Kalejdoskop

Znaczenie snu kalejdoskop

Znaczenie snu kalejdoskop

Gdy śni Ci się, że bawisz się kalejdoskopem, jest to znak, że na jawie nadmiernie beztrosko podchodzisz do swoich spraw i nie zachowujesz się tak, jak przystało na dorosłego człowieka, lecz bardziej swym postępowaniem przypominasz nieodpowiedzialne dziecko.

Kupowanie kalejdoskopu oznacza, że na jawie, być może tylko podświadomie, tęsknisz za beztroskimi czasami dzieciństwa i nie chcesz sobie przypominać, jak wtedy było, gdyż wywołuje to w Tobie nieznośną nostalgię. Twoja podświadomość daje Ci jednak znak poprzez ten sen, że nie musisz wcale tak definitywnie odcinać się od tego okresu, gdyż wspomnienia mogą sprawić, że znajdziesz wskazówkę dotyczącą jakieś ważnej sprawy z Twojego obecnego życia.

Zgubienie kalejdoskopu oznacza, że na jawie uważasz się za człowieka nadmiernie poważnego i nie jest to dla Ciebie dobre – powinieneś pozwolić sobie na nieco więcej spontaniczności, a nawet nie zawadzi, byś od czasu do czasu prawdziwie zaszalał.

Jeśli we śnie kradniesz kalejdoskop, jest to sygnał, iż Twoje życie jest zbyt poważne i przydałoby Ci się w nim trochę fantazji i niemyślenia o konsekwencjach swoich posunięć.

Gdy we śnie otrzymujesz kalejdoskop w prezencie, jest to sygnał, iż Twoi znajomi uważają, że jesteś nieco dziecinny, a Ty podświadomie zgadzasz się z tą opinią, ale nie chcesz się do tego sam przed sobą przyznać.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kalejdoskop

Opisz swój sen związany z symbolem Kalejdoskop

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemZnaczenie liczb w snach
Często śnimy o liczbach. Od wieków uważa się, że liczby mają duże znaczenie w naszym życiu i są „odrębnym” językiem. Matematyka to nie tyle nauka co język, który ma być używany w zrozumieniu nauki. Co to znaczy śnić o liczbach? Kiedy widzimy liczby w naszych snach, istnieje wie


Doskonały pomysł: prowadzenie dziennika snów
Wszyscy zainteresowani tematyką interpretowania swoich snów powinni zaczynać naukę tej niezwykłej sztuki od rozpoczęcia prowadzenia tzw. dziennika snów. Sny stanowią wielką skarbnicę wiedzy o nas samych, którą na co dzień skrywa nasza podświadomość, warto zatem pokusić się o prób

Czy spanie na brzuchu jest zdrowe?
Każdy z nas ma swoją ulubioną pozycję, w jakiej śpi. Czasami nawyki te nie są jednak zdrowe. Jedną z częściej wybieranych pozycji do spania jest spanie na brzuchu. Według lekarzy jest to jedna z najbardziej szkodliwych pozycji dla naszego ciała. Spanie na brzuchu powoduje wiele dolegliwo