czas dla bliskich.

Huśtać partnera

Jeśli śniło Ci się, że kołyszesz swojego partnera, sen mówi o tym, jak ważne jest uwzględnienie jego punktu widzenia przy podejmowaniu decyzji. 

Sny tego rodzaju mają też silny związek z ideą zmiany, czy to wewnętrznej, czy zewnętrznej, motywowanej takimi sprawami jak praca. Porozmawiaj z parterem o swoich planach.

Zeskoczyć z huśtawki

Sennik zauważa, że nie martwisz się zbytnio jakością swoich działań. Jest to zauważane przez innych i wpłynie na kilka Twoich relacji w pracy, a może także w miłości i rodzinie.

sen o huśtawce

Zepchnąć kogoś z huśtawki

Według Sennika możesz próbować zmotywować ważną dla Ciebie osobę do dążenia do celu, ale też jesteś gotów kogoś „wypchnąć” z jakiegoś projektu, zadania.

Jesteś zainteresowany pracą tylko dla siebie. Ten sposób działania nie jest najlepszy, a sen prosi Cię, abyś był ostrożny ze swoimi ambicjami.

Być zepchniętym z huśtawki

Jeśli śniło ci się, że Ciebie zepchnięto z huśtawki, powinieneś zastanowić się nad swoim życiem uczuciowym. 

Możliwe, że zbyt szybko podejmujesz decyzje i nie konsultujesz się ze swoim partnerem, co odbija się echem w waszym codziennym życiu.

Zastanów się dobrze, jak się zachowujesz, ponieważ w związku są dwie osoby, które muszą zostać wysłuchane i powinny czuć, że są na równych prawach, aby powstała zdrowa więź.

Kupować huśtawkę

Jeśli śniło Ci się, że kupujesz huśtawkę, staraj się uważać na sposób, w jaki prowadzisz swoje relacje. Możliwe, że przyjmujesz postawę dominacji, co jest szczególnie niekorzystne w miłości i w pracy. Twój partner może oddalić się od Ciebie, a nawet odejść. 

W pracy Twoi współpracownicy mogą nie chcieć należeć do Twojego zespołu, co bardzo skomplikuje Ci pracę i doda obowiązków.

Sprzedać huśtawkę

Jesteś hojną osobą, która nie ma nic przeciwko zrobieniu wszystkiego, co w Twojej mocy, aby pomóc innym. Jednak cała ta hojność stawia Twoje potrzeby na drugim planie, jakby nie miały znaczenia.

Musisz pamiętać, że są one ważne i że od czasu do czasu trzeba coś zrobić dla własnego szczęścia.

Robić, montować huśtawkę

Sennik zauważa, że w Twojej rutynie nie wszystko działa tak jak powinno. Musisz więc znaleźć czas na swoje hobby i odnaleźć równowagę i harmonię w życiu, bo czujesz się niekomfortowo i tracisz energię.

Zepsuta huśtawka

Jeśli śniłeś o zepsutej huśtawce, nowe rzeczy pojawią się w Twoim życiu. Nie ignoruj ​​ich, bo ich pozytywne strony odkryjesz dopiero w przyszłości.
Sen oznacza również, że wchodzisz w nowy cykl, ciekawszy niż poprzedni. Ciesz się chwilą.

Naprawiać huśtawkę

Sen wskazuje, że próbujesz dokonać korekt w swoim życiu. Nie jest to jednak łatwe zadanie, ponieważ ilekroć udaje się zrównoważyć jedną stronę, druga wydaje się załamywać.

Sennik twierdzi, że ta negatywna faza wkrótce minie i nie będziesz już miał poczucia daremnych wysiłków.

Huśtawka w parku

Jeśli śniłeś o huśtawce w parku, sen jest sygnałem, że masz problemy ze swoim życiem seksualnym. Być może do tej pory tłumiłeś swoje pragnienia i teraz staną się one bardziej intensywne. Istnieje możliwość, że czujesz się niepewnie w tej sytuacji. 

Huśtawka na plaży

Znaczenie snu dotyczy pracy i czasu wolnego. Sennik zauważa, że odłożyłeś odpoczynek na bok, a Twoje ciało zaczyna odmawiać Ci posłuszeństwa.

Jak najszybciej zacznij reagować na sygnały, które Ci wysyła. Musisz znaleźć czas na odpoczynek, odstresowanie. Naucz się dzielić obowiązkami z innymi, wydawaj polecenia.

huśtawka na plaży

Huśtawka na drzewie

Wkrótce czeka Cię pozytywna niespodzianka. Sen nie określa jak może być, ale podkreśla, że może znacząco wpłynąć na Twoje życie.

Poczujesz się dużo lepiej, odzyskasz siły lub poczujesz ich napływ, nabierzesz chęci do życia i działania.

Bujany fotel

Znaczenie snu mówi o napłynięciu fali radości. Jednak szczęście nie będzie trwało długo, więc musisz znaleźć sposób, aby nadać tej chwili priorytet i przeżyć ją intensywnie.

Hamak

Sen przekonuje, że ważna jest ochrona własnych emocji. Możliwe, że zaniedbujesz tę stronę swojego życia, co może skończyć się złą sytuacją.

Musisz znaleźć równowagę między rozsądkiem a emocjami. Wtedy będziesz wiedział, jak podejmować bardziej efektywne decyzje.

Huśtawka na linie

Sennik stwierdza, że jesteś uparty i zachowujesz się dziecinnie, ponieważ nie chcesz porzucić starych poglądów i przyzwyczajeń, które nie mają sensu w obecnej sytuacji.

Sen ostrzega Cię, że musisz być ostrożny. Staraj się być bardziej elastyczny i zrozum, że nie wszystko może być tak, jak Ty chcesz. Czasem trzeba ustąpić, żeby coś potoczyło się we właściwym kierunku.

Znaczenie snu: huśtawka

 • Dziecko na huśtawce – podejmujesz serię niedojrzałych decyzji
 • Huśtać dziecko – nie stawiaj partnerowi za dużo żądań, nie bądź zazdrosny
 • Spaść z huśtawki – dobrze zastanów się czego oczekujesz od partnera
 • Dorosły na huśtawce – otrzymasz prezent
 • Huśtać się – w sprawach miłosnych zachowaj ostrożność
 • Huśtać się z ukochaną osobą – porozmawiaj z partnerem o waszym związku
 • Być huśtanym – znajdź czas dla bliskich
 • Huśtać partnera – bierz pod uwagę zdanie partnera
 • Zeskoczyć z huśtawki – popraw jakość swoich działań
 • Zepchnąć kogoś z huśtawki – chcesz pracować sam
 • Być zepchniętym z huśtawki – konsultuj się z partnerem
 • Kupować huśtawkę – nie dominuj nad innymi
 • Sprzedać huśtawkę – zrób coś dla siebie
 • Robić, montować huśtawkę – znajdź równowagę i harmonię w życiu
 • Zepsuta huśtawka – wchodzisz w nowy cykl
 • Naprawiać huśtawkę – negatywna faza wkrótce minie
 • Huśtawka w parku – masz problemy ze swoim życiem seksualnym
 • Huśtawka na plaży – znajdź czas na odpoczynek
 • Huśtawka na drzewie – poczujesz się dużo lepiej, odzyskasz siły
 • Bujany fotel – ciesz się szczęśliwymi chwilami
 • Hamak – znajdź równowagę między rozsądkiem a emocjami
 • Huśtawka na linie – zachowujesz się dziecinnie
Huśtawka
Huśtawka

Sennik mistyczny – huśtawka

Znaczenie snu huśtawka
Znaczenie snu huśtawka

Gdy we śnie widzisz huśtawkę, oznacza to, iż na jawie jesteś bardzo niezdecydowany w jakiejś sprawie, ale musisz w końcu wziąć się w garść, gdyż jeśli taka sytuacja potrwa dłużej, będzie to miało dla Ciebie bardzo negatywne skutki.

Jeśli we śnie siedzisz na huśtawce, oznacza to, iż wkrótce na jawie będziesz przeżywać wielki dylemat związany z dwoma równorzędnymi wartościami i nie będziesz miał pojęcia, co powinieneś wybrać.

Huśtanie się oznacza, iż nadszedł ten moment, w którym nie możesz już dłużej odkładać na później swej decyzji i musisz dokonać wiążącego wyboru.

Jeśli śni Ci się, że odczuwasz strach przed huśtawką, jest to znak, iż na jawie nie czujesz się bezpiecznie w jakiejś sprawie i czujesz obawy odnośnie swojej przyszłości.

Oceń sennik

1 sen

 1. Kamilunia

Znaczenie snu Huśtawka

Opisz swój sen związany z symbolem Huśtawka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen