Kakao

Znaczenie snu kakao

Znaczenie snu kakao

Gdy śni Ci się, że pijesz kakao, jest to znak, iż niebawem w Twoim życiu będzie miało miejsce jakieś niedobre wydarzenie, po którym poczujesz się smutny i rozgoryczony.

Jeśli we śnie widzisz kakaowiec, zapowiada to dla Ciebie nawiązanie znajomości z obywatelem jakiegoś innego państwa.

Gdy śni Ci się, że robisz dla siebie kakao, jest to sygnał, iż jeśli podejmiesz w jakiejś sprawie niewłaściwą decyzję, pociągnie to za sobą szereg złych konsekwencji.

Jeśli robisz kakao dla kogoś, jest to znak, iż sprawisz komuś wielka przykrość, na tyle, że doprowadzisz tę osobę do łez.

Kupowanie kakao w restauracji oznacza, iż musisz dokładniej zastanowić się nad jakimś przedsięwzięciem, w które zamierzasz się zaangażować, ponieważ będzie to miało wielkie znaczenie dla Twojej przyszłości – od Ciebie zależy, czy dobre, czy złe będą to skutki.

Kupowanie kakao w sklepie to sygnał od Twojej podświadomości, byś na razie zawiesił plany wprowadzenia jakichś poważniejszych zmian w swoim życiu zawodowym, gdyż teraz nie jest do tego dobry moment i możesz sobie tylko zaszkodzić.

Słodzenie kakao zapowiada, że zdołasz uporać się z jakimiś problemami, które od jakiegoś czasu utrudniają Ci życie.

Jeśli śni Ci się, że pijesz przygotowane przez kogoś kakao, oznacza to, iż któraś z najbliższych Ci osób może stać się przyczyną Twojego smutku.

Jeżeli we śnie umawiasz się z kimś na spotkanie przy kakao, jest to znak, iż realizacja Twych planów nie uda Ci się i stanie się dla Ciebie wielkim rozczarowaniem.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kakao

Opisz swój sen związany z symbolem Kakao

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemCzy spanie z psem jest zdrowe?
Czy pozwalasz swojemu psu spać w Twoim łóżku? Badania wykazały, że nieco mniej niż połowa wszystkich właścicieli zwierząt domowych dzieli łóżko lub sypialnię ze swoim zwierzakiem (może nie każdy się przyznał!). Prawdopodobnie nie raz jako właściciel psa słyszałeś od innych do


Dlaczego pamiętam sny?
Dlaczego niektórzy ludzie zawsze pamiętają swoje sny, a inni je zapominają? Odkąd uświadomiłem sobie, czym są sny, jestem w stanie pamiętać moje sny każdego dnia, prawie bez wyjątku. Podczas gdy niektóre sny znikają już po jednym dniu, to przypominam sobie wiele z nich po miesiącach

Sny zwiastujące śmierć
Sen o śmierci jest niepokojący. Nawet po przebudzeniu tego typu sny mogą wywoływać nerwowość i niepokój. Sen związany ze śmiercią może wydawać się mroczną zapowiedzią przyszłości, ale w rzeczywistości jest zwykle zapowiedzią zmian. Sen o śmierci „Śmierć we śnie to tak napra