sennik kawa

Kawa

Sen o kawie może być gorzki lub słodki – taki jak ulubiona kawa. Jego znaczenie zależy od różnych sytuacji, w których się rozwija. Aby poprawnie zrozumieć sen, trzeba pamiętać, w jak smakowała kawa, czy była w filiżance, czy rozlana.

Sennik kawa

Widzieć kawę

Znaczenie snu o kawie wiąże się z możliwą zmianą sytuacji. Oznacza to niepewność, ale z poczuciem, że w każdej chwili wszystko może się zmienić.

Każda sytuacja może nagle stać się zupełnie inną niż się wydawała. Nie wpadaj więc w pewność i dumę, ani w załamanie.

Ziarna kawy

Według Sennika nadszedł czas, aby zdecydować co zrobić ze swoim życiem.

Masz teraz okazję rozpocząć nowy etap.

Jeśli jednak śnisz o wyrzuceniu ziaren kawy lub nie wiesz co z nimi zrobić oznacza to, że nadal nie wiesz jaką wybrać drogę.

ziarna kawy sennik

Rozsypana kawa

Według Sennika sen o rozsypanej kawie wróży kłótnię.

Zmień swoje nastawienie i bądź cierpliwy. Lepiej rozstrzygać wszelkie spory spokojnie i racjonalnie.

Mielona kawa

Sen zapowiada zmiany, których kierunek będzie zależał od czasu, Twojego zdrowego rozsądku i inteligencji. Pamiętaj, że kawa przekazuje energię, której potrzebujesz, więc realizacja projektów wymaga trochę więcej wysiłku z Twojej strony.

Młynek do kawy

Śnienie o młynku do kawy ostrzega przed zagrożeniami, jakie niosą ze sobą decyzje innych ludzi.

Jeśli śnisz, że nie możesz zmielić kawy oznacza to, że projekty, które rozpocząłeś nie przynoszą oczekiwanego rezultatu i prawdopodobnie zakończą się niepowodzeniem. Jeśli łatwo mielisz kawę, szczęśliwy finał Twoich dążeń jest już blisko.

Mielenie kawy

Sen o mieleniu kawy oznacza szczęście, ponieważ możesz budować wszystko od początku. Masz dość rutyny, więc masz nadzieję, że od teraz wszystko będzie wyglądało inaczej.

Sen może też oznaczać nieoczekiwane zmiany.

Parzenie kawy

Sennik ostrzega Cię, że odchodzisz od czegoś ważnego w Twoim życiu.

Mogą to być przyjaciele, Twoje własne cele, rodzina lub miłość partnera. Chcesz coś zmienić, ale droga, którą zamierzasz iść, nie jest właściwa.

Inne znaczenie snu sugeruje, że chcesz stać się osobą bardziej energiczną, emocjonalną, ale boisz się, że zmiana zaowocuje czymś negatywnym. Sen jednak wróży pozytywne zmiany, ale zależą one od zdrowego rozsądku.

parzenie kawy znaczenie snu

Picie kawy

Jeśli śnisz o piciu dobrej kawy oznacza to, że w Twoim życiu pojawi się sukces, zrealizujesz ważne projekty, uzyskasz stabilność w interesach.

Przed Tobą zaczyna się dobry etap życia i powinieneś go wykorzystać, aby rozwijać się jako osoba.

Jeśli śnisz o piciu niesmacznej kawy, powinieneś przemyśleć swoje postępowanie i podejście do sytuacji i ludzi. Sen ostrzega Cię, że nie zwracasz uwagi na swoje środowisko i być może będziesz musiał przemyśleć swoje strategie.

Filiżanka kawy

Śnienie o filiżance kawy zapowiada czas odnowy. Musisz być gotów włożyć trochę więcej wysiłku w swoje działania, aby osiągnąć cel.

Filiżanka reprezentuje stabilność i rodzinę, a kawa zwiastuje, że potrzebujesz energii. Kiedy marzysz o filiżance kawy, łączysz pragnienie i emocje, które razem dokonają przemiany w Twoim życiu.

Jednak sen o filiżance kawy pitej w samotności wróży, że Twój sposób życia i zachowania odsuwają coraz bardziej z Twojego życia przyjaciół, a zwłaszcza rodzinę. Ten sen często pojawia się, gdy kłócisz się z innymi. W tym przypadku sen o filiżance kawy oznacza porażkę.

Rozlana kawa

Poczujesz się zmęczony, pozbawiony energii, bardzo leniwy, senny. Będziesz mieć uczucie przytłoczenia emocjonalnego. Potrzebujesz silnych motywacji, aby kontynuować pracę.

Jeśli Ty rozlewasz kawę, sen sugeruje, że łatwo zawiedziesz się na ludziach, a może nawet poczujesz chęć ich zdrady. Przyjaźń stanie się męcząca.

Czarna kawa

Znaczenie marzenia o czarnej kawie oznacza nowe pomysły. Masz teraz szanse na realizację czegoś nowego w swoim życiu zawodowym i prywatnym. Poczujesz przypływ energii i chęci do działania.

czarna kawa

Zielona kawa

Marzenie o piciu zielonej kawy oznacza, że są ludzie, którzy zazdroszczą Ci i chcą, abyś poniósł porażkę.

Sennik jednak zapowiada, że mimo zazdrości i zawiści, zdobędziesz cele, o które walczysz, a zwłaszcza stabilność finansową i emocjonalną.

Sen oznacza, że poszukujesz energii do działania, a uzyskanie rezultatów, których zawsze oczekujesz, wymaga teraz nieco więcej wysiłku. Jeśli przechodzisz przez zły okres w swoim życiu sen obiecuje, że wsparcie i zaufanie innych nadejdzie bardzo szybko.

Kawa z ekspresu

Sen jest symbolem pośpiechu, stresu, codziennej gonitwy. To znak, że właśnie takie życie prowadzisz. Sen oznacza także, że jesteś osobą towarzyską, gościnną, otwartą na innych ludzi.

Kawa z mlekiem

Jeśli śnisz o kawie z mlekiem, wróży to pozytywne zmiany w Twoim życiu towarzyskim i sentymentalnym. Poznajesz nowych ludzi i przedkładasz dobre towarzystwo nad stres.

To dobry czas, aby się zakochać i pozwolić, by inni mogli Cię lepiej poznać, a przecież uważają Cię za osobę aktywną i zawsze chętną do działania, co wzbudza ciekawość i zainteresowanie.

Jeśli jednak śniłeś o niesmacznej kawie latte, to znaczenie snu ostrzega Cię, że zaufanie jakim obdarzasz swoich znajomych, jest na wyrost. Staraj się zachować ostrożność i dystans.

Kawa i ciasto

Sen sugeruje, że jesteś osobą bardzo towarzyską, lubianą przez innych. Jest to zapowiedź udanych spotkań z przyjaciółmi lub poznania nowych ciekawych osób.

To dobry czas na odpoczynek w gronie znajomych. Taka przerwa pozwoli Ci się zrelaksować i naładować pozytywną energią.

Kawiarnia

Sen odkrywa, że boisz się samotności. Jest też symbolem relacji społecznych i kontaktu z innymi. W zależności od tego ilu ludzi jest obok Ciebie lub siedzi z Tobą przy stoliku, możesz wywnioskować, jakie są Twoje relacje na jawie.

kawiarnia sennik

Fusy

Sen o fusach kawy oznacza jakieś problemy, zmartwienia. Może to być kłótnia, kłopoty osobiste. Jeśli we śnie wróżysz z fusów oznacza to, że nie jesteś pewny swojej przyszłości, masz wiele lęków i pytań o jutro.

Plantacja kawy

Sen o zbiorach kawy lub o plantacji kawy jest interpretowany jako koniec cyklu, znak, że długi proces dobiega końca i nadszedł czas, aby zebrać owoce pracy. Możesz teraz cieszyć się swoimi nagrodami, zapłatą, wreszcie odpocząć.

Znaczenie snu: kawa

 • Widzieć kawę – nadchodzą zmiany
 • Ziarna kawy – nadszedł czas, aby zdecydować co zrobić ze swoim życiem
 • Rozsypana kawa – bądź cierpliwy, unikaj kłótni
 • Mielona kawa – włóż więcej wysiłku w t co robisz
 • Młynek do kawy – uważaj na decyzje innych ludzi, które mają na Ciebie wpływ
 • Mielenie kawy – masz dość rutyny, chcesz zacząć nowy etap
 • Parzenie kawy – odchodzisz od czegoś ważnego w Twoim życiu
 • Picie kawy – pojawi się sukces, zrealizujesz ważne projekty, uzyskasz stabilność w interesach
 • Filiżanka kawy – nadchodzi czas odnowy i stabilności
 • Rozlana kawa – jesteś zmęczony, pozbawiony energii
 • Czarna kawa – możesz realizować nowe pomysły
 • Zielona kawa – poszukujesz energii do działania
 • Kawa z ekspresu – żyjesz w pośpiechu i stresie
 • Kawa z mlekiem – czas na dobre zmiany w Twoim życiu
 • Kawa i ciasto – nadszedł czas na odpoczynek w gronie znajomych
 • Kawiarnia – boisz się samotności
 • Fusy – mogą pojawić się zmartwienia
 • Plantacja kawy – nadszedł czas, aby zebrać owoce swojej pracy

Znaczenie snu kawa
Znaczenie snu kawa

Kawa – sennik mistyczny

 • Gdy śni Ci się, że masz ziarna kawy, jest to zapowiedź dobrej passy i harmonii w Twoim życiu rodzinnym.
 • Zmielona kawa oznacza, iż nie poddasz się w jakiejś sprawie, mimo iż będzie się wydawało, że nie jesteś już w stanie nic zrobić.
 • Picie czarnej kawy to znak, iż na jawie odczuwasz bądź niebawem będziesz odczuwał wielkie podekscytowanie z jakiegoś powodu.
 • Kawa z mlekiem to zwiastun zaproszenia, jakie niebawem otrzymasz.
 • Gdy śni Ci się, że słodzisz kawę, oznacza to, iż wkrótce staniesz się obiektem plotek w swoim otoczeniu.
 • Palenie kawy zapowiada dla Ciebie bliżej nieokreślone przyjemności i miłe chwile.
 • Przyrządzanie kawy to zwiastun miłej wizyty, jaka czeka Cię w najbliższym czasie.
 • Gdy śnisz, że zalewasz kawę wrzątkiem, jest to znak, iż w najbliższym czasie będziesz grzał się w cieple domowego ogniska.
 • Przesypywanie kawy to znak, że musisz uważać na swoje zachowanie, bo szybko możesz stać się obiektem krytyki ze strony swojego otoczenia.
 • Kupowanie kawy to zapowiedź długotrwałej dobrej passy w Twoim życiu zawodowym.
 • Sprzedawanie kawy zapowiada koniec dobrego okresu w pracy, jakim cieszyłeś się do tej pory.
 • Gdy śni Ci się, że pijesz zimną kawę z mlekiem, jest to zapowiedź czekających Cię w najbliższej przyszłości niepowodzeń.
 • Jeśli we śnie myjesz dzbanek po kawie, jest to zwiastun satysfakcji, jaką odczujesz po uporaniu się z jakąś ciężką pracą.
 • Młynek do kawy symbolizuje harmonię i szczęście rodzinne.
 • Jeżeli we śnie widzisz substytut kawy, zapowiada to dla Ciebie lub dla kogoś z Twojego najbliższego otoczenia chorobę i wywołane nią problemy finansowe.
 • Zielona kawa pojawiająca się w Twoim śnie stanowi sygnał, iż na jawie ktoś bardzo stara się, by Ci zaszkodzić albo na razie tylko planuje takie działania.
 • Kiedy śnisz, że tłuczesz filiżankę z kawą, jest to zapowiedź kłótni z jakąś bliską Ci osobą.
Kawa
Kawa
Oceń sennik

1 sen

 1. Regina

Znaczenie snu Kawa

Opisz swój sen związany z symbolem Kawa i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen