sennik jajka

Jajka

Sen o jajkach

Sen o jajkach oznacza szczęście i dostatek. Reprezentuje zdrowie i zapowiedź pozytywnych wiadomości w Twoim życiu, które w znacznym stopniu wpłyną na Twoją przyszłość.

Tego rodzaju sen oznacza zapowiedź korzystnej zmiany i przyjemne niespodzianki.

Sen może też zapowiadać powiększenie rodziny, a także rozwój zawodowy i zyski finansowe. Według Sennika jest też ostrzeżeniem, aby zawsze zachowywać się nienagannie i mieć niezachwianą moralność.

Sennik jajka

Widzieć jajka

Śnienie, że widzisz jajka to bardzo dobry znak, szczególnie dla par, które zamierzają mieć lub adoptować dzieci. Jajko to jeden z symboli reprezentujących życie, rodzinę, dzieci, prokreację, narodziny.

Czy pamiętasz, ile jaj widziałeś we śnie? To wskazówka, ile dzieci ma pojawić się w Twojej rodzinie.

Widzieć dużo jajek

Sen o wielu jajach jest symbolem bogactwa, dostatku i dobrobytu. Żółtko w tym śnie symbolizuje złoto (zysk, bogactwo). Im więcej jajek widziałeś we śnie, tym więcej bogactwa zdobędziesz.

dużo jajek sennik
Dużo jajek w śnie

Jajko kurze

Sen o kurzych jajach wiąże się z możliwością dochodowych transakcji, nieoczekiwanym zyskiem, a także szansą na spadek. Sen symbolizuje też uczciwość i pracowitość.

Jeśli jesteś w ciągłym stresie Sennik radzi, by być bardziej optymistycznym i mieć pozytywne nastawienie do życia.

Jaja w gnieździe

Znalezienie gniazda z jajami według Sennika oznacza bogactwo, szczęście w małżeństwie i wiele dzieci. Domowy spokój i radość zagoszczą w Twojej rodzinie.

Jeśli śnisz, że z tych jajek wyłania się nowe życie oznacza to, że Twoje projekty wyjdą idealnie, ale jeśli jest przeciwnie, jajko które pęka jest puste lub zepsute, sen może być ostrzeżeniem, aby nie mieć zbyt wielu złudzeń co do powodzenia projektu lub starań.

Zbierać jajka

Jest to zapowiedź nieoczekiwanych zysków. Sennik mówi, że Twój zawodowy wybór przyniesie Ci dobrą pozycję, a co za tym idzie, pokaźną sumę pieniędzy i wiele podziwu, uznania od innych.

Niezależnie od wykonywanego zawodu, pozostań sobą, bez względu na rozwój sytuacji.

zbierać jajka
Zbierać jajka

Mieć jajka

Śnienie, że masz jajka oznacza zdrowie i długowieczność. Osoby chore mogą się pocieszyć, że lekarstwo na ich chorobę nadejdzie wkrótce lub jego działanie będzie widoczne.

Dla osób, które czują się w pełni zdrowe sen o posiadaniu jajek jest potwierdzeniem, że wigor i dobre samopoczucie ich nie opuści.

Znaczenie snu należy też odczytać jako zachętę do dbania o siebie.

Kura na jajkach

Sen pokazuje, że Twoja rodzina jest bardzo blisko Ciebie i nic jej nie rozdzieli, ani nie zerwie silnych więzi, które ją łączą. Jeśli jesteś matką być może sen charakteryzuje właśnie Ciebie. Albo jesteś osobą chronioną, albo z determinacją chronisz swoich potomków.

kura na jajkach sennik
Kura na jajkach

Pisklęta wykluwające się z jaj

Sen o pisklętach to bardzo dobry znak, który zapowiada szczęście i satysfakcję, cierpienia i wyrzeczenia kończą się i wszystko nabiera sensu. Dostrzeżesz wyjście z trudnej sytuacji.

Inne znaczenie snu to zapowiedź realizacji pomysłu, który miałeś od dawna. Nawet jeśli nie spotkał się on z poparciem innych, teraz możesz zacząć go realizować.

Znajdować jajka

Śnienie, że znajdujesz jajka to świetny znak, zwłaszcza jeśli znalazłeś je w ładnym miejscu. Są symbolem życia, reprezentują również zdrowie i odżywianie. Dlatego znaczenie snu można odczytać jak pomyślną wróżbę lub zachętę do większej dbałości o dietę i zdrowie.

Jeśli jajka znalazłeś w łóżku, sen jest symbolem płodności. Może to być zapowiedź ciąży, ale też nowego pomysłu lub projektu. Tworzy się coś nowego i coś dobrego dla Ciebie.

Dostać jajka

Jeśli ktoś dał Ci jajka to jest to znak, że ta osoba bardzo Cię kocha i zawsze będzie przy Tobie, bez względu na to, przez jaki etap życia przechodzisz. Może to oznaczać udany związek, ale też oddaną przyjaźń.

Handlować jajami (sprzedawać jajka)

Jeśli we śnie handlowałeś jajami to znak, że będziesz miał nowe możliwości w swoim życiu. Będą to różne okazje do wykorzystania w sferze zawodowej, finansowej, a także miłosnej. Może to być np. znalezienie nowej miłości albo dochodowej pracy.

Kradzież jajek

Musisz przejrzeć i zweryfikować swoje plany i projekty, bo ktoś może je skopiować lub Ci je odebrać, a to spowoduje problemy. Uważaj przede wszystkim w pracy, bo konkurencja nie śpi.

Potłuczone jajko (rozbijać jajka)

Sen prognozuje, że szczęście wkrótce pojawi się w Twoim życiu. Inne znaczenie snu przestrzega: nie nadużywaj napojów, ani jedzenia, dbaj o swoje zdrowie. Zdrowie i życie jest kruche – pamiętaj o tym!

jajka rozbite potłuczone
Rozbite jajko

Brudne kurze jajka

Sen oznacza, że możesz zostać przez kogoś zignorowany. Nie wpadaj w złość, tylko znajdź inny sposób, by być dobrze zauważonym i zapamiętanym. Walcz o siebie, ale bądź w tej walce uczciwy i prawdziwy.

Pękające jajka

Jeśli z jajek wykluwają się pisklęta oznacza to, że szczęście się do Ciebie uśmiechnie, sen może też oznaczać, że czeka Cię podróżowanie.

Jeśli jajka pękają, ale są wewnątrz puste lub zepsute to znak, że to co teraz wydaje Ci się nieistotne, z czasem stanie się czymś bardzo ważnym.

Skorupki jaj

Sen o skorupkach jaj to znak, że cierpisz psychicznie. Może jesteś w trudnym momencie swojego życia? Zastanów się, dlaczego cierpisz i spróbuj zlikwidować przyczynę. Zawsze są jakieś rozwiązania każdej sytuacji.

Zgniłe (zepsute) jajko

Śnienie o zepsutym lub zgniłym jajku wiąże się z utratą majątku, dóbr materialnych. Przyjrzyj się swoim sprawom finansowym i majątkowym, upewnij, że nie masz długów, zaległości w spłatach rat, jesteś ubezpieczony i dobrze zabezpieczony przed kradzieżą.

Sennik tez przestrzega, że możesz być rozczarowany bliską Ci osobą.

Sen to także ostrzeżenie, że to co zamierzasz robić nie jest dobre. Pomysł, który chcesz zrealizować, może przynieść nieszczęście i pecha.

Jeść jajka

Nietypowe zdarzenia w Twoim domu mogą Cię trochę wystraszyć. Zwracaj szczególną uwagę na sprawy domowe, aby zapobiec wszelkim problemom.

Jedzenie jajek we śnie jest także oznaką dobrego zdrowia lub powrotu do zdrowia.

jeść jajka sennik
Jedzenie jajek

Jajka smażone lub gotowane na twardo

Jeśli w Twoim śnie jajka były usmażone lub ugotowane, być może otrzymasz piękny prezent, awans lub nową propozycję zawodową. Sen jest także zwiastunem znalezienia fascynującej miłości lub rozkwitu związku, w którym jesteś.

Jajka sadzone

Sen o sadzonych jajkach wskazuje, że wytrwałość i dążenie do doskonałości to czasami jedyny sposób na osiągnięcie tego, na czym nam zależy.

Musisz być wytrwały, aby osiągnąć cel. Nie poddawaj się, a na pewno osiągniesz to co zaplanowałeś.

Kogel – mogel

Zamężna kobieta, która śni o zrobieniu lub zjedzeniu kogla – mogla, powinna wkrótce powitać niespodziewanego gościa. Może z tego wyniknąć coś dobrego.

Jeśli krem ma niedobry smak lub jest bez smaku, nie oczekuj zbyt wiele od tej sytuacji, którą uważałeś za przyjemną i korzystną.

Pobrudzić się jajkami

Troszcz się bardziej o to, co posiadasz. Warto zrobić przegląd majątku lub sprzętu, naprawić co nie działa, przeprowadzić konserwację, zabezpieczyć majątek przed zniszczeniem.

Kolorowe jajka

Sen pokazuje drogę do harmonii i wewnętrznego spokoju. Naszedł czas, aby je osiągnąć.
Bądź sobą, pozwól życiu płynąć naturalnie i niczego nie udawaj. Ciesz się tym co masz i tym co do Ciebie przychodzi.

kolorowe jajka sennik
Kolorowe jajka

Złote jajka

Sen o złotych jajkach jest oznaką bogactwa, sukcesu i dobrych wiadomości. Wszystko co dobre może się teraz się wydarzyć. Z każdej sytuacji możesz ciągnąć zyski, nie tylko materialne.

Pisanka

Jeśli widziałeś, podarowałeś lub dostałeś we śnie pisanki jako prezent, zrobisz coś wyjątkowego, co będzie miało ogromne znaczenie dla Ciebie i dla innych.

Być może planowałeś to od dawna, a może okazja nadejdzie niespodziewanie.

Znaczenie snu jajka

 • Widzieć jajka – dziecko pojawi się w Twojej rodzinie
 • Widzieć dużo jajek – czeka Cię życie w dostatku i dobrobycie
 • Jajko kurze – pojawi się nieoczekiwany napływ gotówki
 • Jaja w gnieździe – spokój i radość zagoszczą w Twojej rodzinie
 • Zbierać jajka – pojawią się nieoczekiwane zyski
 • Mieć jajka – wigor i dobre samopoczucie Cię nie opuści
 • Kura na jajkach – Twoja rodzina jest bardzo blisko Ciebie, łączą Was silne więzi
 • Pisklęta wykluwające się z jaj – dostrzeżesz wyjście z trudnej sytuacji
 • Znajdować jajka – tworzy się coś nowego i coś dobrego dla Ciebie
 • Dostać jajka – ktoś bardzo Cię kocha i zawsze będzie przy Tobie
 • Handlować jajami (sprzedawać jajka) – będziesz miał okazje do wykorzystania, nie przegap ich
 • Kradzież jajek – uważaj w pracy, konkurencja nie śpi
 • Potłuczone jajko (rozbijać jajka) – dbaj o swoje zdrowie
 • Brudne jajka – walcz o siebie uczciwie, bądź prawdziwy, niczego nie udawaj
 • Pękające jajka – szczęście się do Ciebie uśmiechnie
 • Skorupki jaj – jesteś w trudnym momencie swojego życia, znajdź przyczynę problemów
 • Zgniłe (zepsute) jajko – możesz coś stracić lub się kimś rozczarować
 • Jeść jajka – zwróć większą uwagę na sprawy domowe, aby zapobiec wszelkim problemom
 • Jajka smażone lub gotowane na twardo – otrzymasz prezent, awans lub nową propozycję zawodową
 • Jajka sadzone – musisz być wytrwały, aby osiągnąć cel, nie poddawaj się
 • Kogel – mogel – niespodziewany gość wkrótce Cię odwiedzi
 • Pobrudzić się jajkami – troszcz się bardziej o to, co posiadasz
 • Kolorowe jajka – nadszedł czas na spokój i wyciszenie
 • Złote jajka – z każdej sytuacji możesz ciągnąć zyski
 • Pisanka – zrobisz coś wyjątkowego

Znaczenie snu jajko
Znaczenie snu jajko

Jajka – sennik mistyczny

 • Jeżeli widzisz lub masz jajko we śnie, jest to zapowiedź zgody na łonie rodziny i ciepła rodzinnego, jakiego doświadczysz w najbliższym czasie.
 • Gdy we śnie znajdujesz jajko, jest to znak, iż tkwisz w szczęśliwym, trwałym związku bądź wkrótce się w taki zaangażujesz i najprawdopodobniej szybko zostanie on usankcjonowany prawnie.
 • Jeśli śnisz, że widzisz bardzo duże jajko lub trzymasz je w dłoni, jest to znak, iż wkrótce w Twoim życiu będzie miało miejsce jakieś pozytywne dla Ciebie wydarzenie.
 • Gdy widzisz, jak kura znosi jajko, oznacza to, iż wkrótce dowiesz się jakichś pomyślnych wiadomości.
 • Jedzenie jajka to znak, iż nie będziesz już musiał martwić się o stan swego budżetu, gdyż Twoja sytuacja finansowa znacząco się poprawi.
 • Piękne czekoladowe jajko oznacza, iż wkrótce nawiążesz znajomość z wyjątkową osobą, która zachwyci Cię swoją powierzchownością, ale najprawdopodobniej będzie to tylko uwodziciel i nie będziesz miał dla niego wielkiego znaczenia.
 • Kolorowe jajka to zwiastun jakichś wielkich trosk i problemów.
 • Czerwone jajko to zapowiedź pożaru, śmierci w Twym najbliższym otoczeniu bądź konfliktu, jaki podzieli Ciebie i Twego przyjaciela.
 • Żółte jajko zapowiada chorobę, niekoniecznie dla Ciebie, ale na przykład dla kogoś z Twego najbliższego otoczenia – rodziny bądź przyjaciół.
 • Gdy śnisz, że widzisz, jak jajka upadają na ziemię, oznacza to, iż pokłócisz się z kimś i zostaniesz obiektem plotek w swoim otoczeniu.
 • Zgniłe jajko oznacza, iż z jakiegoś powodu stracisz dobrą reputację, jaką obecnie się cieszysz.
 • Gdy we śnie otwierasz jajko i widzisz w nim pisklę, jest to znak, iż w najbliższym czasie Twoim udziałem staną się wielkie zyski, być może za sprawą jakiejś wygranej.
 • Jeśli widzisz wykluwające się pisklę, jest to zapowiedź jakiegoś wydarzenia, które będzie miało pozytywny wpływ na całą Twoją rodzinę i wszystkim wam przyniesie poprawę waszej sytuacji.
 • Gdy we śnie obrzucasz kogoś zgniłymi jajkami, oznacza to, iż na jawie obecnie wyrządzasz komuś jakąś krzywdę, ale wkrótce się to na Tobie zemści i będzie to dla Ciebie sroga nauczka.
 • Gdy sam jesteś obrzucany jajkami, zapowiada to dla Ciebie jakieś problemy bądź ostrzega, że wkrótce staniesz się obiektem czyichś prześladowań.
 • Jeżeli we śnie przyrządzasz potrawę z jajek, jest to znak, iż jakiś ciekawy człowiek złoży Ci interesującą propozycję.
 • Potrawa z zepsutych jajek oznacza, iż wkrótce w Twojej rodzinie będzie miała miejsce wielka kłótnia.
 • Kupowanie jajek to znak, iż czekają Cię jakieś bliżej nieokreślone korzyści.
 • Jajka gotowane zapowiadają dla Ciebie radość i szczęście.
 • Jajka ptasie znajdujące się w gnieździe to zwiastun poprawienia się Twojej sytuacji finansowej, najprawdopodobniej na skutek sporego zastrzyku gotówki.
 • Jajka ptasie z wyklutymi z nich pisklętami to zwiastun nieszczęść i niepomyślności.
 • Jajko z dwoma żółtkami może zapowiadać dla Ciebie bądź kogoś z Twego najbliższego otoczenia ciążę bliźniaczą.
 • Gdy śni Ci się omlet, jest to znak, iż w najbliższym czasie zachorujesz bądź z innego powodu będziesz miał nienajlepsze samopoczucie.
 • Jeśli śnisz, że przez przypadek rozbijasz jajko, może to zapowiadać zniszczenie czegoś, na czym bardzo Ci zależało bądź poronienie ciąży.
Jajka
Jajka
5/5 - (1)

Znaczenie snu Jajka

Opisz swój sen związany z symbolem Jajka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen