Jagnię

Znaczenie snu jagnię

Znaczenie snu jagnię

Jeżeli we śnie widzisz jagnię, jest to znak, że zła passa, w jakiej obecnie się znajdujesz, dobiega już końca i wkrótce nastaną lepsze dla Ciebie dni.

Pasące się jagnię oznacza, iż uda Ci się poprawić swe nienajlepsze ostatnio relacje z najbliższymi Ci osobami.

Śpiące jagnię oznacza, że uda Ci się wyrobić w sobie umiejętność bardziej pozytywnego myślenia i dzięki temu przestaniesz się zadręczać swoimi obawami i problemami.

Beczące jagnię to znak, iż na jawie jest w Twoim otoczeniu ktoś, kto pilnie potrzebuje Twojej pomocy i powinieneś mu jej udzielić.

Skaczące jagnię oznacza, iż poprawi się Twoje samopoczucie za sprawą kogoś z Twej najbliższej rodziny.

Zbłąkane jagnię to sygnał od Twojej podświadomości, że masz niewłaściwy stosunek do ludzi, z którymi masz styczność i jak najprędzej powinieneś to zmienić.

Jeśli śni Ci się, że szukasz jagnięcia, oznacza to, iż czeka Cię zadowolenia z jakiejś sprawy.

Gdy we śnie widzisz jagnię z matką, jest to znak, iż uda Ci się zdobyć wielki sukces, na jakim Ci zależy, dzięki pomocy i życzliwości innych ludzi.

Gdy śnisz, że zabijasz jagnię, oznacza to, że Twoje postępki odbiją się szerokim echem w Twoim środowisku.

Martwe jagnię oznacza, iż wkrótce będziesz miał wielkie problemy i zmartwienia, ale nie będzie nikogo, kto mógłby pomóc Ci się z tym uporać i będziesz musiał poradzić sobie z tym wszystkim sam.

Kiedy śni Ci się, że strzyżesz jagnię, jest to znak, być przestał bagatelizować czyjeś uczucia.

Noszenie na plecach jagnięcia to znak, iż wkrótce otrzymasz jakąś bardzo pomyślną nowinę, która na długo poprawi Twoje samopoczucie.

Oceń sennik

Znaczenie snu Jagnię

Opisz swój sen związany z symbolem Jagnię i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen