Latać

Znaczenie snu latać

Znaczenie snu latać

Kiedy śni Ci się, że latasz samolotem, oznacza to, że Twój wzniosły plan, który realizujesz bądź dopiero zaczniesz, nie uda Ci się, a nawet sprawi, że poniesiesz jakieś szkody.

Jeśli we śnie masz skrzydła, jest to zapowiedź czekających Cię bliżej nieokreślonych zmartwień.

Gdy we śnie latasz bez skrzydeł, jest to znak, że niebawem doznasz wielkiej radości i poczujesz się prawdziwie szczęśliwy.

Gdy upadasz podczas latania, zapowiada to, że mimowolnie zostaniesz zaangażowany w jakąś nieprzyjemną sytuację.

Kiedy we śnie widzisz kogoś latającego, jest to zapowiedź czekającej Cię zazdrości.

Latanie balonem zapowiada dla Ciebie spełnienie jakichś Twoich marzeń.

Jeśli śni Ci się, że latasz niezbyt wysoko nad ziemią, jest to zwiastun czekającej Cię pomyślności we wszystkich dziedzinach Twojego życia bądź w jakiejś konkretnej sytuacji.

Gdy śnisz, że latasz wysoko nad ziemią bez skrzydeł, jest to zwiastun czekającego Cię bliżej nieokreślonego niebezpieczeństwa i strachu, jaki będziesz w związku z owym zagrożeniem odczuwał.

Latanie nad domami i ulicami to zapowiedź czekających Cię kłopotów i rozterek wewnętrznych.

Kiedy śnisz, że latasz z ptakami, może to zapowiadać, że niebawem będziesz miał do czynienia z cudzoziemcami i mogą to być dla Ciebie bardzo owocne znajomości.

Gdy we śnie latasz, leżąc na plecach, jest to znak, że niebawem pozostaniesz bez pracy, zaś jeśli na jawie jesteś chory, sen taki może dla Ciebie zwiastować śmierć.

Jeśli śnisz, że chcesz latać, ale nie możesz, jest to zwiastun czekającego Cię w najbliższej przyszłości wielkiego nieszczęścia.

Oceń sennik

Znaczenie snu Latać

Opisz swój sen związany z symbolem Latać

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemDlaczego przez sen zgrzytamy zębami?
Zgrzytanie zębami, czyli bruksizm, dotyczy wielu osób w różnym wieku, ale nie każdy uważa to za problem, który powinien rozwiązać z pomocą specjalisty. Zgrzytanie zębami w śnie Tymczasem brak interwencji lekarza może skutkować poważnymi schorzeniami, takimi jak np. problemy ze stawami


10 testów rzeczywistości
Jedną z metod wywoływania świadomych snów jest przeprowadzanie prostych testów rzeczywistości w ciągu dnia, jak i w nocy podczas snu. Testy rzeczywistości to proste testy, które możesz wykonać, by stwierdzić, czy śpisz, czy śnisz. Kiedy wykonujesz testy rzeczywistości w ciągu dnia, n

Sen – jak działa mózg?
Funkcja snu od tysięcy lat fascynuje naukowców, a współczesne badania dostarczają nowych wskazówek na temat tego, jak wpływa on zarówno na umysł, jak i na ciało. Sen służy do regeneracji komórek organizmu, wspierania uczenia się i pamięci. Odgrywa istotną rolę w regulacji nastroju,