Kalafior

Znaczenie snu kalafior

Znaczenie snu kalafior

Gdy we śnie sadzisz kalafiory, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś nie bał się walczyć o coś, na czym bardzo Ci zależy, gdyż są wielkie szanse, że uda Ci się to zdobyć.

Jedzenie kalafiora oznacza, iż nie wiesz, że w jakiś sposób sam sobie szkodzisz i musisz dokładnie zastanowić się nad swoją bieżącą sytuacja, by to sobie uświadomić i móc tego zaprzestać.

Przyrządzanie kalafiora oznacza, iż dobrze zarządzasz swoimi sprawami i jesteś zadowolony z sytuacji, jaką sobie wypracowałeś.

Gdy śnią Ci się dorodne kalafiory, jest to znak, iż poprawi się Twoje zdrowie jeśli obecnie masz jakieś problemy bądź też czeka Cię ogólnie pojmowana pomyślność.

Marne lub usychające kalafiory oznaczają dla Ciebie jakieś problemy ze zdrowiem.

Jeśli śnisz, że dostajesz od kogoś kalafior, oznacza to, iż ktoś niespodziewanie udzieli Ci wsparcia w jakiejś ważnej dla Ciebie sprawie i będzie to miało dla Ciebie wielkie znaczenie.

Kupno kalafiora oznacza, że musisz wymyślić jakiś sposób, jak zaprowadzić ład i harmonię w swojej rodzinie, bo na razie panująca sytuacja daleka jest od doskonałości.

Podlewanie i pielęgnowanie kalafiora oznacza, iż podświadomie zdajesz sobie sprawę z tego, że zaniedbujesz swoje zdrowie i stanowczo powinieneś to zmienić.

Niszczenie i deptanie kalafiora to sygnał, iż swoimi działaniami szkodzisz swemu zdrowiu bądź uniemożliwiasz sobie osiągnięcie szczęścia.

Gdy we śnie widzisz kogoś niszczącego kalafiory, oznacza to, iż ktoś może zagrozić Twojemu szczęściu albo zdrowiu.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kalafior

Opisz swój sen związany z symbolem Kalafior

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemSen – jak działa mózg?
Funkcja snu od tysięcy lat fascynuje naukowców, a współczesne badania dostarczają nowych wskazówek na temat tego, jak wpływa on zarówno na umysł, jak i na ciało. Sen służy do regeneracji komórek organizmu, wspierania uczenia się i pamięci. Odgrywa istotną rolę w regulacji nastroju,


Dlaczego pamiętam sny?
Dlaczego niektórzy ludzie zawsze pamiętają swoje sny, a inni je zapominają? Odkąd uświadomiłem sobie, czym są sny, jestem w stanie pamiętać moje sny każdego dnia, prawie bez wyjątku. Podczas gdy niektóre sny znikają już po jednym dniu, to przypominam sobie wiele z nich po miesiącach

Dlaczego czasami nie pamiętamy swoich snów?
To, czy zapamiętamy, co nam się śniło, zależy między innymi od tego, w której fazie snu zostaniemy zbudzeni. Jeśli obudzimy się w tzw. fazie snu paradoksalnego, będziemy pamiętać, że coś nam się śniło, ale czasem możemy pamiętać swój sen, innym zaś razem nie. Zazwyczaj przez 15