Kamień księżycowy

Znaczenie snu kamień księżycowy

Znaczenie snu kamień księżycowy

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie masz skłonność do romantycznych uniesień i jesteś ogromnie subtelnym człowiekiem. Może to także być zwiastun tego, iż niebawem wreszcie uda Ci się spojrzeć na swoje życie z odpowiedniej perspektywy i być może dzięki temu rozwiążesz jakąś ważną dla Ciebie sprawę.

Gdy we śnie widzisz kamień księżycowy, jest to znak, iż niebawem spotka Cię bardzo romantyczne uczucie.
Jeżeli śni Ci się, że posiadasz biżuterię z kamieniem księżycowym, oznacza to, iż Twoja podświadomość daje Ci w ten sposób znak, że musisz baczniej przyjrzeć się jakimś ważnym sprawom swoim i swych najbliższych.

Otrzymanie od kogoś kamienia księżycowego oznacza, iż nieoczekiwanie otrzymasz w jakiejś trudnej sytuacji pomoc od kogoś, kogo nigdy nie darzyłeś wielką sympatią.

Jeżeli we śnie kradniesz kamień księżycowy, jest to znak, iż cel, o jaki walczysz na jawie, nie jest wart Twoich wysiłków i powinieneś ich zaprzestać.

Niszczenie kamienia księżycowego oznacza, iż na jawie z jakiegoś powodu nie chcesz posłuchać głosu swojej intuicji, a on ma rację i słusznie podpowiada Ci, jak powinieneś postąpić w jakiejś sprawie.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kamień księżycowy

Opisz swój sen związany z symbolem Kamień księżycowy

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemCzy można spać w soczewkach?
Około jedna trzecia wszystkich osób noszących soczewki kontaktowe zasypia bez ich ściągania. Najczęściej budzą się potem z piekącymi oczami. Przyczyną jest zwykle wysuszenie oka, które można załagodzić nawilżającymi kroplami. Niestety, czasami konsekwencje zasypiania w soczewkach mo


Dlaczego sny się sprawdzają?
Czy sny mogą przepowiadać przyszłość? To pytanie, które zadają sobie ludzie tak długo, jak istnieją. Wielu przypisuje przewidującą moc snów duchowości i boskiej interwencji. Jednak niezależnie od wiary osoby, która wchodzi w stan snu, istnieje wiele przypadków, gdy sny rzeczywiście

Dlaczego nie mogę spać?
Brak snu nie tylko powoduje senność w ciągu dnia. Przewlekła bezsenność jest powiązana z różnymi problemami zdrowotnymi, w tym otyłością, wysokim ciśnieniem krwi, chorobami serca, cukrzycą i depresją. Brak dobrej jakości snu może być naturalną konsekwencją zmiany wzorców snu i c