Kamizelka

Znaczenie snu kamizelka

Znaczenie snu kamizelka

Ogólnie symbol ten może stanowić dla Ciebie ostrzeżenie, iż wokół Ciebie jest wiele nieprzyjaznych Ci czy nawet wrogich wobec Ciebie osób i musisz zachować wielką ostrożność, by nie dać im okazji do zaszkodzenia Ci. Symbol ten może tez zwiastować dla Ciebie zmianę miejsca zamieszkania, która wyjdzie Ci na dobre.

Jeśli we śnie nosisz kamizelkę, jest to sygnał od Twojej podświadomości, iż powinieneś zaufać jakiejś bliskiej Ci osobie i odważyć się na wyznanie jej swoich uczuć.

Kupowanie kamizelki to znak, iż obawiasz się, że z nieoczekiwanej strony zostaniesz zaatakowany i podejmujesz jakieś działania mające na celu zagwarantowanie Ci bezpieczeństwa.

Szycie kamizelki zapowiada, że czeka Cię starcie z Twym wrogiem i musisz się do tego przygotować najlepiej, jak możesz.

Jeśli we śnie zgubiłeś kamizelkę, oznacza to, że musisz na siebie uważać bardziej niż zwykle, gdyż zagrażają Ci jakieś problemy zdrowotne.

Gdy dostałeś od kogoś kamizelkę, jest to znak, byś zaufał komuś, kto zaoferuje Ci swoją pomoc, gdyż jego intencje są szczere.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kamizelka

Opisz swój sen związany z symbolem Kamizelka

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemSny dzieci
Wielu z nas może zastanawiać się nad tym, czy dzieci śnią, zwłaszcza małe, które nic jeszcze nie rozumieją. Badacze udowodnili, że ponieważ w naszych snach najważniejsze są wrażenie wzrokowe, niemowlęta, które nie potrafią jeszcze mówić, mogą śnić, ponieważ widzą wszystko, co


Archetypy w snach
Archetypy pojawiające się w naszych snach są bardzo dobitnym przykładem tego, że rzeczywiście istnieje zbiorowa nieświadomość, zakorzeniona w umyśle, a raczej jego niewiadomej części, każdego człowieka. Wszyscy mamy wspólną część umysłu i archetypy w snach są tego wyrazem, gdyż

Sen a odchudzanie
Jeśli próbujesz schudnąć, ilość snu może być tak samo ważna jak dieta i ćwiczenia. Niestety, wiele osób nie śpi wystarczająco długo. W rzeczywistości około 30% dorosłych śpi mniej niż sześć godzin przez większość nocy (według badania dorosłych Amerykanów). Co ciekawe, cora