sennik krew

Krew

Sen o krwi

Sen o krwi można rozumieć jako symbol walki i przezwyciężania problemów.

Jest zwykle związany z wysiłkiem, jaki musisz włożyć, by pokonać przeciwności losu.

Sennik krew

Krwawić

Jeśli śnisz, że krwawisz jest to wezwanie, aby uniknąć niepotrzebnych kłótni. Może to również oznaczać, że boisz się o swoje zdrowie. Bądź bardziej ostrożny i zapobiegaj chorobom.

Jeśli śnisz, że ktoś krwawi oznacza to, że ta osoba cierpi z Twojego powodu. Jeśli jednak krew jest Twoja, to Ty jesteś raniony przez tę osobę i powód, dla którego cierpisz, jest bezpośrednio związany z jej działaniami.

Krwotok

Jeśli śniłeś, że dostałeś krwotoku, jest to zwiastun podróży, będziesz miał szczęście i wszystko dobrze się ułoży. Jeśli widziałeś inną osobę, która mocno krwawi wiedz, że czas sprzyja badaniom i realizacji projektów. Jeśli ratowałeś kogoś, sen jest oznaką sukcesu w życiu miłosnym.

Jeśli natomiast widziałeś jak krew przestała lecieć, jest to znak, że cierpienie, przez które przechodzisz, wkrótce ustanie.

krwawić sennik

Tryskająca krew

Sennik twierdzi, że wkrótce osiągniesz zyski. Przygotuj się na dobre oferty i korzystne kontrakty, ponieważ przyniosą znacznie więcej korzyści niż myślisz.

Krew bliskiej osoby

Sen to okazja do ponownego przemyślenia swojego stosunku do bliskich. Przeanalizuj swoje zachowanie i dowiedz się, co może być potencjalnie bolesne lub obraźliwe dla osób wokół Ciebie.

Plamy krwi

Sen o plamach krwi może być ostrzeżeniem. Możesz otrzymać złe wiadomości. Nie lekceważ problemów ze zdrowiem swoim i swoich bliskich. Zatroszcz się o rodzinę.

Krew na ziemi

Sennik informuje, że będziesz musiał stawić czoła pewnym trudnościom, aby osiągnąć swoje cele. Może to być również ostrzeżenie, że będziesz musiał stawić czoła osobistym wyzwaniom, ponieważ ktoś bliski może pragnąć popsuć Ci szyki.

Inne znaczenie snu może informować, że ktoś bardzo ważny dla Ciebie potrzebuje Twojej pomocy.

Krew w sidłach

Znaczenie snu można zinterpretować bardzo pozytywnie. Uda Ci się pokonać przeszkody w swoim życiu, nawet jeśli w tej chwili wydaje Ci się, że jest to niemożliwe. Przygotuj się na dobre niespodzianki.

Krew w wodzie

Sen o krwi w wodzie oznacza, że jakaś bardzo bliska Ci osoba wyleczy się z choroby. Skorzystaj więc z okazji, aby okazać jej swoje uczucia i wsparcie.

Krew z rany

Ten sen jest odzwierciedleniem postaw w środowisku pracy. Unikaj stresu i kłótni z kolegami, ponieważ będą one niepotrzebne i przyniosą tylko coraz więcej irytacji.

Krew z ust

Zachowaj czujność, ponieważ może Ci się przydarzyć coś niemiłego. Mogą to być problemy w pracy lub w relacjach, może z czegoś zrezygnujesz lub zerwiesz znajomość. Uważaj na to co mówisz i jak się wyrażasz, ponieważ wiele z tego, co dzieje się w Twoim życiu jest wynikiem Twoich działań.

krew z ust

Krew z nosa

Sen oznacza, że coś może popsuć Twoje plany. Nie jest to jednak powód do rozpaczy. Staraj się zachować spokój, ponieważ tylko wtedy będziesz w stanie pokonać niedogodności.

Krew z zęba

Sen zapowiada zmiany na lepsze. Twoje plany wkrótce się spełnią. Otrzymasz to na co długo czekałeś. Warto jednak wykazać się inicjatywą przed innymi i robić coś, by zbliżyć się do osiągnięcia celu.

Krew z oczu

Zachowaj spokój i staraj się kontrolować. Zanim podejmiesz działania w jakiejkolwiek dziedzinie swojego życia, przemyśl i oceń swoją postawę.

Sen o krwi w Twoich oczach oznacza, że przechodzisz przez trudny czas w swoim życiu. Wir emocji w Twojej głowie sprawia, że potrzebujesz przerwy, aby móc uporządkować swoje myśli i nie działać chaotycznie.

Krew z ucha

Sen przestrzega Cię, abyś nie lekceważył rad osób starszych lub bardziej doświadczonych od Ciebie. Nie bądź taki podejrzliwy. Warto zaufać.

Krew z palca

Sen próbuje przestrzec Cię przed złodziejem. Kradzież może dotyczyć tego, co dla Ciebie jest bardzo cenne, co sam wypracowałeś lub zdobyłeś. Może to być także coś co nie jest materialne ale ma dla Ciebie wartość sentymentalną.

krew z palca

Krew z brzucha

Sen jest zapowiedzią nieporozumień, kłótni, konfliktów. Sennik zachęca do zastanowienia się nad sobą. Jeśli nie dojdziesz do porozumienia i powstrzymania emocji, możesz żałować skutków tych sporów.

Krew z pochwy

Krwawienie z pochwy we śnie oznacza najczęściej kłopoty w sferze uczuć. Może to być brak zrozumienia ze strony partnera, jakieś nieporozumienia lub rozstanie. Inne znaczenie snu mówi o słabości, problemach ze zdrowiem. Warto zadbać o siebie.

Krew na twarzy

Sen wskazuje na problem psychiczny, który Cię niepokoi. Być może będziesz musiał poszukać pomocy medycznej, by się go pozbyć. Postaraj się wyciszyć, odpocząć i zebrać myśli.

Krew na rękach

Jeśli we śnie widzisz krew na rękach, może to być symbol winy za coś, co zrobiłeś lub powiedziałeś. Spróbuj przemyśleć swoje zachowanie lub rozwiązać to, co Cię niepokoi.

Sennik dopuszcza też inną interpretację snu i mówi, że przyjąłeś właściwą postawę odmawiając komuś przysługi lub wycofując się z dalszej pomocy.
Nie warto cierpieć dla tych, którzy na to nie zasługują. Pomyśl teraz o sobie.

Krew na ubraniu

Sen jest ostrzeżeniem, wkrótce otrzymasz wiadomość, która bardzo Cię zasmuci. Pewnych sytuacji i zdarzeń nie jesteśmy w stanie przewidzieć, ani im przeciwdziałać. Szukaj pocieszenia u bliskich.

Inne znaczenie snu można interpretować jako ostrzeżenie przed nowo poznanymi znajomymi i przyjaciółmi. Ktoś z nich może próbować zniszczyć Twoją karierę lub zaszkodzić Ci w pracy.

Krew na podpasce lub na majtkach

Jeśli kobieta śniła, że widziała coś poplamione krwią menstruacyjna, to sen zapowiada radość. Rozejrzyj się dokoła i czerp z życia to co najlepsze.

Krew menstruacyjna (okres, krew okresowa)

Sen o menstruacji wiąże się z chwilami napięcia. Jeśli przechodzisz przez trudne chwile, możesz odetchnąć z ulgą, bo nadchodzi ich kres.

Sen o krwi menstruacyjnej jest też symbolem niewierności. Może on również oznaczać zmianę, która ma nastąpić w Twoim życiu. Ta zmiana może być zarówno pozytywna, jak i negatywna.

Menstruacja

Kiedy kobieta śni, że miesiączkuje jest to znak, że wkrótce dostanie prezent lub wydarzy się coś pozytywnego. Inne znaczenie snu sugeruje, że pojawią się kłótnie rodzinne, ale zły nastój szybko minie. Sennik mówi także o tym, że być może powinnaś komuś wybaczyć.

Sennik zapowiada też ważne wydarzenie, które znacząco zmieni Twój stosunek do kogoś, kogo od dawna znałaś i ceniłaś.

Jeśli w Twoim śnie ktoś inny miesiączkuje: uważaj, będzie celem złośliwych komentarzy.

Jeśli mężczyzna ma sen, w którym dostał okres, sen może oznaczać, że podejmuje wysiłek ponad swoje możliwości.

Krew w ciąży

Sen jest znakiem, że pokonasz przeciwności losu. Nie obawiaj się trudności, dasz radę rozwiązać problemy, nie możesz się załamywać, ani wycofywać.

Krew w moczu

Sen symbolizuje wstyd za coś co zrobiłeś lub wstyd przed większym gronem ludzi. Unikaj kłopotliwych sytuacji, postępuj zgodnie ze swoim sumieniem, a przed spotkaniem z innymi dobrze się przygotuj.

Wymiotować krwią

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej, nieoczekiwany przypływ gotówki pomoże Ci rozwiązać problemy. Sen zapowiada poprawę finansów, dobrze korzystaj z tej okazji.

Oddajesz krew

Sen, że oddajesz krew, jest dobrym snem i oznacza, że masz dobre serce i zawsze działasz w dobrej wierze. Nie zapominaj jednak o sobie. Zwróć też uwagę na potrzeby swoich bliskich.

oddawać krew

Dostajesz krew (transfuzja)

Jeśli we śnie to Ty otrzymujesz krew od dawcy oznacza to, że przechodzisz przez poważne problemy i potrzebujesz pomocy. Ale nie martw się, ponieważ tak jak otrzymałeś krew we śnie, zawsze znajdzie się ktoś w życiu na jawie, kto będzie gotowy Ci pomóc.

Sen jest także zwiastunem rozwiązań problemów, które wydawały się nie do rozwiązania.

Pić krew

Jeśli śnisz, że pijesz krew, możesz potraktować ten znak jako sygnał alarmowy, by nieco pohamować swoją ambicje i aspiracje. Sen oznacza, że jesteś bardzo ambitną osobą i że chcesz kontrolować wszystkich wokół siebie. Lubisz rządzić. Spróbuj się zrelaksować i przemyśleć swoje działania, ponieważ Twoje postępowanie może być szkodliwe dla innych.

Jeśli jednak widziałeś kogoś innego pijącego krew, trzymaj się od tej osoby z daleka, bo prawdopodobnie spróbuje Cię wykorzystać do swoich celów.
Inne znaczenie snu to ostrzeżenie, aby nie wykorzystywać czyjegoś zaufania.

Pijawka

Sen oznacza, że w Twoim życiu jest coś lub ktoś, kto wysysa Twoją energię i pozostawia Cię wyczerpanym. Unikaj tej osoby. Inne znaczenie snu zapowiada, że skończysz z niektórymi problemami życiowymi.

Znaczenie snu krew

 • Krwawić – unikaj kłótni i zapobiegaj chorobom
 • Krwotok – będziesz podróżować
 • Tryskająca krew – osiągniesz spore zyski
 • Krew bliskiej osoby – ranisz swoich bliskich
 • Plamy krwi – zatroszcz się o rodzinę
 • Krew na ziemi – ktoś potrzebuje Twojej pomocy
 • Krew w sidłach – uda Ci się pokonać przeszkody
 • Krew w wodzie – bliska Ci osoba wyleczy się z choroby
 • Krew z rany – unikaj kłótni z kolegami
 • Krew z ust – uważaj na to co mówisz
 • Krew z nosa – coś może popsuć Twoje plany
 • Krew z zęba – otrzymasz to na co długo czekałeś
 • Krew z oczu – staraj się kontrolować, odpocznij
 • Krew z ucha – skorzystaj z rad osób starszych i doświadczonych
 • Krew z palca – pilnuj swego mienia
 • Krew z brzucha – powstrzymaj emocje, unikaj kłótni
 • Krew z pochwy – zwróć uwagę na swojego partnera
 • Krew na twarzy – postaraj się wyciszyć i odpocząć
 • Krew na rękach – uspokój sumienie
 • Krew na ubraniu – uważaj na nowo poznanych ludzi
 • Krew na podpasce lub na majtkach – czerp radość z życia
 • Krew menstruacyjna (okres, krew okresowa) – nadchodzą zmiany w Twoim życiu
 • Menstruacja – wydarzy się coś pozytywnego
 • Krew w ciąży – pokonasz przeciwności losu
 • Krew w moczu – postępuj zgodnie ze swoim sumieniem
 • Wymiotować krwią – nieoczekiwany przypływ gotówki pomoże Ci rozwiązać problemy
 • Oddajesz krew – masz dobre serce i działasz w dobrej wierze
 • Dostajesz krew (transfuzja) – potrzebujesz pomocy
 • Pić krew – Twoje postępowanie może być szkodliwe dla innych
 • Pijawka – unikaj ludzi, którzy mają na Ciebie negatywny wpływ

Krew – sennik mistyczny

Jeżeli we śnie widzisz czyjąś krew, jest to sygnał, iż na jawie mocno się o kogo martwisz i psuje to Twoje samopoczucie.

Znaczenie snu krew
Znaczenie snu krew

Jeśli widzisz krwawiącą ranę, może to być sygnał od Twojej podświadomości, iż Twoja sytuacja na jawie nie przedstawia się najlepiej i koniecznie musisz uporządkować swoje życie.

Gdy we śnie jesteś poplamiony krwią, oznacza to, iż na jawie czujesz z jakiegoś powodu wstręt do samego siebie alb przynajmniej masz problemy z zaakceptowaniem jakichś aspektów swojej osobowości.

Jeśli we śnie masz zakrwawione dłonie, oznacza to, że na jawie masz możliwość skrzywdzić jakąś osobę i powinieneś zachować wzmożoną ostrożność, by do tego nie doszło.

Gdy śni Ci się czerwona krew, jest to znak, iż niebawem doświadczysz z jakiegoś powodu radości.

Czarna krew może zapowiadać dla Ciebie bądź kogoś z Twego najbliższego otoczenia – rodziny lub przyjaciół, ciężką chorobę.

Zakrzepła krew jest sygnałem od Twojej podświadomości, iż coś bardzo niepokojącego dzieje się w Twoim organizmie i jeśli nie zajmiesz się tym niezwłocznie, możesz poważnie zachorować.

Jeżeli śni Ci się, że oddajesz krew, jest to zapowiedź wielkiego powodzenia w sferze zawodowej, za czym pójdą wielkie zyski i możesz spodziewać się tego już w najbliższym czasie.

Jeśli śni Ci się, że krwawisz, jest to dla Ciebie zapowiedź ogólnego szczęścia i powodzenia.

Jeśli we śnie plujesz krwią, może to dla Ciebie zapowiadać chorobę, niekoniecznie Twoją, lub innego rodzaju niepomyślne wydarzenia.

Krew cieknąca z nosa oznacza, iż na jawie grozi Ci jakieś bliżej nieokreślone niebezpieczeństwo.

Gdy we śnie pijesz krew, jest to zapowiedź czekającego Cię dostatku.

Zwierzęca krew zwiastuje dla Ciebie powodzenie w sferze zawodowej.

Krew
Krew
Oceń sennik

1 sen

 1. krystyna

Znaczenie snu Krew

Opisz swój sen związany z symbolem Krew i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen