sennik koncert

Koncert

Gdy we śnie otrzymujesz zaproszenie na koncert, jest to znak, iż niebawem znajdziesz się wśród ludzi, przez których zostaniesz bardzo miło przyjęty, a wręcz będą zabiegali o Twoje względy i starali się sprawić Ci przyjemność, okazując Ci swój wielki szacunek.

Sennik koncert

Znaczenie snu koncert
Znaczenie snu koncert

Słuchać muzyki na koncercie

Jeśli we śnie słuchasz muzyki na koncercie, jest to znak, iż niebawem poznasz kogoś, kto zrobi na Tobie wielkie wrażenie swą artystyczną osobowością.

Koncert idola

Gdy śni Ci się koncert idola lub znanego zespołu, , oznacza to, iż udzielisz pomocy komuś, kto nie będzie potrafił odpowiednio docenić Twojej dobroci.

Koncert muzyki poważnej

Koncert muzyki poważnej zapowiada nadejście dla Ciebie dobrej passy w życiu.

Koncert rockowy

Koncert rockowy oznacza, że jesteś kowalem własnego losu. Ktoś spróbuje zaszkodzić twojej karierze, jednak Twoja pozycja jest silna i nic nie jest w stanie jej zmienić. O swoich problemach rozmawiaj tylko z ludźmi, którym w pełni ufasz.

Przerwany koncert

Przerwany koncert oznacza, że stracisz dużą sumę pieniędzy, ale w zamian zyskasz coś cenniejszego. Zobaczysz, na kogo możesz liczyć w sytuacji kryzysowej, a kto był przy Tobie tylko do momentu, kiedy dysponowałeś majątkiem. Poznasz prawdziwą wartość bliskich osób. 

Koncert
Koncert

5/5 - (2)

Znaczenie snu Koncert

Opisz swój sen związany z symbolem Koncert i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen