Kamelie

Znaczenie snu kamelie

Znaczenie snu kamelie

Jeżeli śni Ci się, że widzisz kamelie, jest to znak, że bliska Ci osoba stanie się tematem plotek w Twoim otoczeniu.

Jeśli widzisz uschnięte kamelie, oznacza to, iż zdołasz domyślić się, kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem, a kto tylko takiego udaje, chcąc na tym coś dla siebie ugrać.

Wąchanie kamelii oznacza, że na jawie grozi Ci jakieś niebezpieczeństwo i w najbliższym czasie musisz zachować najwyższą ostrożność, gdyż zupełnie nie wiadomo, z której strony może ono dla Ciebie nadejść.

Jeśli we śnie sadzisz kamelie, jest to sygnał, iż na jawie usilnie zabiegasz o czyjeś względy, ale nie przynosi to żadnych skutków i Twoja podświadomość daje Ci w ten sposób do zrozumienia, byś dał sobie z tym spokój.

Gdy otrzymujesz od kogoś kamelie, jest to znak, że prezent, jaki niebawem od kogoś otrzymasz, nie będzie wcale wyrazem życzliwości dla Ciebie tej osoby, lecz będzie wynikać z jej nieszczerych pobudek, więc może lepiej będzie go nie przyjmować.

Jeżeli śni Ci się, że ofiarowujesz komuś kamelie, oznacza to, iż w rzeczywistym życiu powtarzasz plotki na czyjś temat, ale powinieneś tego zaprzestać, gdyż szybko może się to na Tobie zemścić.

Niszczenie kamelii oznacza, że zdołasz uniknąć potężnej awantury w domu lub w miejscu pracy i słusznie będziesz z siebie dumny z tego powodu.

Podlewanie i pielęgnowanie kamelii to sygnał od Twojej podświadomości, iż powinieneś w końcu zdobyć się na wybaczenie osobie, która w jakiś sposób Cię zraniła, lecz teraz szczerze tego żałuje i pragnie się z Tobą pogodzić.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kamelie

Opisz swój sen związany z symbolem Kamelie

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemArchetypy w snach
Archetypy pojawiające się w naszych snach są bardzo dobitnym przykładem tego, że rzeczywiście istnieje zbiorowa nieświadomość, zakorzeniona w umyśle, a raczej jego niewiadomej części, każdego człowieka. Wszyscy mamy wspólną część umysłu i archetypy w snach są tego wyrazem, gdyż


Ile spać, żeby się wyspać?
Badania naukowe jasno pokazują, że sen jest niezbędny w każdym wieku. Sen napędza umysł, regeneruje ciało i wzmacnia praktycznie każdy system organizmu. Ile snu naprawdę potrzebujemy, aby uzyskać te korzyści? Zgodnie z wytycznymi National Sleep Foundation zdrowi dorośli potrzebują od 7

Dlaczego nie mogę spać?
Brak snu nie tylko powoduje senność w ciągu dnia. Przewlekła bezsenność jest powiązana z różnymi problemami zdrowotnymi, w tym otyłością, wysokim ciśnieniem krwi, chorobami serca, cukrzycą i depresją. Brak dobrej jakości snu może być naturalną konsekwencją zmiany wzorców snu i c