Łańcuch

Znaczenie snu łańcuch

Znaczenie snu łańcuch

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie nie czujesz się bezpiecznie i chciałbyś, by w Twoim życiu zapanował zupełny spokój i stabilizacja.

Jeśli we śnie widzisz żelazny łańcuch, jest to znak, że czeka Cię samotna starość.

Złoty łańcuch zapowiada, że niebawem ktoś z Twych krewnych wstąpi w związek małżeński.

Jeśli śni Ci się, że jesteś zakuty w łańcuchy, oznacza to, że spisałeś już jakąś sprawę na straty i wydaje Ci się, że  nie wyplączesz się ze swych problemów, ale mylisz się, gdyż z każdej, nawet najgorszej sytuacji jest jakieś wyjście.

Gdy we śnie widzisz osobę zakutą w łańcuchy, oznacza to, że ktoś z Twych znajomych znajduje się bądź wkrótce znajdzie się w bardzo ciężkiej sytuacji.

Kiedy śnisz, że zrywasz łańcuchy, zapowiada to, że niebawem pozbędziesz się czegoś, co od dawna bardzo Cię dręczyło.

Dźwiganie łańcucha to zapowiedź czekającego Cię w najbliższym czasie zmartwienia, ale nie wiadomo, czego może ono dotyczyć.

Jeśli we śnie widzisz psa na łańcuchu, jest to znak, że na jawie czujesz się z jakiegoś powodu zniewolony i na pewno nie jest to dla Ciebie komfortowa sytuacja.

Gdy widzisz łańcuch rąk, jest to znak, że mimo iż na razie wydaje Ci się, że jesteś mało ważny, to dla innych Twoja osoba ma wielkie znaczenie i komuś bardzo na Tobie zależy.

Oceń sennik

Znaczenie snu Łańcuch

Opisz swój sen związany z symbolem Łańcuch

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemCzy spanie z kotem jest zdrowe?
Czy powinieneś pozwolić swojemu kotu spać z Tobą w łóżku? Takie pytanie zadaje sobie z pewnością wiele osób, które posiadają w domu kota. Dzielenie miejsca do spania z kocim towarzyszem ma dobre i złe strony.Chociaż każdy kot jest inny, to zawsze da swojemu właścicielowi radość i


Metoda kolorowego ołówka
Czasami zaraz po obudzeniu się nie zawsze jest dla nas oczywiste, o czym był sen i jakie występujące w nim symbole mogą być ważne. W tym artykule przedstawimy prostą technikę analizy snów, zwaną metodą kolorowego ołówka. Metoda kolorowego ołówka to bardzo łatwy sposób na przeanaliz

Co sen mówi o człowieku
Sny są wciąż niezbadanym do końca zjawiskiem. mimo to, jest kilka cech snów, które świadczą o tym, że są odbiciem naszego życia na jawie, że są tym o czym myślimy, czym żyjemy, do czego dążymy. Niektórzy nie pamiętają swoich snów, inni przeżywają złe sny nawet przez kilka dni