Jedwab

Znaczenie snu jedwab

Znaczenie snu jedwab

Gdy we śnie widzisz jedwab, jest to znak, iż niebawem znajdziesz się wśród ludzi zamożnych i eleganckich i być może będziesz miał z tego jakieś wymierne korzyści.

Kupowanie jedwabiu zapowiada, iż w przyszłości uda Ci się zdobyć znaczny majątek.

Sprzedawanie jedwabiu to znak, iż uda Ci się zawrzeć korzystne porozumienie biznesowe, za czym pójdzie poprawienie się Twojej sytuacji finansowej.

Jeżeli śni Ci się, że chodzisz w jedwabiach, jest to znak, że dzięki jakiemuś interesowi uda Ci się odnieść znaczne korzyści.

Jeśli jesteś otulony jedwabiem, jest to zwiastun znajomości z jakąś subtelną i spokojną osobą.

Gdy we śnie nosisz coś z jedwabiu, oznacza to, iż na jawie wyróżniasz się wielkimi ambicjami i determinacją, z jaką dążysz do celu.

Stary jedwab to zapowiedź małżeństwa z zamożną osobą.

Poplamiony jedwab zapowiada dla Ciebie utratę dobrej reputacji, być może na skutek fałszywej działalności Twego nieprzyjaciela.

Oceń sennik

Znaczenie snu Jedwab

Opisz swój sen związany z symbolem Jedwab

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemDlaczego przez sen zgrzytamy zębami?
Zgrzytanie zębami, czyli bruksizm, dotyczy wielu osób w różnym wieku, ale nie każdy uważa to za problem, który powinien rozwiązać z pomocą specjalisty. Zgrzytanie zębami w śnie Tymczasem brak interwencji lekarza może skutkować poważnymi schorzeniami, takimi jak np. problemy ze stawami


Dlaczego warto spać na golasa?
Główny powód, dla którego spanie nago jest dobre, sprowadza się do naturalnego procesu termoregulacji organizmu. Dlaczego spanie nago jest dla Ciebie dobre? Co to jest termoregulacja?Ponieważ ludzie są endotermami, nasz organizm reguluje naszą temperaturę zarówno wewnętrznie, jak i w odpo

Liczby w snach
Liczby w snach mają zazwyczaj bardzo duże znaczenie, ale zazwyczaj też trudno nam jest je zapamiętać, zwłaszcza jeśli pojawiają się w postaci dłuższych kombinacji (a właśnie w takich przypadkach mają największe znaczenie). Jeśli jednak uda nam się zapamiętać jakieś liczby, nie po