Kadzidło (woda święcona)

Znaczenie snu kadzidło

Znaczenie snu kadzidło

Jeśli we śnie rozdajesz kadzidło, jest to znak, iż na jawie otaczają Cię ludzie, którzy chętnie darzą Cię komplementami, ale tylko po to, by Ci się w jakimś kreślonym celu przypodobać, więc nie możesz ich słów brać za dobrą monetę.

Palenie kadzidła to znak, że na jawie brakuje Ci wyraźnego autorytetu i wzoru do naśladowania.

Jeżeli okadzasz kogoś kadzidłem we śnie, oznacza to, że podziwiasz jakichś ludzi na jawie, ale być może całkiem niepotrzebnie masz w stosunku do nich jakieś kompleksy bądź wyolbrzymiasz ich zasługi.

Jeśli we śnie skrapiasz kogoś wodą święconą, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że zanadto zajmujesz się sprawami innych ludzi, angażując w nie zbyt wiele swojego czasu i energii, podczas gdy Twoje własne sprawy leżą odłogiem.

Jeżeli śni Ci się, że kupujesz kadzidło, jest to znak, iż na jawie jest ktoś, komu bardzo chcesz się przypochlebić, ale zabierasz się za to zupełnie nieodpowiednio, więc najprawdopodobniej zmarnujesz na to tylko czas, a i tak nie osiągniesz swego celu.

Jeśli we śnie widzisz kogoś kupującego kadzidło, jest to znak, iż w realnym życiu jakaś osoba bardzo Ci pochlebia, ale najprawdopodobniej nie robi tego z czystymi intencjami, dlatego musisz na nią uważać.

Picie wody święconej to znak, iż bardzo zależy Ci, by imponować ludziom ze swego otoczenia i chwytasz się po temu różnych środków, choć tak naprawdę niczym nie możesz na ich tle zabłysnąć, przynajmniej na razie.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kadzidło (woda święcona)

Opisz swój sen związany z symbolem Kadzidło (woda święcona)

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemSen kobiety vs sen mężczyzny
W snach kobiet i mężczyzn pojawia się wiele innych elementów i naukowcy doszli do wniosku, że znacząco różnią się one od siebie. Przyczyny tego są oczywiste, ponieważ zarówno psychika kobiet i mężczyzn, jak i role społeczne, a więc także życie i to, jak wygląda codzienność, są


Jak zapamiętać swoje sny?
Większość ludzi śni w nocy, ale nie każdy pamięta swoje sny po przebudzeniu. Jeśli masz problemy z zapamiętywaniem swoich snów, ten artykuł pomoże Ci nauczyć się je zapamiętywać i doświadczać. Jeśli zastanawiasz się, „dlaczego mam pamiętać moje sny?” to wiedz, że jest ku te

Dlaczego warto spać na golasa?
Główny powód, dla którego spanie nago jest dobre, sprowadza się do naturalnego procesu termoregulacji organizmu. Dlaczego spanie nago jest dla Ciebie dobre? Co to jest termoregulacja?Ponieważ ludzie są endotermami, nasz organizm reguluje naszą temperaturę zarówno wewnętrznie, jak i w odpo