Lampa

Znaczenie snu lampa

Znaczenie snu lampa

Ogólnie symbol ten może sygnalizować, iż w Twym wnętrzu kłębi się wiele rozterek i nierozwiązanych spraw, które coraz bardziej domagają się wyjaśnienia i coraz mocniej Cię dręczą, więc koniecznie musisz się nimi zająć, by móc zaznać spokoju.

Jeśli we śnie zapalasz lampę, oznacza to, że uda Ci się sprawić komuś radość, być może poprzez udzielenie owemu człowiekowi pomocy w jakiejś sprawie.

Jeśli widzisz kogoś zapalającego lampę, sygnalizuje to, że otrzymasz od jakichś osób pomyślne informacje.

Jasno paląca się lampa to znak, że niebawem w Twym życiu będzie miało miejsce jakieś niezwykle pozytywne wydarzenie, które sprawi, że poczujesz się szczęśliwy, przynajmniej na jakiś czas.

Migocąca lampa o przyćmionym blasku sygnalizuje, iż coś pięknego, co pojawiło się w Twoim życiu, nie masz szans na pełny rozwój, gdyż stale natrafia na jakieś przeszkody.

Kopcąca lampa zapowiada, iż będziesz zmagał się z przeciwnościami losu.

Gdy we śnie gasisz lampę, zapowiada to, że przez swe świadome lub nieświadome działanie zepsujesz coś ważnego w swoim bądź cudzym życiu, być może także mącąc czyjś spokój i poczucie szczęścia.

Jeśli we śnie patrzysz, jak ktoś gasi lampę, oznacza to, że wkrótce spotkają Cię jakieś bliżej nieokreślone straty.

Stłuczenie i rozbicie lampy oznacza, że przez jakieś swoje działanie sam siebie narazisz na straty albo nawet niebezpieczeństwo przez to, że nie zachowasz należytej ostrożności.

Stłuczona przez kogoś lampa stanowi dla Ciebie ostrzeżenie przed jakimś zamierzeniem, które nie może wyjść Ci na dobre, a wręcz na pewno przyniesie Ci straty bądź nawet narazi Cię na jakieś niebezpieczeństwo jeśli się na to zdecydujesz.

Lampa naftowa zapowiada dla Ciebie szczęście rodzinne bądź powodzenie w sprawach osobistych.

Jeśli w Twoim śnie pojawia się lampa naftowa z zadymionym kloszem, jest to zapowiedź czekających Cię kłopotów finansowych.

Gdy śni Ci się, że lampa naftowa nagle gaśnie, oznacza to, iż niebawem w Twym życiu będzie miała miejsce jakaś katastrofa.

Oceń sennik

Znaczenie snu Lampa

Opisz swój sen związany z symbolem Lampa

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemSennik a wiara katolicka
Wiara w sny i i ich interpretacja to często kojarzone z magicznymi sztukami zwyczaje, popularne od wieków w różnych krajach świata. Jak na sprawę znaczenia snów zapatruje się Kościół katolicki? Sennik podobnie jak horoskop, powoduje intensywne myślenie o tym co przeczytamy. Symbole senne


Czy czytanie senników to grzech?
Kościół katolicki jasno wyraża swoje stanowisko w sprawie wróżb – sprzeciwia się, widząc we wróżbiarstwie zabobon lub traktując je jako magię. Dlatego czytanie senników i wiara w nie jest sprzeczne z nauką Kościoła. Człowiek wierzący powinien zaufać Bogu, jako temu, który k

Archetypy w snach
Archetypy pojawiające się w naszych snach są bardzo dobitnym przykładem tego, że rzeczywiście istnieje zbiorowa nieświadomość, zakorzeniona w umyśle, a raczej jego niewiadomej części, każdego człowieka. Wszyscy mamy wspólną część umysłu i archetypy w snach są tego wyrazem, gdyż