Jastrząb

Znaczenie snu jastrząb

Znaczenie snu jastrząb

Jeżeli śni Ci się, że widzisz jastrzębia, oznacza to, iż na jawie uda Ci się uniknąć jakiegoś czyhającego na Ciebie niebezpieczeństwa.

Atakujący jastrząb to ostrzeżenie, że możesz paść ofiarą czyjegoś oszustwa bądź zostać zraniony przez bliską Ci osobę, do której masz duże zaufanie, więc będzie to dla Ciebie tym bardziej bolesne.

Gdy śni Ci się, że przepędzasz jastrzębia, oznacza to, iż dzięki swym zdolnościom organizacyjnym i pracowitości uda Ci się osiągnąć znaczny sukces na polu zawodowym.

Polowanie na jastrzębia oznacza, iż czeka Cię znaczny przypływ gotówki, najprawdopodobniej na skutek działań, jakie podejmujesz od dłuższego czasu.

Zastrzelenie gołębia to zapowiedź, że uda Ci się skutecznie pokonać swych wrogów.

Jeśli we śnie jesteś jastrzębiem, oznacza to, iż na jawie jesteś bardzo ambitny i nigdy nie poddajesz się ani nie zbaczasz ze swej drogi do celu, jaki sobie wyznaczyłeś.

Oceń sennik

2 komentarze


Znaczenie snu Jastrząb

Opisz swój sen związany z symbolem Jastrząb

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemĆwiczenia na dobry sen
Regularne ćwiczenia dają wiele korzyści zdrowotnych. Mogą zniwelować stres, poprawić funkcjonowanie w ciągu dnia, a nawet poprawić jakość snu. Nie ma jednego doskonałego ćwiczenia, które poprawiłoby Twój sen – każdy rodzaj ruchu jest lepszy niż żaden – ale naukowo udowo


Doskonały pomysł: prowadzenie dziennika snów
Wszyscy zainteresowani tematyką interpretowania swoich snów powinni zaczynać naukę tej niezwykłej sztuki od rozpoczęcia prowadzenia tzw. dziennika snów. Sny stanowią wielką skarbnicę wiedzy o nas samych, którą na co dzień skrywa nasza podświadomość, warto zatem pokusić się o prób

Czy spanie z kotem jest zdrowe?
Czy powinieneś pozwolić swojemu kotu spać z Tobą w łóżku? Takie pytanie zadaje sobie z pewnością wiele osób, które posiadają w domu kota. Dzielenie miejsca do spania z kocim towarzyszem ma dobre i złe strony.Chociaż każdy kot jest inny, to zawsze da swojemu właścicielowi radość i