sennik przemyt

Kontrabanda, przemyt

Sennik Przemyt

Sen o przemycie ostrzega Cię przed złymi decyzjami dotyczącymi przede wszystkim Twojego życia zawodowego i finansowego. Możesz ulegać pokusom szybkiego zarobku lub działania „na granicy” prawa. Może też być znakiem relacji, którym warto się lepiej przyjrzeć i albo je zakończyć, albo poprawić.

Przemycać coś

Jeśli śnisz o przemycie czegoś oznacza to, że zostaniesz zaproszony na wesele do krewnych lub przyjaciół.

Inne znaczenie snu mówi, że będziesz się zastanawiać, czy powinieneś zachować czyjąś tajemnicę, czy nie. Prawdopodobnie dowiesz się czegoś co sprawi, że zmienisz zdanie o bliskiej osobie, ale nie będziesz wiedział jak się zachować.

Sen o przemycie czegoś oznacza, że będziesz miał problemy z prawem. Prawdopodobnie otrzymasz ofertę biznesową, która zapewni Ci szybkie i dobre pieniądze. Uważaj, bo może to być pułapka.

Przemycać narkotyki

Jeśli śnisz o przemycie narkotyków oznacza to, że próbujesz coś ukryć, ale myśl o tym dręczy Cię. Gdybyś podzielił się swoimi przemyśleniami z kimś komu ufasz, poczułbyś się o wiele lepiej. Nie możesz zmienić przeszłości, ale możesz uczyć się na swoich błędach, aby ich nie powtarzać.

Sen, w którym jesteś świadkiem, jak ktoś inny przemyca narkotyki jest oznaką, że żałujesz, że nie zrobiłeś dla kogoś więcej. Prawdopodobnie miałeś okazję komuś pomóc lub powstrzymać go przed wpadnięciem w kłopoty, ale nie chciałeś się w to mieszać. Teraz wiesz, że popełniłeś błąd.

Przemycać alkohol

Sen o przemycie alkoholu oznacza, że fantazjujesz o wzbogaceniu się z dnia na dzień. Ktoś z Twojego otoczenia prawdopodobnie minimalizuje Twoje sukcesy, więc robisz komuś na złość. Złośliwość może przynieść Ci więcej szkody niż pożytku.

Kiedy śnisz, że ktoś inny przemyca alkohol oznacza to, że masz pretensje do kogoś za to, że nie pomógł Ci wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebowałeś. Zdasz sobie sprawę, że nie chcesz pielęgnować takich relacji, więc zerwiesz każdy kontakt z tą osobą.

znaczenie snu przemyt

Przemycać ludzi

Sen to znak, że czyjaś złośliwość i chamstwo Cię zszokują. Możesz być świadkiem, jak ktoś kogo znasz „idzie po trupach” do celu. Może to być kolega z pracy, partner Twojego przyjaciela, przyjaciel lub znajomy.

Jeśli we śnie jesteś świadkiem jak ktoś przemyca ludzi, a Ty nic nie robisz, by go powstrzymać, symbolizuje to brak odwagi, by stanąć w obronie siebie lub innych. Jesteś kimś, kto zawsze stara się być w dobrych stosunkach ze wszystkimi. Rzadko wchodzisz w konflikty, nawet jeśli wiesz, że ktoś Cię wykorzystuje lub poniża. Sennik zauważa, że będziesz musiał zainwestować wiele wysiłku, aby to zmienić.

Przemycać zwierzęta

Sen o przemycie zwierząt symbolizuje nieprzemyślane decyzje. Prawdopodobnie zrobiłeś coś impulsywnie, a teraz tego żałujesz. Nie jest za późno, aby coś zmienić, ale musisz chcieć, aby ta zmiana nastąpiła.

Jeśli we śnie widzisz przemyt zwierząt, znaczenie snu jest ostrzeżeniem, aby nie angażować się w ryzykowne lub nielegalne interesy, bez względu na to, ile pieniędzy możesz zdobyć. Sennik radzi, by lepiej zainwestować więcej czasu i wysiłku w jeden ważny dla siebie projekt.

Być przyłapanym na przemycie

Jeśli śnisz, że zostałeś złapany podczas przemytu jest to znak, że na próżno próbujesz powstrzymać coś nieuniknionego. Coś musiało się wydarzyć i musisz się z tym pogodzić. Następujące wydarzenia mogą nie być pozytywne, ale będziesz zaradny i poradzisz sobie z nimi. Jeśli nadal będziesz wierzyć w siebie i pracować nad rzeczami, które możesz zmienić, zamiast nad tymi, których nie możesz, Twoja przyszłość będzie świetlana.

Złapać przemytników

Jeśli śnisz o złapaniu kogoś na przemycie oznacza to postęp w Twojej karierze. Twój przełożony postanowi Cię wynagrodzić. Możesz mieć więcej obowiązków i odpowiedzialności, ale nie będzie stanowić to dla Ciebie problemu.

Kłócić się z przemytnikami

Sen o kłótni z przemytnikami oznacza, że ktoś Cię przechytrzy. Twój wróg może dać Ci pozorną przewagę. Otwórz oczy, jeśli nie chcesz stać się ofiarą własnej naiwności.

Oskarżyć kogoś o przemyt

Jeśli śnisz, że oskarżasz kogoś o przemyt to znak, że za bardzo się starasz, aby postąpić właściwie. Jesteś kimś, kto nie lubi konfliktów i ludzi, którzy nie wykonują rzetelnie swojej pracy. Twój perfekcjonizm może być dla Ciebie przeszkodą w nawiązywaniu kontaktów i współpracy z innymi.

Być oskarżonym o przemyt

Kiedy śnisz, że ktoś oskarża Cię o przemyt czegoś jest to znak, że powinieneś pogodzić się z sytuacją, w której się obecnie znajdujesz. Masz problem, którego nie możesz rozwiązać sam. Być może chodzi o nierozwiązane problemy rodzinne, w których jesteś tylko świadkiem i nie może nic zrobić, aby pogodzić dwie strony. Bądź cierpliwy.

Pójść do więzienia za przemyt

Sen, w którym zostajesz skazany na więzienie za przemyt czegoś to znak, że musisz uważać na swoje zachowanie. Twoje działania mogą negatywnie wpłynąć na innych ludzi, zwłaszcza jeśli są od Ciebie zależni. Sennik radzi: dobrze przeanalizuj problem, zanim podejmiesz decyzję.

Kiedy śnisz o skazaniu kogoś na karę więzienia za przemyt jest to znak, że spotkałeś kogoś kogo nie darzysz sympatią i odsunąłeś się od tej osoby, ale postanowiłeś dać jej drugą szansę. Jednak w miarę upływu czasu zdasz sobie sprawę, że się nie zmienił. Zdystansuj się od takiej osoby lub nie mów jej o swoich sekretach i zmartwieniach.

Znaczenie snu: przemyt

 • Przemycać coś – zostaniesz zaproszony na wesele
 • Przemycać narkotyki – próbujesz coś ukryć
 • Przemycać alkohol – chcesz wzbogacić się z dnia na dzień
 • Przemycać ludzi – czyjaś złośliwość i chamstwo Cię zszokują
 • Przemycać zwierzęta – nie jest za późno, aby coś zmienić
 • Być przyłapanym na przemycie – próbujesz powstrzymać coś nieuniknionego
 • Złapać przemytników – przełożony Cię wynagrodzi
 • Kłócić się z przemytnikami – ktoś Cię przechytrzy
 • Oskarżyć kogoś o przemyt – Twój perfekcjonizm może być przeszkodą w relacjach z innymi
 • Być oskarżonym o przemyt – powinieneś z czymś się pogodzić
 • Pójść do więzienia za przemyt – Twoje działania mogą negatywnie wpłynąć na innych
Kontrabanda, przemyt
Kontrabanda, przemyt

Sennik mistyczny – przemyt

Znaczenie snu kontrabanda
Znaczenie snu kontrabanda

Jeśli śni Ci się, że coś przemycasz, jest to znak, iż Twoje najnowsze zamierzenie nie zostanie przez Ciebie zrealizowane tak szybko, jak tego pragniesz i jak wydaje Ci się, że jesteś w stanie to zrobić.

Gdy widzisz przemytnika we śnie, może to dla Ciebie zapowiadać kłopoty zdrowotne.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kontrabanda, przemyt

Opisz swój sen związany z symbolem Kontrabanda, przemyt i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen