Kabel

Znaczenie snu kabel

Znaczenie snu kabel

Jeżeli symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, iż tęsknisz za jakimiś ludźmi, z jakimi jesteś związany, na przykład za krewnymi, którzy znajdują się daleko od Ciebie. Może to także oznaczać, iż koniecznie musisz podjąć ryzyko w jakiejś sprawie, bo bez tego na pewno nie uda Ci się osiągnąć sukcesu, jaki jest Twoim celem.

Gdy śnisz, że widzisz kabel, oznacza to, iż niebawem otrzymasz jakieś pomyślne wieści od krewnych, którzy znajdują się obecnie daleko od Ciebie.

Kupowanie kabla oznacza, że bardzo zależy Ci, by zbliżyć się do jakiejś osoby i podejmujesz w tym celu wiele działań, nie zważając na koszty.

Otrzymanie kabla to znak, iż niebawem spotkasz na swej drodze kogoś, kto wprowadzi do Twojego życia wiele zamieszania i być może zakończy się to krótszym bądź dłuższym związkiem.

Gdy śnisz, że zniszczyłeś kabel, oznacza to, że relacje z jakimś osobami bądź jedną osobą nie mają na Ciebie dobrego wpływu, a być może nawet utrudniają Ci normalne funkcjonowanie, więc powinieneś zrewidować swoje kontakty z otoczeniem i być może zakończyć niektóre związki.

Naprawianie kabla to znak, byś podjął próbę odnowienia zerwanych bądź osłabionych kontaktów ze znajomymi, z którymi dawno się nie widziałeś. Jest to także sygnał, byś podjął jakieś sprawy czy obowiązki, które jakiś czas temu zawiesiłeś, gdyż jest to najlepszy czas na kontynuowanie takich przerwanych kwestii.

Podpinanie kabla to znak, iż pragniesz wzmocnić swą pozycję w otoczeniu albo w pracy i masz na to spore szanse, ale będziesz musiał na to poświęcić sporo wysiłku.

Odpinanie kabla to sygnał od Twojej podświadomości do tego, byś odciął się od czegoś, co utrudnia czy uniemożliwia Ci normalne funkcjonowanie. Musisz najpierw zastanowić się, co to jest – być może jakiś nałóg czy toksyczna relacja z jakąś osobą, a potem zdecydowanie z tym zerwać.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kabel

Opisz swój sen związany z symbolem Kabel

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemJakie są rodzaje snów?
Sny nie są domeną jedynie ludzi, gdyż badania naukowe już dawno udowodniły, że nawet zwierzęta – ptaki i ssaki potrafią śnić. Zdolności tej nie posiadają jedynie zwierzęta zimnokrwiste. Jest wiele rodzajów snów i są one bardzo różnorodne, dlatego, by łatwiej było je rozróżni


Czy czytanie senników to grzech?
Kościół katolicki jasno wyraża swoje stanowisko w sprawie wróżb – sprzeciwia się, widząc we wróżbiarstwie zabobon lub traktując je jako magię. Dlatego czytanie senników i wiara w nie jest sprzeczne z nauką Kościoła. Człowiek wierzący powinien zaufać Bogu, jako temu, który k

Fazy snu
Myśląc o zasypianiu, którego potrzebujesz, normalne jest skupienie się na liczbie godzin snu. Chociaż czas snu jest niewątpliwie ważny, nie jest to jedyna część równania. Ważne jest również, aby pomyśleć o jakości snu i o tym, czy czas spędzony na spaniu jest rzeczywiście regeneru