Kaczka

Znaczenie snu kaczka

Znaczenie snu kaczka

Gdy we śnie widzisz kaczkę, jest to znak, że niebawem Twoim udziałem staną się jakieś wielkie zaszczyty.

Dzikie kaczki to znak, iż w bliższej lub dalszej przyszłości odbędziesz jakąś daleką podróż.

Białe kaczki oznaczają, iż czeka Cię pomyślność w sprawach zawodowych, za czym na pewno pójdzie także poprawienie się Twojej sytuacji finansowej.

Jeśli we śnie widzisz pływającą kaczkę, oznacza to, że niebawem otrzymasz jakieś niedobre wiadomości.

Nurkujące kaczki to sygnał, iż jakiejś sprawie nie możesz liczyć na czyjąś pomoc i musisz poradzić sobie sam, bo po prostu nie masz innego wyjścia.

Kaczki w locie zapowiadają dla Ciebie okres prosperity i dobrobytu.

Jeśli we śnie polujesz na kaczki, jest to znak, iż Twoje sprawy ułożą się jeszcze lepiej niż przypuszczałeś i sobie tego życzyłeś.

Zestrzelenie kaczki to znak, iż ktoś z Twego otoczenia będzie usilnie wtrącał się w Twoje sprawy, mimo iż doskonale wie, że sobie tego nie życzysz.

Jeśli próbujesz schwytać kaczkę i Ci się to nie udaje, oznacza to dla Ciebie straty, jakie niebawem poniesiesz, niekoniecznie finansowe.

Kiedy we śnie łapiesz kaczkę, jest to zapowiedź, iż uda Ci się jakieś ważne przedsięwzięcie.

Karmienie kaczki zapowiada, że za dobry uczynek, jaki spełnisz wobec swego przyjaciela, zostaniesz przezeń nakarmiony niewdzięcznością.

Skubanie kaczki to zapowiedź kłótni w rodzinie.

Jeśli we śnie widzisz pieczoną kaczkę, zapowiada to dla Ciebie pogorszenie się Twojej sytuacji finansowej.

Jeżeli jesz pieczoną kaczkę, jest to znak, że wkrótce w Twojej rodzinie będzie miała miejsce wesoła uroczystość, podczas której będziesz się doskonale bawił.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kaczka

Opisz swój sen związany z symbolem Kaczka

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemCo sen mówi o człowieku
Sny są wciąż niezbadanym do końca zjawiskiem. mimo to, jest kilka cech snów, które świadczą o tym, że są odbiciem naszego życia na jawie, że są tym o czym myślimy, czym żyjemy, do czego dążymy. Niektórzy nie pamiętają swoich snów, inni przeżywają złe sny nawet przez kilka dni


Dlaczego warto spać na golasa?
Główny powód, dla którego spanie nago jest dobre, sprowadza się do naturalnego procesu termoregulacji organizmu. Dlaczego spanie nago jest dla Ciebie dobre? Co to jest termoregulacja?Ponieważ ludzie są endotermami, nasz organizm reguluje naszą temperaturę zarówno wewnętrznie, jak i w odpo

Ile spać, żeby się wyspać?
Badania naukowe jasno pokazują, że sen jest niezbędny w każdym wieku. Sen napędza umysł, regeneruje ciało i wzmacnia praktycznie każdy system organizmu. Ile snu naprawdę potrzebujemy, aby uzyskać te korzyści? Zgodnie z wytycznymi National Sleep Foundation zdrowi dorośli potrzebują od 7