sennik kaszel

Kaszel

Sen o kaszlu może być ostrzeżeniem przed zdradą lub innymi niekorzystnymi działaniami ludzi, z którymi żyjesz na co dzień. Może też sygnalizować sprawy, które trzeba załatwić lub wyjaśnić.

Sennik kaszel

Kaszleć (mieć kaszel)

Jeśli śnisz, że męczy Cię kaszel jest to ostrzeżenie, że przyjaciel Cię zdradzi. Może jest o Ciebie zazdrosny i zrobi coś, co bardzo Cię zrani. Nawet jeśli nie zrobiłeś nic złego, postarasz się zapamiętać każde jego słowo i dowiedzieć się, czy zrobiłeś coś, aby sprowokować takie zachowanie.

Inne znaczenie snu ostrzega, że powinieneś być ostrożny, bo otaczają Cię pochlebcy. Nikt nie wskaże rzeczy, które robisz źle, abyś mógł je naprawić. Trzeźwo analizuj więc każdą pochwałę.

sen o kaszlu

Ktoś kaszle

Sen o kimś, kto kaszle oznacza, że martwisz się o zdrowie danej osoby. Jeden z członków Twojej rodziny może nie czuć się dobrze i będziesz zmuszony mu pomóc. Czas spędzony z tą osobą pomoże Wam lepiej się poznać i pokazać, jak bardzo wam na sobie zależy.

Męczący kaszel

Sen, że kaszlesz stale i intensywnie oznacza, że zaniedbasz rodzinę, przyjaciół i ukochaną osobę z powodu pracy. Bliscy będą mieli do Ciebie pretensje przez jakiś czas, ale potem się poddadzą. Później zdasz sobie sprawę, że oddaliłeś się od nich i poczujesz się z tego powodu samotny.

Powstrzymywać się od kaszlu

Sen o powstrzymaniu się od kaszlu oznacza, że zbytnio martwisz się o swoją reputację. Chcesz, aby ludzie mieli o Tobie dobre zdanie, więc często robisz to, o co proszą – nawet wtedy, gdy nie jesteś zadowolony z tego co robisz, ale wierzysz w to że jest to niewielką ceną za zdobycie szacunku innych.

Duszności i kaszel

Sen, że masz duszność podczas kaszlu oznacza, że robisz coś, co Ci nie odpowiada i Cię nie satysfakcjonuje, ale przynosi Ci jakieś korzyści. Prawdopodobnie byłeś pod presją, gdy wybierałeś zawód, więc wybrałeś coś, czego nie lubisz. Teraz czujesz się jak w więzieniu i nie możesz się doczekać, aż wrócisz do domu. Nie jest za późno, aby coś zmienić.

Jeśli we śnie widzisz jak ktoś ma duszność podczas kaszlu Sennik twierdzi, że nadszedł czas, aby szukać pomocy, bo nie możesz poradzić sobie z niektórymi obowiązkami. Skorzystaj z porady starszego kolegi lub członka rodziny i przyznaj się przed sobą, że nie dajesz sobie rady. W domu też powinieneś dzielić się obowiązkami.

Odkrztuszanie flegmy

Odkrztuszanie flegmy we śnie symbolizuje krótką historię miłosną. Możesz być kimś zauroczony, ale po pewnym czasie odkryjesz, że  nie macie tych samych zainteresowań i planów na przyszłość.

Jeśli we śnie widzisz kogoś innego odkaszlującego flegmę, znaczenie snu zapowiada, że przyjmiesz dochodową, ale nieprzyjemną pracę. Zrobisz coś, z czego nie będziesz dumny.

znaczenie snu kaszel

Odkrztuszanie krwi

Sen o odkrztuszaniu krwi oznacza, że w końcu staniesz przed problemem, który zbyt długo zamiatałeś pod dywan. Odkładałeś ukończenie czegoś tak długo jak mogłeś, ale teraz po prostu musisz coś z tym zrobić.

Jeśli widzisz we śnie, jak inni kaszlą krwią oznacza to, że martwisz się o zdrowie ukochanej osoby, która ignoruje Twoje rady. Bądź bardziej stanowczy.

Wymiotować i kaszleć

Sen, że wymiotujesz podczas kaszlu oznacza, że zbyt długo powstrzymywałeś się od mówienia wszystkiego, co o kimś myślisz. Ta osoba stresowała Cię przez długi czas, ale nie chciałeś się z nią kłócić. Prawdopodobnie nadejdzie czas, aby przerwać milczenie i powiedzieć wszystko, co leży Ci na sercu. Ta rozmowa nie będzie przyjemna, ale konieczna.

Sen, w którym widzisz innych ludzi wymiotujących podczas kaszlu oznacza, że pewne informacje o kimś, kogo znasz, zaskoczą Cię. Zauważysz, że plotki często nie mają nic wspólnego z prawdą.

Udawać kaszel

Znaczenie snu sygnalizuje, że sprytnie pokonasz wroga. Będziesz udawać, że jesteś naiwny lub o niczym nie wiesz, niczego nie planujesz. W odpowiedniej chwili, uderzysz ze zdwojoną siłą.

Kiedy śnisz o kimś, kto udaje, że kaszle oznacza to, że ludzie oskarżą Cię o brak wrażliwości, ponieważ nie potrafisz wczuć się w sytuację kogoś, kto doświadczył niesprawiedliwości lub kryzysu. Nawet nie będziesz próbował bronić swojej postawy, ale nie zmienisz też zdania.


Znaczenie snu: kaszel

Kaszleć (mieć kaszel) – przyjaciel Cię zdradzi

Ktoś kaszle – martwisz się o zdrowie bliskiej osoby

Męczący kaszel – zaniedbujesz bliskich z powodu pracy

Powstrzymywać się od kaszlu – robisz to, o co proszą inni

Duszności i kaszel – nie jest za późno, aby coś zmienić

Odkrztuszanie flegmy – zrobisz coś, z czego nie będziesz dumny

Odkrztuszanie krwi – musisz wreszcie rozwiązać jakiś problem

Wymiotować i kaszleć – powiesz wszystko, co leży Ci na sercu

Udawać kaszel – sprytnie pokonasz wroga

Kaszel
Kaszel

Sennik mistyczny – kaszel

Znaczenie snu kaszel
Znaczenie snu kaszel

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie czujesz się niepewnie i obawiasz się tego, co może przynieść Ci los w przyszłości, także tej najbliższej, gdyż wszystko to jest dla Ciebie jedną wielką niewiadomą.

Gdy śni Ci się, że masz kaszel lub cierpisz z jego powodu, jest to znak, iż otrzymasz odmowną odpowiedź na coś, na czym Ci zależało.

Jeżeli we śnie słyszysz, jak ktoś kaszle, oznacza to, iż niebawem ktoś zdradzi jakąś Twoją tajemnicę.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kaszel

Opisz swój sen związany z symbolem Kaszel i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen