jazda samochodem sennik

Jazda samochodem

Sen o jeździe samochotem

Sen o jeździe samochodem jest dość powszechny i podpowiada, która droga w Twoim życiu jest najlepsza.

Pojazd, którym kierujesz symbolizuje Twoje życie, a sposób w jaki nim kierujesz, symbolizuje Twoje działania.

Sennik jazda samochodem

Widzisz kogoś kto prowadzi auto

Sen pokazuje, że chcesz, ale nie kontrolujesz sytuacji w swoim życiu, ulegasz presji innych, co Ci szkodzi.

Sen może również wskazywać, że czujesz się u władzy, ale jesteś w jakiś sposób manipulowany. Czas przejąć kontrolę nad własnym życiem.

Jesteś kierowcą

Sen wskazuje, że masz wystarczająco dużo energii i samodzielności, aby właściwie kierować swoim życiem. Nie ulegasz łatwo wpływom innych osób lub okoliczności.

Możesz więc podejmować właściwe decyzje, dobrze wiesz czego potrzebujesz. Masz kontrolę nad swoimi impulsami. Zdecyduj, którą ścieżkę chcesz obrać.

Zastanów się, jak toczy się Twoje życie. Oceń, jak się zachowujesz w różnych sytuacjach i jak to wpływa na Ciebie. Twoje zdrowie fizyczne, psychiczne i emocjonalne zależy od mądrych i świadomych wyborów.

Unikaj sytuacji oraz osób, które mogą podsycać wszelkie konflikty.

Znaczenie snu ujawnia także, że chcesz mieć kontrolę nad wszystkim. Sen reprezentuje Twoje życie i sposób, w jaki radzisz sobie z problemami.

Sen, w którym prowadzisz samochód oznacza, że w ciągu najbliższych dni zaciąży na Tobie wielka odpowiedzialność, ale też pojawią się nowe możliwości i nowe cele.

Sennik podpowiada też, że musisz uważać na swoje decyzje, ponieważ Twoje nastawienie wobec nowych obowiązków zadecyduje o Twojej przyszłości.

jesteś kierowcą sennik

Jesteś pasażerem (jedziesz jako pasażer)

Jeśli ktoś inny prowadzi samochód może to oznaczać, że niespodziewanie wygrasz pieniądze. Może też znaczyć, że unikasz odpowiedzialności za podejmowane decyzje, nie kierujesz sam własnym życiem.

Prowadzisz cudzy samochód

Sen o prowadzeniu cudzego samochodu wiąże się z podejmowaniem decyzji za innych ludzi. Nieustannie myślisz o życiu innych.

Problem wynika z niskiego poczucia własnej wartości. Oznacza to, że chcesz kontrolować życie innych, aby czuć się użytecznym.

Kiedy we śnie prowadzisz czyjś samochód może to też oznaczać, że Twoja moc wzrasta, czujesz się ważny.

Prowadzisz samochód bez prawa jazdy

Sen, że prowadzisz samochód nie wiedząc jak go prowadzić, jest oznaką braku kontroli w Twoim życiu. Twoje działania mogą wymagać większego planowania i ostrożności.

Ten sen wskazuje, że powinieneś pomyśleć dwa razy przed podjęciem decyzji.

Jedziesz nocą

Jeśli śniło Ci się, że prowadzisz samochód w nocy oznacza to, że masz wątpliwości co do drogi, którą kroczysz w życiu. Nie jesteś pewny siebie, ani entuzjastycznie nastawiony do podejmowanych decyzji.

Pojawia się przed Tobą wiele przeszkód i możesz obawiać się o przyszłość. Wolisz iść przed siebie i nie zajmować się otoczeniem. Musisz zdefiniować swoje cele.

jazda nocą sennik

Jedziesz pijany

Śnienie, że jedziesz pod wpływem alkoholu świadczy o braku kontroli nad jakąś sytuacją w Twoim życiu zawodowym. Jeśli zajmujesz stanowisko kierownicze, przyjrzyj się dokładniej pracy swoich pracowników.

Jazda do tyłu

Sen oznacza zmianę, dążenie do wartości. Może też sugerować konieczność powrotu do jakiegoś miejsca lub sytuacji, ponownego jej rozpatrzenia, by rozwiązać jakiś problem. Może też oznaczać regresję – Twojej kariery, sytuacji, zachowania.

Jazda bez hamulców

Sennik tłumaczy taki sen jako znak, że nie masz kontroli nad własnym życiem lub podążasz na oślep przed siebie. Uważaj, bo taka jazda kończy się zazwyczaj źle.

Jeśli masz problem z jakimś nałogiem może sugerować, że zatracasz się w nim coraz bardziej. Pora się zatrzymać i zastanowić nad sytuacją.

Jazda bez świateł

Sen może sugerować zagubienie, błądzenie. Zastanów się, czy nie przeżywasz jakiś trudności i nie umiesz znaleźć z nich wyjścia. Konieczne jest zatrzymanie się i spojrzenie na sprawy w pełnym świetle.

Warto skorzystać z pomocy zaufanej osoby.

Jazda po śniegu

Znaczenie snu symbolizuje przejściowe trudności. Jeśli przeżywasz jakąś trudną sytuację i wydaje Ci się, że nie możesz jej pokonać – sen jest pocieszeniem, wszystko będzie dobrze. Musisz tylko włożyć nieco więcej wysiłku we własne działania.

Jazda po lodzie

Sen może być wyrazem Twojej bezradności lub utraty kontroli nad sytuacją. W Twoim życiu może pojawić się jakiś kryzys. Przyjrzyj się swoim sprawom i postaraj zapobiec kłopotliwej sytuacji.

jazda po lodzie

Jazda po wodzie

Sennik sugeruje, że sen może być sygnałem zmian lub konieczności oczyszczenia się – może wyjaśnienia jakiejś sytuacji albo zadośćuczynienia. Może też oznaczać coś nowego, co pozytywnie wpłynie na Twoje życie, znacząco je odmieni.

Jazda po polnej drodze

Napotkasz poważne przeszkody w swoim życiu, musisz zachować spokój, gdy się pojawią. Śnienie o polnej drodze oznacza również, że możesz mieć problemy w związku, możesz też zaznać zdrady w miłości lub w przyjaźni.

Jazda po schodach

Sen może oznaczać, że robisz coś karkołomnego, sporo ryzykujesz. Inne znaczenie snu może dotyczyć Twojego podejścia do sprawy, próbowania za wszelką cenę i szybko dojść do celu. Jak zakończy się ta jazda?

Na pewno poniesiesz jakiejś jej skutki, nie można wyjść z takich zdarzeń bez szwanku, dlatego lepiej przemyśl swoje postępowanie i nie ryzykuj. Wybierz bezpieczniejszą drogę.

Jedziesz pod prąd (niezgodnie z przepisami)

Śnienie, że jedziesz nieprzepisowo wskazuje, że nie wiesz jak podejmować właściwe decyzje.

Samochód reprezentuje realne życie w snach, zatem jeśli jedziesz pod prąd sen oznacza, że jesteś na niewłaściwej drodze, próbujesz osiągnąć coś na siłę, a może po prostu się zagubiłeś.

Warto zatrzymać się na chwilę i zastanowić do czego zmierzasz – i obrać nową drogę.

Jedziesz nieostrożnie

Sen o jeździe w niebezpieczny sposób, zwłaszcza rajd z przeszkodami, wskazuje na uporczywy niepokój i nerwowość. Na pewno dostaniesz to czego chcesz, ale pojawią się przed Tobą pewne bariery. Uspokój się i i cierpliwie zmierzaj ku swoim celom.

Szybka jazda

Sny, w których jedziesz szybko wskazują, że chciałbyś uwolnić się od norm społecznych i mieć trochę miejsca dla siebie.
Znaczenie snu sugeruje również Twoje pragnienie przezwyciężenia presji ze strony społeczeństwa oraz chęć podzielenia się swoim punktem widzenia z innymi.

szybka jazda

Wypadek samochodowy (drogowy)

Bądź bardzo ostrożny i opiekuj się innymi. Wypadek we śnie odzwierciedla jakiś konflikt. Jeśli po wypadku we śnie nie widzisz żadnych zadrapań, to pokazuje on, że pokonasz jakieś problemy.

Jeśli to nie Ty byłeś kierowcą sen sugeruje, że musisz wziąć większą odpowiedzialność za to, co robisz w swoim życiu. Przejmij kontrolę nad wszystkim i unikaj obwiniania innych lub zlecania im własnych obowiązków.

Jeśli we śnie brałeś udział w poważnym wypadku jest to wskazanie, że powinieneś zmienić swój sposób życia. Zastanów się, jak rozwijają się Twoje relacje.

Jeśli widziałeś wypadek kogoś kogo znasz, znaczenie snu symbolizuje brak zaufania do tej osoby. Spróbuj zastanowić się skąd biorą się u Ciebie takie odczucia.

Sen o udziale w wypadku samochodowym wskazuje na konieczność przeprowadzenia analizy własnego postępowania. Musisz spojrzeć na to, jak żyjesz i zmienić swoje negatywne nawyki.

Przede wszystkim opanuj impulsywność, ponieważ może to prowadzić do złych wydarzeń w przyszłości.

Rozbity samochód

Ten rodzaj snu wskazuje na potrzebę zmiany sposobu radzenia sobie z pewnymi sytuacjami. Potrzebujesz pomocy z zewnątrz, by odpowiednio spojrzeć na pewne sprawy. Spróbuj być bardziej obiektywny i szukaj różnych rozwiązań sytuacji.

Jesteś świadkiem wypadku samochodowego

Sen oznacza, że w Twoim życiu zajdą znaczące zmiany. Oznacza to dla Ciebie wiele pozytywnych rzeczy, np. rozwój osobisty. Staraj się być otwarty na nowe możliwości.

Awaria samochodu

Sennik radzi: ucz się na błędach. Z każdego zdarzenia, nawet tego najbardziej trudnego, wyciągaj naukę.

Kradzież samochodu

Sen może oznaczać, że ktoś próbuje wyrządzić Ci krzywdę, narazić na szkody. Może się to zdarzyć np. poprzez intrygi fałszywych przyjaciół. Trzymaj się z dala od takich osób. Nie trać energii i czasu na to co nie jest warte Twojego wysiłku.

Odjeżdżający samochód

Sen oznacza utratę kontroli nad swoim życiem. Zastanów się zanim zaczniesz działać, nie podejmuj decyzji, które mogą spowodować problemy lub żal.

Inni ludzie podczas jazdy

Ten rodzaj snu odnosi się do strat finansowych. Unikaj nadmiernego wydawania pieniędzy, staraj się zaoszczędzić. Inne znaczenie snu sugeruje trudność w podejmowaniu wyborów i działań.

Skorzystaj z opinii innej osoby, aby lepiej zastanowić się nad momentem, w którym żyjesz.

Jazda samochodem ciężarowym

Śnienie, że prowadzisz ciężarówkę pokazuje, że obowiązki, które przyjmujesz są dla Ciebie bardzo ciężkie. Musisz zachować kontrolę nad sobą, podejmować właściwe decyzje bez pośpiechu.

jazda samochodem ciężarowym

Jazda autobusem

Śnienie o tym, że prowadzisz autobus jest ostrzeżeniem, abyś nie przesadzał. Jest to także znak, że próbujesz kontrolować życie innych ludzi.

Jazda pociągiem

Ten sen może oznaczać, że Twoje problemy zostaną rozwiązane. Wszystko, co chcesz osiągnąć, przyjdzie Ci łatwo, bez żadnych trudności.

Jazda motocyklem

Sennik sugeruje, że uważasz, iż musisz uwolnić się od niektórych miejsc i osób, a to może być związane zarówno z Twoją rodziną, jak i życiem zawodowym. Sen wyraża pragnienie wolności.

Znaczenie snu: jazda samochodem

 • Widzisz kogoś kto prowadzi auto – nie kontrolujesz sytuacji w swoim życiu, ulegasz presji innych
 • Jesteś kierowcą – dobrze wiesz czego potrzebujesz
 • Jesteś pasażerem (jedziesz jako pasażer) – unikasz odpowiedzialności za podejmowane decyzje, nie kierujesz sam własnym życiem
 • Prowadzisz cudzy samochód – podejmujesz decyzje za innych
 • Prowadzisz samochód bez prawa jazdy – nie kontrolujesz swojego życia
 • Jedziesz nocą – masz wątpliwości co do drogi, którą kroczysz w życiu
 • Jedziesz pijany – nie masz kontroli nad jakąś sytuacją w Twoim życiu zawodowym
 • Jazda do tyłu – pragniesz lub potrzebujesz powrotu do przeszłości
 • Jazda bez hamulców – nie masz kontroli nad własnym życiem lub podążasz na oślep przed siebie
 • Jazda bez świateł – zatrzymaj się i spójrz na sprawy z innej perspektywy
 • Jazda po śniegu – przeżywasz przejściowe trudności
 • Jazda po lodzie – czujesz się bezradny lub utraciłeś kontrolę nad sytuacją
 • Jazda po wodzie – nadejdą zmiany, które odmienią Twoje życie
 • Jazda po polnej drodze – możesz mieć problemy w związku
 • Jazda po schodach – sporo ryzykujesz, próbujesz za wszelką cenę dojść do celu
 • Jedziesz pod prąd (niezgodnie z przepisami) – jesteś na niewłaściwej drodze, próbujesz osiągnąć coś na siłę
 • Jedziesz nieostrożnie – pojawią się przed Tobą bariery, możesz je pokonać tylko spokojem i cierpliwością
 • Szybka jazda – czujesz presję innych i chcesz się od niej uwolnić
 • Wypadek samochodowy (drogowy) – weź odpowiedzialność za to co robisz
 • Rozbity samochód – bądź bardziej obiektywny i szukaj różnych rozwiązań
 • Jesteś świadkiem wypadku samochodowego – w Twoim życiu zajdą znaczące zmiany, bądź otwarty na nowe możliwości
 • Awaria samochodu – ucz się na błędach
 • Kradzież samochodu – ktoś próbuje narazić Cię na szkody
 • Odjeżdżający samochód – tracisz kontrolę nad swoim życiem
 • Inni ludzie podczas jazdy – unikaj nadmiernego wydawania pieniędzy, staraj się zaoszczędzić
 • Jazda samochodem ciężarowym – zachowaj kontrolę nad sobą, decyzje podejmuj bez pośpiechu
 • Jazda autobusem – nie przesadzaj, nie kontroluj innych
 • Jazda pociągiem – Twoje problemy zostaną rozwiązane
 • Jazda motocyklem – potrzebujesz wolności
Jazda autem
Jazda autem
5/5 - (1)

2 komentarze

 1. Grażyna

Znaczenie snu Jazda samochodem

Opisz swój sen związany z symbolem Jazda samochodem i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen