Kamieniarz

Znaczenie snu kamieniarz

Znaczenie snu kamieniarz

Gdy śni Ci się, że pracujesz jako kamieniarz, jest to znak, iż pojawi się przed Tobą szansa zarobienia sporej sumy pieniędzy.

Jeśli we śnie widzisz kamieniarza przy pracy, oznacza to, iż niebawem Twoim udziałem stanie się jakieś wielkie rozczarowanie.

Jeżeli uczysz się do zawodu kamieniarza, jest to znak, że niebawem w Twej głowie pojawi się doskonały pomysł i zdecydowanie powinieneś postarać się go zrealizować.

Szukanie kamieniarza oznacza, iż będziesz miał do czynienia z jakąś ważną sprawą i najprawdopodobniej będziesz potrzebował czyjejś pomocy, bo sam sobie z tym nie poradzisz.

Jeśli we śnie uciekasz przed kamieniarzem, oznacza to, iż stanie przed Tobą szansa doprowadzenia do szczęśliwego końca jakiejś bardzo ważnej dla Ciebie sprawy, ale wszystko wskazuje na to, że zmarnujesz tę okazję.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kamieniarz

Opisz swój sen związany z symbolem Kamieniarz

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemInterpretowanie koszmarów sennych – jak to robić?
Interpretowanie koszmarów sennych niejednokrotnie może być trudniejszą sztuką aniżeli analizowanie snów innego rodzaju. Przede wszystkim musimy pamiętać o tym, żeby nie interpretować ich dosłownie, ponieważ w przeważającej części przypadków są one jedynie metaforą – naszych lę


Doskonały pomysł: prowadzenie dziennika snów
Wszyscy zainteresowani tematyką interpretowania swoich snów powinni zaczynać naukę tej niezwykłej sztuki od rozpoczęcia prowadzenia tzw. dziennika snów. Sny stanowią wielką skarbnicę wiedzy o nas samych, którą na co dzień skrywa nasza podświadomość, warto zatem pokusić się o prób

Kamienie szlachetne w snach
Jeśli w naszych snach pojawiają się kamienie szlachetne, to wskazują one na duchową prawdę, jakiej mamy szansę doświadczyć, a także boską mądrość i oświecenie. Jeżeli we śnie poszukujemy kamieni szlachetnych, może to oznaczać, że właśnie odbywamy duchową podróż, która ma na