Kabaret

Znaczenie snu kabaret

Znaczenie snu kabaret

Gdy śni Ci się, że występujesz w kabarecie i zostajesz wygwizdany, oznacza to, iż na jawie obawiasz się, że zostaniesz wykpiony i wyszydzony z jakiegoś powodu przez osoby ze swojego otoczenia.

Gdy występujesz w kabarecie i podobasz się publiczności, jest to znak, iż w realnym życiu bardzo chciałbyś zostać doceniony i robisz wszystko, by przypodobać się innym, bardziej dbając o ich opinię niż własne postępowanie.

Jeśli we śnie widzisz artystów kabaretowych, jest to ostrzeżenie, byś baczniej uważał gdy obchodzisz się z pieniędzmi, ponieważ łatwo możesz zgubić większą sumę.

Gdy oglądasz kabaret w telewizji, oznacza to, iż na jawie Twoje życie jest nudne i mało w nim rozrywek, co bardzo Ci doskwiera, więc Twoja podświadomość daje Ci w ten sposób znak, byś postarał się jakoś je urozmaicić.

Jeśli we śnie znajdujesz się wśród publiczności kabaretu, jest to znak, iż w realnym życiu zajmujesz się głownie wypełnianiem obowiązków i niewiele jest w nim miejsca na rozrywki oraz relaks. Musisz to koniecznie zmienić, bo w ten sposób marnujesz życie.

Wymyślanie programu kabaretu to znak, iż jesteś osobą bardzo kreatywną i stale wymyślasz jakieś pomysły, gorzej jednak z ich realizacją i powinieneś częściej odważać się wcielać swoje plany w życie.

Oglądanie ciekawego kabaretu oznacza, że wkrótce w Twoim życiu pojawi się nowa pasja, która całkowicie Cię pochłonie, przynajmniej na jakiś czas.

Oglądanie nudnego kabaretu oznacza, iż nie podoba Ci się Twoje obecne życie i sytuacja w Twoim otoczeniu, gdyż wszystko to Cię nudzi i potrzebujesz jakiegoś urozmaicenia oraz nieco spontaniczności.

Jeśli śni Ci się, że przygotowujesz się do występu w kabarecie, jest to znak, iż wkrótce w Twoim życiu zajdą spore zmiany, wobec których będziesz musiał zachować spory dystans, co może jednak nie być dla Ciebie łatwe.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kabaret

Opisz swój sen związany z symbolem Kabaret

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemDlaczego warto spać na golasa?
Główny powód, dla którego spanie nago jest dobre, sprowadza się do naturalnego procesu termoregulacji organizmu. Dlaczego spanie nago jest dla Ciebie dobre? Co to jest termoregulacja?Ponieważ ludzie są endotermami, nasz organizm reguluje naszą temperaturę zarówno wewnętrznie, jak i w odpo


Dlaczego sny się sprawdzają?
Czy sny mogą przepowiadać przyszłość? To pytanie, które zadają sobie ludzie tak długo, jak istnieją. Wielu przypisuje przewidującą moc snów duchowości i boskiej interwencji. Jednak niezależnie od wiary osoby, która wchodzi w stan snu, istnieje wiele przypadków, gdy sny rzeczywiście

Dlaczego w snach pojawiają się archetypy i jakie są ich funkcje?
  Niektóre osoby może dziwić fakt, że archetypy pojawiają się w snach nas wszystkich i pewnie każdy z nas może dojść do wniosku, że zdarzają się one dość często. Jednakże nie ma w tym wcale niczego dziwnego, gdyż jest to dowód świadczący o istnieniu naszej zbiorowej nieświ