sennik latanie

Latać, latanie

Sen o lataniu

Sen, że lecisz symbolizuje potrzebę wolności, która może wynikać z jakiejś nieprzyjemnej sytuacji lub towarzystwa osoby.

Latanie to pozbywanie się zmartwień. Taki sen zwykle mają ludzie, którzy patrzą na życie optymistycznie.

Sennik latanie

Latanie bez skrzydeł

Sen może oznaczać radość i szczęście. Może też być symbolem poszukiwania wolności, pokonywania swoich lęków, przekraczania barier. Możesz teraz realizować swoje marzenia.

latanie bez skrzydeł
Latać bez skrzydeł

Latanie jak ptak

Sen wskazuje, że masz na myśli cel i jesteś na nim bardzo skupiony, robisz wszystko, by go osiągnąć. Uważaj tylko, aby nie skrzywdzić innych ludzi.

Sen jest wskazówką, że będziesz musiał użyć więcej dyplomacji i zdrowego rozsądku, aby nie przegapić czegoś lub kogoś.

Latanie wysoko

Lęki wywierają wielki wpływ na Twoje życie. Staraj się zaobserwować, czy nie cierpisz z powodu czyjejś manipulacji. Będziesz w stanie odwrócić sytuację.

Sen oznacza również chęć zrealizowania wielkiego marzenia, które może mieć charakter osobisty lub zawodowy.

Nadszedł czas, aby wziąć większą odpowiedzialność za swoje życie.

Latanie nisko

Jeśli we śnie wykonałeś niski lot, symbolizuje to Twoje cechy charakteru, takie jak zamykanie się w sobie, introwertyzm.

Jesteś osobą, która wie jak dobrze radzić sobie z emocjami i uczuciami, zwłaszcza gdy spotykasz się z nieprzyjemnymi i złymi wiadomościami.

latanie nisko
Latać nisko nad ziemią

Latanie w nocy

Sny o nocnym locie ujawniają Twoje emocje. Jeśli noc była księżycowa, sen zapowiada radość i szczęście w Twoim związku. Jeśli noc była bez księżyca, w Twoim związku są problemy, a Sennik radzi by unikać scen zazdrości.

Jeśli noc była bardzo ciemna, będziesz zmartwiony, zasmucony jakąś sytuacją. Czyste i gwiaździste noce oznaczają poprawę sytuacji.

Latanie w powietrzu

Sen, że lecisz oznacza szczęście, radość z życia. Ten sen jest bezpośrednio związany ze spokojem i odpowiedzialnością.

Są to sprzyjające chwile dla rozwijania nowych pasji lub wprowadzania zmian.

Latanie we śnie jest szczęśliwym znakiem, będziesz wiedział, jak skorzystać z nadarzających się możliwości.

latanie w powietrzu
Latanie w powietrzu

Latanie nad drzewami (parkiem, ogrodem, lasem)

Znaczenie snu symbolizuje, że nadchodzą ważne osiągnięcia w Twoim życiu zawodowym. Wiąże się to z większymi pieniędzmi i znaczącą poprawą standardu życia.

Latanie nad wodą (nad morzem)

Sen, że lecisz nad morzem symbolizuje Twoje obawy dotyczące poszukiwania rozwiązania problemów. Sen może również wskazywać na problemy ze zdrowiem, nie lekceważ zaleceń specjalistów.

Sen jest również oznaką spokojnej i trwałej miłości.

Latanie samolotem

Sen zapowiada, że będziesz w stanie spełnić swoje życzenia. Ciesz się dobrą energią i działaj. Nie popełniaj tych samych błędów.

latanie samolotem
Latanie samolotem

Latanie helikopterem

Jeśli śniłeś, że lecisz helikopterem oznacza to, że potrzebujesz wolności i niezależności w życiu. Starasz się uniknąć problemów, które mogą zakłócić Twój spokój.

Inne znaczenie snu sygnalizuje, że wkrótce osiągniesz szybkie zyski. Możesz też wykorzystać okazję i zrobić nieoczekiwane interesy.

Latanie balonem

Sen, że jesteś w balonie oznacza, że Twoi przyjaciele pomogą Ci zrealizować stare marzenie. Inne znaczenie snu można zinterpretować jako znak, że cenisz wolność.

Latanie balonem oznacza również sukces w pracy i różne możliwości działania w życiu.

latać balonem sennik
Lot balonem w śnie

Latanie nad miastem

Sen wskazuje, że przechodzisz przez okres, w którym doświadczasz wolności, sukcesu i zaufania. Zwykle ten rodzaj snu występuje u ludzi, którzy są naprawdę szczęśliwi, zadowoleni z siebie.

Latanie na lotni

Szukasz spokoju. Jeśli przechodzisz przez chwile cierpienia, ten sen pokazuje, że wkrótce wszystko będzie dobrze i że musisz mieć pewność siebie i wiarę w przyszłość. Spróbuj zrobić sobie przerwę od pracy i codziennych obowiązków.

Latanie nad chmurami

Jeśli śniłeś, że jesteś ponad chmurami, to wkrótce przeżyjesz piękne chwile. Pojawią się nowe pasje, a relacje znacząco się poprawią. Ciesz się i okazuj swoje uczucia.

Lot w kosmos

Sen o locie w kosmos wskazuje, że jesteś „ponad sytuacją” i pokonałeś jakąś przeszkodę, która spowodowała jakąś uciążliwość, czy problemy. Sen symbolizuje również pragnienie wyróżnienia się.

Latanie na miotle

To bardzo pozytywny sen. Jeśli we śnie latałeś jak czarownica, oznacza to wyzwolenie, pojawienie się ważnego wydarzenia w Twoim życiu, a także wielkie niespodzianki.

Jeśli podczas lotu towarzyszyła Ci inna osoba sen oznacza, że dobre wydarzenia będą dotyczyć was obojga. Sen reprezentuje optymizm, sukces, potrzebę przełamania rutyny, a nawet nadmiernej ambicji.

latać na miotle
Latanie na miotle

Spokojny lot

Sen pokazuje, że jesteś szczęśliwy. Znaczenie snu wskazuje, że jesteś osobą, która patrzy na życie dość optymistycznie. Jesteś uważny i tolerancyjny, co pomaga Ci w codziennym życiu.

Bać się latać

Źle radzisz sobie z opiniami innych na swój temat. Poza tym przeszkody i trudności mogą pokazać, że jesteś nietolerancyjny. Naucz się słuchać innych.

Latanie i spadanie

Sen oznacza, że straciłeś pewność siebie. Jak jej nie odzyskasz, nie spełnisz swoich pragnień lub nie zrealizujesz celu. Inne znaczenie snu można zinterpretować jako zapowiedź niepowodzeń.

Pora na zweryfikowanie swoich planów i działań. Jest to też ostrzeżenie, aby odłożyć na bok niepewność i bardziej uwierzyć w siebie.

Lądowanie

Jeśli we śnie wylądowałeś na ziemi, Sennik radzi: uwierz bardziej w siebie i rozwijaj swoją osobistą moc. Tym co utrudnia Twoje plany, jesteś Ty sam, zmierz się z życiem.

Jeśli we śnie lecisz ponad chmury – czas sprzyja nowym namiętnościom, zbliżeniom, zmianom w relacjach. Bardziej odkrywaj przed innymi swoje uczucia.

Jeśli wylądujesz gdzieś wysoko, powinieneś zatrzymać się i zastanowić nad swoimi zachowaniami i wziąć odpowiedzialność za własne życie.

Latanie z kimś

Jeśli we śnie lecisz w towarzystwie innej osoby, Sennik radzi: zrelaksuj się, nie rozpaczaj, ponieważ wielka miłość pojawi się w Twoim życiu.

Jeśli leciałeś z wieloma ludźmi, trzeba będzie zaufać sobie i czekać na to, co ma nadejść. Warto zmienić stare nawyki.

Sen oznacza również, że miłość Twojego życia wkrótce nadejdzie. Lot z przyjaciółmi wskazuje, że potrzebne jest Ci towarzystwo.

Jeśli podczas lotu towarzyszą Ci nieznajomi, wkrótce poznasz nowych przyjaciół lub będziesz mieć nowy związek.

latać z kimś
Latanie z kimś

Lewitacja

Sen oznacza chęć lub dążenie do pozbycia się ograniczeń, do pełnej swobody wyrażania własnych uczuć, przekonań i potrzeb. Inne znaczenie snu mówi o tym, że miewasz w życiu na jawie dziwne pomysły.

Sennik radzi, by kierować się realizmem i rozsądkiem.

Znaczenie snu: latanie

 • Latanie bez skrzydeł – pokonujesz lęki i przekraczasz bariery
 • Latanie jak ptak – jesteś skupiony na celu
 • Latanie wysoko – chcesz zrealizować swoje marzenie
 • Latanie nisko – dobrze radzisz sobie z emocjami
 • Latanie w nocy – przyjrzyj się co dzieje się w Twoim związku
 • Latanie w powietrzu – cieszysz się życiem
 • Latanie nad drzewami (parkiem, ogrodem, lasem) – poprawi się Twoje życie zawodowe
 • Latanie nad wodą (nad morzem) – szukasz rozwiązania problemów
 • Latanie samolotem – spełnisz swoje życzenia
 • Latanie helikopterem – potrzebujesz wolności i niezależności
 • Latanie balonem – odniesiesz sukces w pracy
 • Latanie nad miastem – jesteś zadowolony z siebie i szczęśliwy
 • Latanie na lotni – szukasz spokoju
 • Latanie nad chmurami – przeżyjesz piękne chwile
 • Lot w kosmos – pokonałeś jakąś przeszkodę
 • Latanie na miotle – w Twoim życiu pojawi się ważne wydarzenie
 • Spokojny lot – jesteś szczęśliwy
 • Bać się latać – naucz się słuchać innych
 • Latanie i spadanie – straciłeś pewność siebie
 • Lądowanie – uwierz bardziej w siebie
 • Latanie z kimś – zrelaksuj się i zaufaj sobie
 • Lewitacja – dążysz do pozbycia się wszelkich ograniczeń

Latanie – sennik mistyczny

Kiedy śni Ci się, że latasz samolotem, oznacza to, że Twój wzniosły plan, który realizujesz bądź dopiero zaczniesz, nie uda Ci się, a nawet sprawi, że poniesiesz jakieś szkody.

Znaczenie snu latać
Znaczenie snu latać

Jeśli we śnie masz skrzydła, jest to zapowiedź czekających Cię bliżej nieokreślonych zmartwień.

Gdy we śnie latasz bez skrzydeł, jest to znak, że niebawem doznasz wielkiej radości i poczujesz się prawdziwie szczęśliwy.

Gdy upadasz podczas latania, zapowiada to, że mimowolnie zostaniesz zaangażowany w jakąś nieprzyjemną sytuację.

Kiedy we śnie widzisz kogoś latającego, jest to zapowiedź czekającej Cię zazdrości.

Latanie balonem zapowiada dla Ciebie spełnienie jakichś Twoich marzeń.

Jeśli śni Ci się, że latasz niezbyt wysoko nad ziemią, jest to zwiastun czekającej Cię pomyślności we wszystkich dziedzinach Twojego życia bądź w jakiejś konkretnej sytuacji.

Gdy śnisz, że latasz wysoko nad ziemią bez skrzydeł, jest to zwiastun czekającego Cię bliżej nieokreślonego niebezpieczeństwa i strachu, jaki będziesz w związku z owym zagrożeniem odczuwał.

Latanie nad domami i ulicami to zapowiedź czekających Cię kłopotów i rozterek wewnętrznych.

Kiedy śnisz, że latasz z ptakami, może to zapowiadać, że niebawem będziesz miał do czynienia z cudzoziemcami i mogą to być dla Ciebie bardzo owocne znajomości.

Gdy we śnie latasz, leżąc na plecach, jest to znak, że niebawem pozostaniesz bez pracy, zaś jeśli na jawie jesteś chory, sen taki może dla Ciebie zwiastować śmierć.

Jeśli śnisz, że chcesz latać, ale nie możesz, jest to zwiastun czekającego Cię w najbliższej przyszłości wielkiego nieszczęścia.

Latać, latanie
Latać, latanie
5/5 - (1)

Znaczenie snu Latać, latanie

Opisz swój sen związany z symbolem Latać, latanie i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen