jabłka sennik

Jabłka

Sen o jabłkach

Sen o jabłkach wiąże się zwykle z uczuciami, głównie w związkach. Jest też symbolem pożądania i czegoś co zakazane, złe. Ważny jest kolor i wygląd jabłek, by dobrze zinterpretować sen.

Jabłko we śnie może być symbolem życia, dobrobytu, zdrowia, ale też pokusy. Inne znaczenie snu nawiązuje do Ewy i Adama, mówi o grzechach, pragnieniach i rozwiązłości.

Śnienie o jabłku oznacza też, że zbierasz to co siejesz.

Sennik jabłka

Kwitnąca jabłoń

Jeśli śnisz o kwitnącej jabłoni, Sennik zapowiada otrzymanie radosnej wiadomości. Będzie ona miała istotne znaczenie dla Twojej przyszłości.

Kwitnąca jabłoń to również znak spokoju w rodzinie.

Jabłka na drzewie (na jabłoni)

Jeśli śnisz o owocującej jabłoni to dlatego, że jesteś w najlepszym momencie życia, aby osiągnąć sukces i zrealizować projekty, które masz na myśli.

Sen o jabłoni mówi też o Twoim żalu wynikającym z poczucia winy z powodu czegoś, co zrobiłeś w przeszłości. Zrozumiałeś, że musisz się zmienić. Teraz musisz zdecydować, co chcesz z tym zrobić.

jabłka na drzewie sennik

Jabłka leżące na ziemi

Sen oznacza, że odkładasz na później wiele spraw. Jeśli spróbujesz je rozwiązać, stres minie. Sen może też oznaczać niewykorzystane szanse.

Sennik sugeruje również, by lepiej przyjrzeć się przyjaciołom, bo niektórzy z nich mogą okazać się Twoimi wrogami.

Zbierać jabłka

Sen o zbieraniu jabłek oznacza, że wysiłek w pracy zaczyna przynosić owoce. Ciesz się pozytywnym wynikiem swoich starań. Nadszedł czas, aby zebrać to, co zasadziłeś. Pozwól sobie cieszyć się korzyściami, jakie przyniosła Ci praca.

jabłka zrywać zbierać sennik

Kosz pełny jabłek

Jeśli śni Ci się kosz pełen jabłek, to jest to symbol szczęścia i dobrego samopoczucia. Oznacza, że znalazłeś równowagę między ciałem a umysłem. Nie pozwól, by coś zakłóciło Twój spokój.

Wybierasz jabłko

Sen, że wybierasz jabłko jest zapowiedzią, że pragniesz zmienić swój styl życia na dużo spokojniejszy, bardziej harmonijny i zrównoważony.

Sen oznacza spokój i pogodę ducha, zarówno w sferze osobistej, jak i miłosnej.

Jeść jabłka

Znaczenie snu mówi, że nadszedł czas, aby prowadzić bardziej zrównoważone życie, zadbać o dietę, uprawiać sport i bardziej polubić siebie, a w końcu znaleźć wewnętrzny spokój, którego tak bardzo szukasz.

Jedzenie jabłek we śnie to zapowiedź pięknych chwil we dwoje i dużej ilości uczucia.
Znaczenie snu może także dotyczyć grzechu, poczucia jego popełnienia i niepokoju, który na Tobie ciąży. Może też oznaczać chęć zejścia na złą drogę.

Kupować jabłka

Jeśli we śnie kupujesz jabłka oznacza to, że w życiu na jawie otaczasz się ludźmi, na których zawsze możesz liczyć. Inne znaczenie snu sugeruje, że znajdziesz u innych pocieszenie w trudnej sytuacji.

Ofiarować jabłko komuś

Taki sen jest symbolem Twojej wdzięczności. Cenisz tę osobę i pragniesz wyrazić jej co czujesz. To ktoś, kto Ci pomógł w trudnej chwili lub ktoś, na kogo zawsze możesz liczyć.

Dojrzałe, słodkie jabłko

Dojrzałe i słodkie jabłka we śnie są oznaką szczęśliwego życia miłosnego.

Sen o dojrzałym jabłku wskazuje też na poprawę finansów. Będziesz w stanie spłacić wszystkie długi i zapewnić spokojny byt swojej rodzinie.

jabłko dojrzałe i słodkie

Zepsute (robaczywe) jabłka

Sennik ostrzega, że będziesz musiał zwrócić szczególną uwagę na toksycznych ludzi, którzy są o Ciebie zazdrośni lub którzy są gotowi manipulować Tobą, aby osiągnąć swoje cele.

Widzenie lub gryzienie zgniłych jabłek to według Sennika ostrzeżenie, abyś nie zniechęcał się pozorami.

Kiedy zbierasz zgniłe lub zielone jabłka oznacza to, że powinieneś przyjrzeć się swoim postawom i przeanalizować własne koncepcje dobra i zła. Sen o zgniłych jabłkach pokazuje, że naszym sędzią jest sumienie i jest ono nieubłagane, zawsze daje o sobie znać.

Pieczone jabłka

Sen oznacza, że za swoje wysiłki otrzymasz nagrodę. Twoje starania zostaną wynagrodzone i docenione. Może to dotyczyć Twoich spraw zawodowych, ale też życia rodzinnego, czy osobistego.

Sad z jabłkami

Sen o sadzie z jabłkami oznacza, że cały czas dajesz siebie innym: czas, pieniądze, miłość itd. Czas nauczyć się brać. Ciesz się z prezentów, oczekuj nagród i czerp przyjemność z prostych czynności.

Przestań przepraszać za wszystko i wstydzić się siebie. To nie jest droga do szczęścia.

Kolory jabłek

Zielone jabłko

Zielone jabłko we śnie ostrzega Cię przed pośpiechem w życiu. Nie śpiesz się, poczekaj, coś jeszcze nie dojrzało, a Ty zamierzasz przeznaczyć całą swoją energię na coś, na co nie jesteś jeszcze gotowy.

Śnienie o zielonych jabłkach pokazuje, że nie dorosłeś jeszcze do duchowych spraw, nadal pociąga Cię materialna strona życia.

Zielone, kwaśne jabłka we śnie to szczęśliwy znak dla biznesu. Możesz spodziewać się korzystnych kontraktów.

kolory jabłek znaczenie snu

Żółte jabłko

Jeśli we śnie pojawiło się żółte jabłko Sennik sugeruje, że jesteś zazdrosny albo zły na kogoś. Zwykle uczucie to odnosi się do partnera, może też sygnalizować problemy w związku związane z nadmierną zazdrością i podejrzliwością.

Czerwone jabłko

Czerwone jabłko kojarzy się z pokusą, zakazem, a także pragnieniami. Odważ się ulec pokusie, spełnić swoje życzenia i fantazje. Czerwień to kolor miłości i namiętności. Być może właśnie teraz żyjesz tymi uczuciami.

Znaczenie snu: jabłko

 • Kwitnąca jabłoń – otrzymasz radosną wiadomość
 • Jabłka na drzewie (na jabłoni) – sięgaj po sukces i realizuj projekty
 • Jabłka leżące na ziemi – nie odkładaj na później żadnych spraw
 • Zbierać jabłka – nadszedł czas, aby zebrać to, co zasadziłeś, ciesz się owocami swojej pracy
 • Kosz pełny jabłek – znalazłeś równowagę między ciałem a umysłem
 • Wybierasz jabłko – pragniesz zmienić swój styl życia na spokojniejszy, bardziej zrównoważony
 • Jeść jabłka – zadbaj o siebie i bardziej polub siebie
 • Kupować jabłka – znajdziesz u innych pocieszenie w trudnej sytuacji
 • Ofiarować jabłko komuś – chcesz okazać komuś swoją wdzięczność
 • Dojrzałe, słodkie jabłko – możesz liczyć na poprawę finansów
 • Zepsute (robaczywe) jabłka – ktoś może Tobą manipulować, aby osiągnąć swoje cele
 • Pieczone jabłka – Twoje starania zostaną wynagrodzone i docenione
 • Sad z jabłkami – czerp przyjemności z prostych rzeczy
 • Zielone jabłko – nie śpiesz się, niektóre sytuacje wymagają czasu
 • Żółte jabłko – jesteś zazdrosny albo zły na kogoś
 • Czerwone jabłko – pragniesz miłości i namiętności

Znaczenie snu jabłko
Znaczenie snu jabłko

Jabłka – sennik mistyczny

 • Gdy we śnie widzisz jabłko, jest to znak, iż czeka Cię czas radości i pozytywnych wydarzeń.
 • Jeśli widzisz jabłko na drzewie, oznacza to, iż wkrótce odbędziesz jakieś przyjemne spotkanie.
 • Jeżeli we śnie dostajesz jabłko, zwiastuje to dla Ciebie jakieś miłe wydarzenie.
 • Kupowanie i sprzedawanie jabłek to znak, iż masz obok siebie wiernych i oddanych przyjaciół, na których możesz liczyć w każdej sytuacji.
 • Rajskie jabłka to znak, iż na jawie, być może tylko podświadomie, odczuwasz wielki żal z powodu jakiegoś wydarzenia, które miało miejsce w Twoim życiu jakiś czas temu.
 • Jeśli we śnie jesz smaczne jabłko, oznacza to, iż czeka Cię szczęście, także w miłość, a być może nawet szczęśliwe pożycie małżeńskie.
 • Jeżeli jesz kwaśne jabłko, jest to zapowiedź przykrości, smutku i trosk, jakie niebawem najprawdopodobniej staną się Twoim udziałem.
 • Kiedy śni Ci się, że jesz robaczywe jabłko, jest to znak, że wkrótce się z kimś rozstaniesz i będzie to powodem Twego wielkiego smutku.
 • Zrywanie jabłka z drzewa to znak, iż na jawie masz problem z panowaniem nad swoimi emocjami i Twoja podświadomość ostrzega Cię poprzez ten znak, iż musisz na to bardziej uważać, zwłaszcza w najbliższym czasie.
 • Zbieranie jabłek z ziemi oznacza, iż czeka Cię powodzenie w sferze zawodowej, a co za tym pójdzie, także i finansowej.
 • Obieranie jabłek zapowiada, że nie uda Ci się z jakiegoś powodu zrealizować jakiegoś swojego planu, co do którego żywiłeś wielkie nadzieje.
 • Jeśli śni Ci się, że kroisz jabłko, oznacza to, iż wkrótce czeka Cię rozłąka z osobą, którą darzysz przyjaźnią.
 • Stos jabłek to zwiastun szczęście oraz życia w zdrowiu i dobrym samopoczuciu.
Jabłka
Jabłka
5/5 - (2)

2 komentarze

 1. Renata
 2. Marlena

Znaczenie snu Jabłka

Opisz swój sen związany z symbolem Jabłka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen