Kalendarz

Znaczenie snu kalendarz

Znaczenie snu kalendarz

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że niebawem spotka Cię jakaś przykra niespodzianka. Jest to także przestroga, byś dotrzymywał słowa, jakie dajesz innym i spełniał to, co obiecujesz.

Gdy śni Ci się, że kupujesz nowy kalendarz, jest to znak, że w najbliższym czasie będziesz miał wiele powodów do zadowolenia, a nawet do prawdziwej radości.

Posiadanie kalendarza to znak, iż Twoje rzeczywiste życie jest doskonale zorganizowane i dzięki temu możesz cieszyć się poczuciem stabilizacji.

Gdy we śnie wyrzucasz stary kalendarz, zapowiada to dla Ciebie poprawienie się Twojej sytuacji i zakończenie złej passy, obfitującej w kłopoty, jakie ostatnio stały się Twoim udziałem.

Czytanie kalendarza to znak, iż z wielkim opóźnieniem dotrą do Ciebie jakieś ważne informacje, najprawdopodobniej mające bezpośredni związek z Twoją osobą.

Przeglądanie kalendarza zapowiada dla Ciebie gorszą passę, podczas której będziesz musiał zmierzyć się z wieloma problemami i trudnościami.

Jeśli we śnie niszczysz kalendarz, zapowiada to, że uda Ci się uniknąć niebezpieczeństwa, które zagrażało Ci od dawna i którym bardzo się przejmowałeś.

Oceń sennik

1 sen

  1. aleks

Znaczenie snu Kalendarz

Opisz swój sen związany z symbolem Kalendarz

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemSen kobiety vs sen mężczyzny
W snach kobiet i mężczyzn pojawia się wiele innych elementów i naukowcy doszli do wniosku, że znacząco różnią się one od siebie. Przyczyny tego są oczywiste, ponieważ zarówno psychika kobiet i mężczyzn, jak i role społeczne, a więc także życie i to, jak wygląda codzienność, są


Czy można spać w soczewkach?
Około jedna trzecia wszystkich osób noszących soczewki kontaktowe zasypia bez ich ściągania. Najczęściej budzą się potem z piekącymi oczami. Przyczyną jest zwykle wysuszenie oka, które można załagodzić nawilżającymi kroplami. Niestety, czasami konsekwencje zasypiania w soczewkach mo

Co znaczą liczby pojawiające się w snach?
Zazwyczaj poświęcamy niewielką uwagę liczbom pojawiającym się w naszych snach lub zupełnie nie bierzmy ich pod uwagę przy interpretacji. Jest to jednak z naszej strony wielki błąd, ponieważ liczby są w snach bardzo ważne. Pewna trudność w ich przypadku polega też na tym, że zwykle s