Kajdanki

Znaczenie snu kajdanki

Znaczenie snu kajdanki

Jeśli symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, iż w realnym życiu odczuwasz wielkie napięcie nerwowe, z którym nie jesteś w stanie skutecznie sobie poradzić.

Gdy we śnie widzisz kajdany, jest to znak, iż przez swą niedyskrecję i skłonność do wygadywania cudzych sekretów sprowadzisz na swoją głowę kłopoty i będzie Ci wstyd.

Jeśli widzisz kogoś zakutego w kajdany, oznacza to, iż uda Ci się unieszkodliwić ludzi, którzy są do Ciebie negatywnie nastawieni i być może gotowi byli Ci w jakiś sposób zaszkodzić.

Noszenie kajdanków zapowiada, że niebawem spotkasz kogoś, kogo w przeszłości darzyłeś wielkim uczuciem i zrobi to na Tobie ogromne wrażenie. Możesz czuć się tym zaskoczony, gdyż najprawdopodobniej nie myślałeś, że osoba ta jeszcze może wywołać w Tobie takie żywiołowe emocje.

Zrywanie kajdanków oznacza, że uda Ci się skutecznie uniknąć pułapek, jakie zastawili na Ciebie Twoi nieprzyjaciele.

Gdy we śnie zostałeś zakuty w kajdany, jest to znak, iż na jawie żywisz wielką obawę, że ktoś będzie działał na Twoją niekorzyść i dopnie swego, krzywdząc Cię w dotkliwy sposób.

Jeśli śnisz, że to Ty zakuwasz kogoś w kajdany, zapowiada to, iż uda Ci się dogadać z osobami, które od dłuższego czasu starały się działać na Twoją niekorzyść bądź w inny sposób zakończysz te walki, nie odnosząc żadnego szwanku.

Jeżeli w Twoim śnie pojawiają się kajdanki jako gadżet erotyczny, jest to niezawodny sygnał, iż Twoje życie seksualne nie satysfakcjonuje Cię, gdyż jest zbyt nudne i marzysz o jakimś urozmaiceniu.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kajdanki

Opisz swój sen związany z symbolem Kajdanki

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemDoskonały pomysł: prowadzenie dziennika snów
Wszyscy zainteresowani tematyką interpretowania swoich snów powinni zaczynać naukę tej niezwykłej sztuki od rozpoczęcia prowadzenia tzw. dziennika snów. Sny stanowią wielką skarbnicę wiedzy o nas samych, którą na co dzień skrywa nasza podświadomość, warto zatem pokusić się o prób


Jak wyglądają sny osób niewidomych?
Wiele osób zastanawia się, jak też mogą wyglądać sny osób niewidomych. Co się w nich znajduje skoro dany człowiek nigdy nie widział otaczających go krajobrazów, ludzi czy przedmiotów? To rzeczywiście ciekawa kwestia i odpowiedź na te pytania również jest intrygująca. Dzisiaj wiemy

Dlaczego w snach pojawiają się archetypy i jakie są ich funkcje?
  Niektóre osoby może dziwić fakt, że archetypy pojawiają się w snach nas wszystkich i pewnie każdy z nas może dojść do wniosku, że zdarzają się one dość często. Jednakże nie ma w tym wcale niczego dziwnego, gdyż jest to dowód świadczący o istnieniu naszej zbiorowej nieświ