sennik kapusta

Kapusta

Sen o kapuście

Kapusta w snach często zapowiada jakieś inwestycje i sprawy finansowe. Może też być symbolem niemądrych decyzji i błędów życiowych.

Sen sugeruje także, by patrzeć głębiej, nie oceniać sytuacji powierzchownie i nie podejmować szybko decyzji.

Świeża kapusta jest uważana za środek oczyszczający i leczniczy, zepsuta ukazuje stan emocji lub sytuacji.

Sennik kapusta

Główka kapusty

Jeśli miałeś sen, w którym widziałeś główkę kapusty powinieneś zwrócić uwagę na swoje zachowanie. Nieprzemyślane zachowanie lub zbyt emocjonalne reakcje mogą zrujnować Twój portfel i zaszkodzić bieżącym sprawom.

Widok kapusty we śnie może oznaczać, że ludzie, którzy są przy Tobie, dadzą Ci szczęście i wniosą radość do Twojego życia.

Sen o kapuście mówi o odkryciu skarbu. Może pojawić się ważna wiadomość. Kapusta wskazuje również na potrzebę bycia bardziej uważnym podczas słuchania dziecka.

główka kapusty

Kupować kapustę

Kupowanie kapusty we śnie sugeruje, że osiągniesz dobre zarobki dzięki odpowiednim strategiom, decyzjom i zakupom.

To dobry znak dla każdego, bo zwiastuje poprawę sytuacji finansowej.

Obierać i myć kapustę

Sen o obieraniu i myciu kapusty sugeruje, że rozwijasz się i podejmujesz wyzwania.

Walcz ze słabościami. Inne znaczenie snu może sugerować zawarcie małżeństwa.

Kroić kapustę

Cięcie kapusty we śnie wskazuje na uczciwość i prawdomówność. Być może musisz z kimś szczerze porozmawiać. Bądź otwarty i nie bój się prawdy.

Sennik także przestrzega, że jesteś zbyt zajęty robieniem drobnych rzeczy i marnujesz czas, odkładasz na bok ważne sprawy.

Sen może także zapowiadać życiową stabilizację, a nawet nudę.

kroić kapustę

Gotować kapustę

Sennik przepowiada pewne trudności. Rozwiązanie, którego szukasz, może wymagać sporego wysiłku. Bądź cierpliwy, a dotrzesz do celu.

Inne znaczenie snu zapowiada, że będziesz w centrum zainteresowania przyjaciół, którzy w razie potrzeby się Tobą zaopiekują.

Warto też zadbać o swoje zdrowie, a szczególnie o piękny uśmiech. Nawet jeśli nie boli Cię ząb, warto odwiedzić dentystę.

Jeść kapustę

Jedzenie kapusty we śnie może sugerować problem z pieniędzmi i wydatkami. Być może nie jesteś zadowolony z tego, jak Twoja rodzina wydaje pieniądze ale sam ulegasz własnym pragnieniom i przyjemnościom. Nie bądź hipokrytą.

Inne znaczenie snu przepowiada kłopoty z krewnymi. Spotkają Cię chwilowe niepowodzenia, skargi, pretensje.
Sennik też mówi o sukcesach w edukacji, jeśli czeka Cię w najbliższym czasie zdawanie egzaminu sen zapowiada, że dostaniesz dobrą ocenę.

Kapusta kiszona

Sen, w którym występuje kiszona kapusta zapowiada pozytywne wydarzenia w Twoim życiu. Twoje decyzje będą trafne, więc nie miej wątpliwości.

Działaj i kieruj się własnym rozsądkiem i doświadczeniem.

Inne znaczenie snu o kiszonej kapuście sugeruje, że jesteś zbyt nieufny, a to powoduje, że osiągasz mniej niż mógłbyś.

Kapusta gotowana

Sen oznacza dobrobyt. Wszystkie sprawy powinny się ułożyć, a Twoje życie ustabilizować. Nastąpi poprawa sytuacji finansowej, co wpłynie na domową atmosferę i poprawę relacji. Dobrze wykorzystaj ten czas.

Niedojrzała (zielona) kapusta

Posiadanie lub zjedzenie niedojrzałej kapusty zwiastuje niewierność. Zachowaj szczególną ostrożność, jeśli Twój związek jest młody lub jeśli młodo go zawarłeś. Możesz też zawieść się na przyjacielu lub współpracowniku.

Biała kapusta

Widzenie lub jedzenie białej kapusty we śnie sugeruje, że nie powinieneś tracić czasu na drobne rzeczy. Poświęć więcej czasu, aby znaleźć proste rozwiązania. Spójrz na swoje problemy z dystansu.

Możesz liczyć na dodatkowe dochody i sukces finansowy.

Czerwona kapusta

Czerwona kapusta w snach wskazuje na jakąś formę dziedziczenia. Ktoś, kogo kochasz, może wkrótce przekazać Ci swój majątek lub cenne dobra.

kapusta czerwona sennik

Niesmaczna kapusta

Sen o złym smaku kapusty oznacza, że dobrze wykorzystasz posiadane pieniądze. Inne znaczenie snu sugeruje, że niedobra kapusta jest symbolem tego co dzieje się w Twoim życiu na jawie, przede wszystkim w sferze emocji.

Zgniła kapusta

Zgniła lub nieświeża kapusta we śnie odnosi się do Twoich nie najlepszych wyborów. Sennik nawołuje, aby przemyśleć jeszcze raz niektóre decyzje. Nie podejmuj ich pochopnie, nie unoś się dumą.

Sprzedawać kapustę

Sen może oznaczać, że Twoja rodzina będzie bardzo szczęśliwa. Czekają Cię także udane rodzinne spotkania. To dobry czas na zacieśnianie więzi, także z osobami, których dawno nie widziałeś.

Sadzonki kapusty

Znaczenie snu mówi o szczęściu, czeka Cię okres radości. Sprawy, w których zaryzykujesz, z pewnością przyniosą pożądany rezultat. Wydarzy się coś na co czekałeś od dawna lub czego się nie spodziewasz.

Kapusta na polu

Pole kapusty widziane we śnie jest zapowiedzią nabycia nieruchomości, która sprawi Ci kłopoty. Zastanów się dobrze, czy to będzie właściwa inwestycja.

Sen o grządce kapusty przypomina, że nie zawsze jest tak, jak się wydaje. Jeśli we śnie kapusta rosła w równych rzędach, sen jest symbolem równowagi w Twoim życiu na jawie.

pole kapusty

Sadzić kapustę

Sen, w którym sadzisz kapustę w ziemi symbolizuje nieoczekiwane znaleziska i miłe niespodzianki. Możesz teraz także zaczynać nowe projekty, z czasem z pewnością przyniosą pożądany skutek.

Twoje relacje z partnerem mogą ulec poprawie. To także dobry czas na rozpoczynanie od nowa, odcięcie się od przeszłości.

Pomyśl dwa razy i nie podejmuj błędnych decyzji i wyborów w życiu. Możliwe, że uważasz, że to co robisz jest słuszne ale Twoje serce nie akceptuje tej decyzji. Wybieraj tak, aby potem nie żałować.

Zbierać kapustę

Sen, w którym zbierasz kapustę przepowiada założenie rodziny, a jeśli już masz swoją rodzinę, wkrótce może się ona powiększyć. Znaczenie snu można również odnieść do rodziny bliskich Ci osób, np. rodziny własnego dziecka lub rodzeństwa.

Ścinanie główek kapusty oznacza rozrzutne wydatki.

Zniszczone pole kapusty

Sen zapowiada trudności i kłopoty w pracy. Będzie to miało szczególnie negatywny wpływ na negocjacje biznesowe i kontrakty. Jeśli to możliwe, odłóż spotkania robocze na inny okres.

Znaczenie snu: kapusta

 • Główka kapusty – ludzie, którzy są przy Tobie, dadzą Ci szczęście i radość
 • Kupować kapustę – nastąpi poprawa sytuacji finansowej
 • Obierać i myć kapustę – walcz ze słabościami
 • Kroić kapustę – bądź otwarty i nie bój się prawdy
 • Gotować kapustę – bądź cierpliwy, a dotrzesz do celu
 • Jeść kapustę – dogadaj się z rodziną i bądź sprawiedliwy
 • Kapusta kiszona – kieruj się własnym rozsądkiem i doświadczeniem
 • Kapusta gotowana – poprawi się Twoja sytuacja finansowa
 • Niedojrzała (zielona) kapusta – Twój przyjaciel lub partner może okazać się niewierny
 • Biała kapusta – możesz liczyć na dodatkowe dochody i sukces finansowy
 • Czerwona kapusta – otrzymasz spadek
 • Niesmaczna kapusta – dobrze wykorzystasz posiadane pieniądze
 • Zgniła kapusta – przemyśl jeszcze raz niektóre decyzje
 • Sprzedawać kapustę – Twoja rodzina będzie bardzo szczęśliwa
 • Sadzonki kapusty – czeka Cię okres radości
 • Kapusta na polu – nie zawsze jest tak, jak Ci się wydaje
 • Sadzić kapustę – spodziewaj się miłej niespodzianki
 • Zbierać kapustę – założysz wkrótce rodziny lub powiększy się ona o nowych członków
 • Zniszczone pole kapusty – odłóż spotkania biznesowe na inny okres

Znaczenie snu kapusta
Znaczenie snu kapusta

Kapusta – sennik mistyczny

 • Gdy śni Ci się, że jesz kapustę, jest to znak, iż niebawem dotrą do Ciebie jakieś skargi, do których będziesz się musiał ustosunkować.
 • Jedzenie kwaszonej kapusty to pozytywny zwiastun, który możesz odnieść do wszystkich dziedzin swojego życia.
 • Jedzenie słodkiej kapusty zapowiada, że znajdziesz pracę zgodną ze swoimi zainteresowaniami, którą szczerze pokochasz.
 • Jeśli we śnie widzisz ludzi jedzących kapustę, jest to znak, iż niebawem będziesz się smucił, ale nie powinno to długo potrwać.
 • Jeżeli widzisz rosnącą kapustę, zapowiada to nieuczciwość w związku małżeńskim – dla Ciebie lub kogoś z Twego najbliższego otoczenia – rodziny lub przyjaciół.
 • Zielona kapusta to zwiastun zdrady.
 • Jeśli we śnie sadzisz kapustę, jest to dla Ciebie zapowiedź dobrego życia.
 • Szatkowanie kapusty zapowiada dla Ciebie stabilizację, która jednak z czasem może przerodzić się w nużącą monotonię i rutynę.
 • Gotowanie kapusty to zwiastun czekającego Cię dobrobytu.
 • Jeśli śni Ci się, że kisisz kapustę, oznacza to, iż na jawie jesteś nieufny w stosunku do innych ludzi, co krępuje Cię i ogranicza w nawiązywaniu z nimi kontaktów ii normalnym funkcjonowaniu w społeczeństwie.
 • Zbieranie kapusty to znak, iż osoba, z którą jesteś związany, niepokoi się z powodu Twojego zachowania.
Kapusta
Kapusta
5/5 - (1)

3 komentarze

 1. Krystyna
 2. Urszula

Znaczenie snu Kapusta

Opisz swój sen związany z symbolem Kapusta i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen