Kafelki

Znaczenie snu kafelki

Znaczenie snu kafelki

Gdy śni Ci się, że kupujesz kafelki, oznacza to, że musisz jeszcze raz dokładnie przemyśleć decyzję, jaką zamierzasz podjąć, bowiem jest to zbyt ważna sprawa, byś potraktował ją tak powierzchownie.

Sprzedawanie kafelków zapowiada, że wreszcie uda Ci się uporać z jakimś problemem, który od jakiegoś czasu ogromnie dawał Ci się we znaki.

Jeśli we śnie poślizgnąłeś się na kafelkach, może to oznaczać, że wkrótce ulegniesz wypadkowi, najprawdopodobniej podczas wykonywania swych obowiązków zawodowych.

Gdy we śnie widzisz kruszące się kafelki, jest to ostrzeżenie, byś zachował większą niż zwykle ostrożność w pracy.

Piękne, nowe kafelki pojawiające się w Twoim śnie oznaczają pomyślność w jakimś ważnym dla Ciebie przedsięwzięciu, z zamiarem zaangażowania się w które nosisz się już od dawna. Musisz jednak wiedzieć, że jeśli będziesz działać niecierpliwie i pochopnie, ławo możesz zaprzepaścić swoją szansę powodzenia.

Jeśli śni Ci się, że układasz kafelki, jest to znak, że będziesz musiał uporać się z jakimś skomplikowanym zadaniem, które będzie od Ciebie wymagało wielkiego wysiłku i jeszcze większej koncentracji.

Niszczenie kafelków to znak, że uda Ci się uchronić od jakiegoś niebezpieczeństwa, które zagrażało Ci już od dłuższego czasu.

Wymienianie kafelków na nowe to znak, że wkrótce w Twoim życiu zawodowym zajdą znaczące zmiany.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kafelki

Opisz swój sen związany z symbolem Kafelki

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemInterpretowanie koszmarów sennych – jak to robić?
Interpretowanie koszmarów sennych niejednokrotnie może być trudniejszą sztuką aniżeli analizowanie snów innego rodzaju. Przede wszystkim musimy pamiętać o tym, żeby nie interpretować ich dosłownie, ponieważ w przeważającej części przypadków są one jedynie metaforą – naszych lę


Fazy snu
Myśląc o zasypianiu, którego potrzebujesz, normalne jest skupienie się na liczbie godzin snu. Chociaż czas snu jest niewątpliwie ważny, nie jest to jedyna część równania. Ważne jest również, aby pomyśleć o jakości snu i o tym, czy czas spędzony na spaniu jest rzeczywiście regeneru

Sny dzieci
Wielu z nas może zastanawiać się nad tym, czy dzieci śnią, zwłaszcza małe, które nic jeszcze nie rozumieją. Badacze udowodnili, że ponieważ w naszych snach najważniejsze są wrażenie wzrokowe, niemowlęta, które nie potrafią jeszcze mówić, mogą śnić, ponieważ widzą wszystko, co