sennik kameleon

Kameleon

Symbol ten pojawiający się w Twoim śnie może oznaczać, iż na jawie Twoim wielkim problemem jest niestałość i doskwiera to bardzo może nie tyle Tobie samemu, co ludziom, na których się to odbija.

Symbol ten może także stanowić dla Ciebie ostrzeżenie, byś nie ufał osobom, co do których nie masz stuprocentowej pewności, że są godne Twojego zaufania, gdyż mogą być wobec Ciebie fałszywe.

Sennik kameleon

  • Gdy we śnie widzisz kameleona, jest to znak, że niebawem w Twoim życiu pojawią się pokusy, które trudno będzie Ci odeprzeć, ale musisz zachować zdrowy rozsadek i podejść do tego na chłodno, gdyż jeśli im ulegniesz, może Cię to bardzo drogo kosztować.
  • Jeśli głaszczesz kameleona, oznacza to, iż na jawie wykazujesz się wielką beztroską i zbyt małą odpowiedzialnością za własne czyny. Koniecznie musi się to zmienić, gdyż dłużej nie może tak być.
  • Ucieczka przed kameleonem to znak, że niebawem staniesz się ofiara krążących na Twój temat plotek.
  • Pogoń za kameleonem to znak, iż na jawie bardzo zależy Ci na osiągnięciu jakiegoś sukcesu i gotów jesteś dążyć do niego nawet po przysłowiowych trupach.
  • Jeśli śni Ci się, że szukasz kameleona, który zmienił kolor, oznacza to, iż właśnie nadszedł czas, byś postarał się rozwiązać jakąś ważną, trudną sprawę, która już od dłuższego czasu spędza Ci sen z powiek.
  • Zabicie kameleona to znak, że uda Ci się ukrócić plotki na swój temat, które już zaczęły rozprzestrzeniać się w Twoim otoczeniu.
  • Jeśli we śnie dostajesz od kogoś kameleona, jest to znak, iż ktoś szykuje na Ciebie jakiś podstęp i musisz wykazać się dużą ostrożnością jeśli nie chcesz paść jego ofiarą.
znaczenie snu kameleon

Znaczenie snu kameleon

Jeśli śnisz o kameleonie, sugeruje to Twoją zdolność przystosowania się do różnych sytuacji i bycia tym, czego wymaga od Ciebie otoczenie w różnych okolicznościach. Jesteś w stanie płynąć z nurtem życia i dobrze wtopić się w każde otoczenie.

Kolor kameleona

każdy kolor ma określone znaczenie. Zwróć uwagę na kolor kameleona we śnie i dokładniej zbadaj znaczenie tego koloru.

Znaczenie snu kameleon
Znaczenie snu kameleon

Kamuflaż

Kameleony są mistrzami kamuflażu. Jeśli śnisz o kameleonie próbującego się zamaskować, może to być wskazówką, że czujesz potrzebę ukrycia jakiegoś obszaru swojego życia i że będziesz w stanie to z powodzeniem zrobić.

Jedzący kameleon

lepki język kameleona może rozciągnąć się na długość jego ciała, aby złapać ofiarę. Jeśli śnisz o jedzącym kameleonie może to oznaczać, że możesz teraz skutecznie zdobyć coś, co wcześniej było poza Twoim zasięgiem.

Ogon kameleona

kameleon ma ogon zwinięty w spiralę. Spirale są symboliczne i mają różne znaczenia, takie jak np.: równowaga, podróż, ekspansja. Widzenie we śnie spiralnego kształtu ogona może wskazywać, że rozwijasz większą świadomość siebie i jesteś gotowy, aby wejść na ścieżkę lepszego samopoczucia i rozwoju osobistego.

Kameleon
Kameleon
5/5 - (2)

Znaczenie snu Kameleon

Opisz swój sen związany z symbolem Kameleon

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen