Kamerdyner

Znaczenie snu kamerdyner

Znaczenie snu kamerdyner

Gdy śni Ci się, że jesteś kamerdynerem, jest to znak, że na jawie czujesz się wykorzystywany przez innych i nie jest to dla Ciebie komfortowa sytuacja.

Jeśli we śnie widzisz kamerdynera, oznacza to, iż w rzeczywistym życiu poświęcasz zbyt mało czasu na obowiązki domowe, zrzucając je na innych domowników bądź zupełnie zaniedbując i masz z tego powodu spore wyrzuty sumienia.

Rozmowa z kamerdynerem to znak, iż nowe znajomości, jakie niedawno nawiązałeś lub dopiero nawiążesz, okażą się nie mieć dla Ciebie dobrych konsekwencji.

Randka z kamerdynerem to sygnał, iż na jawie pragniesz nawiązać romans z kimś, kto jest zupełnie nieodpowiednim dla Ciebie kandydatem na związek, nawet przelotny.

Gdy we śnie szukasz pracy jako kamerdyner, jest to ostrzeżenie, że plany, jakie pragniesz wcielić w życie, mogą Ci nie wyjść na dobre.

Zabicie kamerdynera oznacza, że na jawie chcesz uniknąć jakichś kłopotliwych znajomości, co do których podejrzewasz, że mogą okazać się dla Ciebie zgubne w skutkach, jednak nie za bardzo wiesz, jak mógłbyś tego dokonać.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kamerdyner

Opisz swój sen związany z symbolem Kamerdyner

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemDlaczego warto spać na golasa?
Główny powód, dla którego spanie nago jest dobre, sprowadza się do naturalnego procesu termoregulacji organizmu. Dlaczego spanie nago jest dla Ciebie dobre? Co to jest termoregulacja?Ponieważ ludzie są endotermami, nasz organizm reguluje naszą temperaturę zarówno wewnętrznie, jak i w odpo


Sen – jak działa mózg?
Funkcja snu od tysięcy lat fascynuje naukowców, a współczesne badania dostarczają nowych wskazówek na temat tego, jak wpływa on zarówno na umysł, jak i na ciało. Sen służy do regeneracji komórek organizmu, wspierania uczenia się i pamięci. Odgrywa istotną rolę w regulacji nastroju,

Co dzieje się z nami podczas snu?
Bez względu na to, ile każdy z nas poświęca czasu w ciągu doby na sen, statystycznie okazuje się, że śpimy średnio przez aż 1/3 całego naszego życia. Sen, a raczej to, co podczas niego dzieje się z naszym organizmem, zwłaszcza umysłem, od dawna fascynuje naukowców, badaczy, ale też