Kabina okrętowa

Znaczenie snu kabina okrętowa

Znaczenie snu kabina okrętowa

Jeśli śni Ci się, że jesteś w kabinie okrętowej, zwiastuje to dla Ciebie nieporozumienia na tle rodzinnym i kłótnie w domu.

Urządzanie kabiny okrętowej to sygnał, byś zaczął z wolna przygotowywać się do zmian, jakie niebawem zajdą w Twoim życiu. Konieczne jest, byś był na to odpowiednio przygotowany, gdyż wszystko wskazuje na to, że będą one bardzo duże i może zaprowadzą w Twoim życiu ogromne zamieszanie.

Jeżeli we śnie śpisz w kabinie okrętowej, jest to znak, iż powinieneś rozkoszować się spokojem, jaki teraz ma miejsce w Twoim życiu, gdyż wkrótce sytuacja ta diametralnie się zmieni, bo czeka Cię wielka kłótnia i raczej nie możesz się przed tym uchronić, niemniej powinieneś mieć sytuację pod kontrolą.

Jeśli we śnie widzisz kogoś wchodzącego do kabiny okrętowej, jest to znak, iż niebawem jakaś osoba zacznie wtrącać się w Twoje sprawy i musisz na nią uważać jeśli nie chcesz, by w nich namieszała.

Gdy jesteś uwięziony w kabinie okrętowej, oznacza to, iż w realnym życiu znajdujesz się w jakiejś bardzo trudnej sytuacji, z której na razie nie widzisz wyjścia i powinieneś zgłosić się do kogoś po pomoc, gdyż sam możesz sobie nie poradzić.

Kabina okrętowa pozbawiona okien może stanowić zwiastun czekającej na Ciebie pułapki.

Kabina okrętowa zalewana przez wodę oznacza, iż masz szansę uporać się ze swymi kłopotami.

Jeśli we śnie urządzasz przyjęcie w kabinie okrętowej, oznacza to, iż uda Ci się zachować optymizm i będziesz z nadzieją patrzył w przyszłość mimo tego, że los Cię ostatnio nie rozpieszcza i w najbliższej przyszłości raczej się to nie zmieni.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kabina okrętowa

Opisz swój sen związany z symbolem Kabina okrętowa

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemSen kobiety vs sen mężczyzny
W snach kobiet i mężczyzn pojawia się wiele innych elementów i naukowcy doszli do wniosku, że znacząco różnią się one od siebie. Przyczyny tego są oczywiste, ponieważ zarówno psychika kobiet i mężczyzn, jak i role społeczne, a więc także życie i to, jak wygląda codzienność, są


Co dzieje się z nami podczas snu?
Bez względu na to, ile każdy z nas poświęca czasu w ciągu doby na sen, statystycznie okazuje się, że śpimy średnio przez aż 1/3 całego naszego życia. Sen, a raczej to, co podczas niego dzieje się z naszym organizmem, zwłaszcza umysłem, od dawna fascynuje naukowców, badaczy, ale też

Fazy snu
Myśląc o zasypianiu, którego potrzebujesz, normalne jest skupienie się na liczbie godzin snu. Chociaż czas snu jest niewątpliwie ważny, nie jest to jedyna część równania. Ważne jest również, aby pomyśleć o jakości snu i o tym, czy czas spędzony na spaniu jest rzeczywiście regeneru