Kanada

Znaczenie snu kanada

Znaczenie snu kanada

Gdy symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może to być znak, iż doskwiera Ci monotonia dnia codziennego i marzysz, by ją jakoś urozmaicić.

Jeśli śni Ci się, że przyjechałeś do Kanady, oznacza to, że na jawie brakuje Ci mocnych wrażeń i nowych doświadczeń, które mogłyby Ci dać podróże.

Wyjazd z Kanady sygnalizuje, iż obawiasz się, że w oczach ludzi ze swego otoczenia uchodzisz za osobę nudną i niewartą tego, by spędzać z nią czas.

Jeżeli we śnie jesteś obywatelem Kanady, jest to zapowiedź, że niebawem osiągniesz coś, z czego będziesz bardzo zadowolony.

Zdobycie kanadyjskiego obywatelstwa oznacza, iż uda Ci się zrobić coś, co odmieni Twoje życie i sprawi, że nie będzie ono już takie monotonne.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kanada

Opisz swój sen związany z symbolem Kanada

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemCo sen mówi o człowieku
Sny są wciąż niezbadanym do końca zjawiskiem. mimo to, jest kilka cech snów, które świadczą o tym, że są odbiciem naszego życia na jawie, że są tym o czym myślimy, czym żyjemy, do czego dążymy. Niektórzy nie pamiętają swoich snów, inni przeżywają złe sny nawet przez kilka dni


Co znaczą liczby pojawiające się w snach?
Zazwyczaj poświęcamy niewielką uwagę liczbom pojawiającym się w naszych snach lub zupełnie nie bierzmy ich pod uwagę przy interpretacji. Jest to jednak z naszej strony wielki błąd, ponieważ liczby są w snach bardzo ważne. Pewna trudność w ich przypadku polega też na tym, że zwykle s

Dlaczego pamiętam sny?
Dlaczego niektórzy ludzie zawsze pamiętają swoje sny, a inni je zapominają? Odkąd uświadomiłem sobie, czym są sny, jestem w stanie pamiętać moje sny każdego dnia, prawie bez wyjątku. Podczas gdy niektóre sny znikają już po jednym dniu, to przypominam sobie wiele z nich po miesiącach