sennik łąka

Łąka

Sennik Łąka

Sen o łące oznacza najczęściej potrzebę odpoczynku, spokoju. Jest też znakiem nadchodzących zmian. Mówi też o Twoich relacjach z innymi ludźmi.

Zielona, ukwiecona łąka

Sen jest zapowiedzią postępu, pozytywnych zmian. To znak, że będą się spełniać Twoje zamierzenia. Sennik zauważa także, że masz wielu przyjaciół, na których zawsze możesz liczyć. Czasami sen może oznaczać brak dojrzałości.

znaczenie snu łąka

Wyschnięta łąka

Znaczenie snu symbolizuje niepowodzenie, koniec czegoś. Może to być koniec związku, ale też sytuacji, z której wreszcie się wyzwolisz. Pamiętaj, że jeśli coś się kończy, zaczyna się coś nowego.

Skoszona łąka

Sen o skoszonej łące oznacza, że otaczają Cię zazdrośni ludzie. Twoi koledzy pewnie robią wszystko, aby być zauważonym na studiach lub w pracy, dlatego nie chcą nikomu pomagać, tylko zazdrośnie zachowują się wobec siebie. To sprawia, że jesteś smutny, ponieważ nie masz z kim dzielić radości lub smutku. Staraj się otaczać ludźmi, którzy będą dla Ciebie wsparciem.

Nieskoszona łąka

Jeśli we śnie widzisz nieskoszoną łąkę, oznacza to randkę. Jest szansa, że umówisz się z kimś, kogo nie kochasz, może nawet niezbyt go lubisz, ale po poznaniu tej osoby zmienisz zdanie. Zdasz sobie sprawę, że macie ze sobą wiele wspólnego.

Kupić łąkę

Sen o kupnie łąki symbolizuje dobrą inwestycję. Istnieje szansa, że zainwestujesz dużą sumę pieniędzy w coś dochodowego. Dobrze przemyślisz tę decyzję i nie pożałujesz swoich posunięć.

Sprzedać łąkę

Sprzedaż łąki we śnie oznacza, że zbliżają się problemy finansowe. Coś nie pójdzie zgodnie z planem, a to Cię zestresuje. Być może spodziewałeś się, że pieniądze przyjdą wcześniej, więc czekanie na nie będzie Cię martwić. Jednak nie ma powodu do paniki, pieniądze pojawią się dokładnie wtedy, gdy będziesz ich najbardziej potrzebować.

Dostać łąkę

Sennik przewiduje, że ktoś będzie dla Ciebie hojny. Dostaniesz cenny prezent lub pomoże Ci ktoś, od kogo nie spodziewałeś się pomocy. Przyjmij dar z wdzięcznością.

sen o łące

Dać, oddać łąkę

Podarowanie komuś łąki we śnie oznacza, że rozpieściłeś ludzi, których kochasz. Wielokrotnie się dla nich poświęcasz i starasz się zapewnić im wszystko, czego chcą. Czasami jednak denerwuje Cię, że nie proponują Ci pomocy, przynajmniej od czasu do czasu. Nie użalaj się nad sobą, tylko poproś ich o pomoc. Zastanów się też, czy nie za dużo dajesz innym od siebie.

Kosić łąkę

Jeśli śnisz o koszeniu łąki oznacza to, że masz dużo obowiązków. Twoja praca jest prawdopodobnie dość stresująca, a po niej musisz wykonywać jeszcze prace domowe. Czujesz się wyczerpany. Twój szef może mieć do Ciebie pretensje. Naucz się lepiej dysponować czasem.

Sen, w którym kosisz łąkę traktorem lub inną maszyną rolniczą oznacza, że poprosisz kogoś o pomoc, a starszą osobę o radę.

Jeśli widzisz, że ktoś inny kosi łąkę kosą oznacza to, że zakończysz duży projekt w doborowym towarzystwie. Jest szansa, że znajomi Ci w czymś pomogą, albo będziesz mieć zgrany zespół ludzi, który dobrze ze sobą współpracuje.

Kiedy we śnie widzisz innych ludzi koszących łąkę traktorem lub kosiarką oznacza to, że ułatwisz sobie pracę. Znajdziesz najskuteczniejszy sposób i szybko wykonasz zlecone zadania.

Zbierać siano na łące

Ręczne zbieranie lub grabienie siana na łące oznacza, że pierwsze efekty Twojego wysiłku i ciężkiej pracy będą widoczne już wkrótce.

Jeśli widzisz, że ktoś inny zbiera siano oznacza to, że ukończysz projekt przed terminem, dzięki dobrej organizacji i zaangażowaniu.

Jeśli we śnie widzisz, jak ktoś inny grabi trawę na łące oznacza to, że Twoi współpracownicy nie będą słuchać Twoich sugestii, nie będą zainteresowani Twoimi innowacjami.

Jeśli ktoś inny zbiera traktorem trawę oznacza to, że szef nagrodzi Twój pomysł.

Biegać po łące

Sen, w którym beztrosko biegniesz przez łąkę zapowiada nowy, piękny etap życia. Odniesiesz sukces i będziesz miał dużo inspiracji do tworzenia nowych rzeczy. Wykorzystaj ten czas na dokończenie projektów, o których myślałeś od dawna.

Jeśli we śnie biegałeś po łące z inną osobą jest to zapewnienie, że masz dużo wsparcia. To wiele dla Ciebie znaczy.

Chodzić po łące

Kiedy śnisz o samotnym spacerze po łące to znak, że potrzebujesz spokoju. Może powinieneś wziąć kilka dni wolnego i poświęcić trochę czasu sobie i rzeczom, które lubisz.

Sen, w którym spacerujesz po łące z najbliższymi oznacza, że możesz spędzić z nimi wspaniałe chwile. Może zaprosisz ich na obiad lub na wycieczkę na łono natury.

Kiedy śnisz o spacerze po łące z nieznajomymi to znak, że możesz zrobić dobry interes.

Jeśli w Twoim śnie obcy ludzie spacerują po łące Sennik przestrzega, że ktoś odcina Cię od biznesowych lub osobistych spraw lub umów. Twoi znajomi lub współpracownicy nie będą chcieli dzielić się z Tobą ważnymi informacjami.

Zbierać kwiaty na łące

Jeśli śnisz o zrywaniu kwiatów na łące, Sennik zapowiada sukces w biznesie. Udowodnisz wszystkim, którzy w Ciebie nie wierzyli, że się mylili. Być może będziesz musiał wiele poświęcić, ale wszystko to zwróci się podwójnie.

Sen, w którym widzisz, jak ktoś zbiera kwiaty na łące oznacza, że nie powinieneś wtrącać się w życiowe decyzje innych ludzi, zwłaszcza jeśli chodzi o przyjaciół i znajomych. Możesz udzielać rad i sugestii, jeśli ktoś o nie poprosi, ale nie jest w porządku narzucanie innym swoich postaw i opinii.

Leżeć na łące

Leżenie na łące we śnie symbolizuje spokój. Wejdziesz w spokojną fazę swojego życia, a liczne obowiązki i stres pozostaną tylko wspomnieniem.

Jeśli śnisz o leżeniu na łące z ukochaną osobą oznacza to, że wspólnie będziecie snuć wielkie plany na przyszłość.

Ćwiczyć na łące

Kiedy śnisz o treningu na łące oznacza to, że jesteś aktywny fizycznie. Wierzysz, że zdrowe ciało to zdrowy umysł, zawsze chcesz być fit. Jeśli masz problem, najłatwiejszym sposobem na jego rozwiązanie jest zaczerpnięcie świeżego powietrza i poczujesz się znacznie lepiej. Jesteś również surowy wobec członków rodziny, zmuszasz ich do aktywności, a to nie jest najlepsza metoda postępowania.

Paść bydło (krowę, konia) na łące

Znaczenie snu sugeruje, że terminowo wywiązujesz się ze wszystkich swoich zobowiązań. Jesteś bardzo zorganizowany i profesjonalny i nigdy nie pozostawiasz niedokończonej pracy.

Jeśli we śnie widzisz kogoś innego pasącego bydło na łące oznacza to, że dojdziesz do wniosku, że osoba, która dużo mówi o swoich zaletach nie ma nic na poparcie swoich twierdzeń.

Spalić (wypalać) łąkę

Znaczenie snu sugeruje, że chcesz zacząć od nowa. Nie jesteś zadowolony z niektórych rzeczy w swoim życiu, więc w końcu zdecydujesz się na zmianę. Zaczniesz od małych rzeczy. Nie będziesz żałować swoich decyzji, ponieważ Twoje życie stanie się o wiele piękniejsze i ciekawsze.

Kiedy widzisz, jak ktoś inny wypala łąkę oznacza to, że decyzja lub działanie ukochanej osoby Cię zaskoczy. Jeśli dotyczy to Twojego partnera lub członka rodziny, istnieje szansa, że będziesz się o to kłócić.

Orać łąkę

Oranie łąki we śnie symbolizuje dobre początki. Teraz jest właściwy moment na realizację planów, które od dawna zaprzątały Twoje myśli. Masz wystarczająco dużo energii i motywacji, aby je ukończyć, więc nie wahaj się, tylko weź się do pracy.

Jeśli we śnie widzisz, jak ktoś inny orze łąkę Sennik twierdzi, że przemiana, którą przeszedł ktoś kogo znasz, zadziwi Cię. Prawdopodobnie nie spodziewałeś się takiej zmiany po tej osobie, ale będziesz szczęśliwy, ponieważ udało jej się osiągnąć swój cel.

Znaczenie snu: łąka

 • Zielona, ukwiecona łąka – będą się spełniać Twoje plany
 • Wyschnięta łąka – zbliża się koniec czegoś
 • Skoszona łąka – otaczają Cię zazdrośni ludzie
 • Nieskoszona łąka – umówisz się na randkę
 • Kupić łąkę – zainwestujesz dużą sumę pieniędzy
 • Sprzedać łąkę – zbliżają się problemy finansowe
 • Dostać łąkę – ktoś będzie dla Ciebie hojny
 • Dać, oddać łąkę – za dużo dajesz innym
 • Kosić łąkę – lepiej zarządzaj swoim czasem
 • Zbierać siano na łące – ukończysz pracę, zamkniesz projekt
 • Biegać po łące – odniesiesz sukces
 • Chodzić po łące – potrzebujesz spokoju
 • Zbierać kwiaty na łące – nie wtrącaj się w decyzje innych ludzi
 • Leżeć na łące – nadchodzi okres spokoju
 • Ćwiczyć na łące – jesteś aktywny fizycznie
 • Paść bydło (krowę, konia) na łące – wywiązujesz się ze wszystkich swoich zobowiązań
 • Spalić (wypalać) łąkę – chcesz zacząć od nowa
 • Orać łąkę – realizuj plany, które odłożyłeś
Łąka
Łąka

Sennik mistyczny – łąka

Znaczenie snu łąka
Znaczenie snu łąka

Ogólnie symbol ten może być sygnałem, iż na jawie brakuje Ci przestrzeni życiowej oraz czasu na odpoczynek i jesteś z tego powodu bardzo przemęczony.

Gdy we śnie widzisz łąkę, oznacza to, że uda Ci się zrealizować jakieś swoje plany.

Łąka pełna kwiatów to znak, że osoby, do których odnosisz się z uczuciem i obdarzasz je zaufaniem, w pełni odwzajemniają Ci się tym samym.

Łąka z rosnącymi kwiatami sygnalizuje, że na jawie cieszysz się życzliwością wielu oddanych Ci przyjaciół, a wszystko to zawdzięczasz swojej szczerości.

Świeżo skoszona łąka sygnalizuje, że na jawie coś wzbudza w Tobie poczucie smutku i przygnębienia.

Jeśli śni Ci się, że leżysz na łące, oznacza to, że będziesz miał przejściowe problemy w miejscu pracy.

Oceń sennik

Znaczenie snu Łąka

Opisz swój sen związany z symbolem Łąka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen