sennik lody

Lody

Sen o lodach

Jeśli śniłeś o lodach, według Sennika możesz potrzebować pocieszenia, uwagi lub miłości.

Sen może również symbolizować dążenie do przyjemności. Freud uważał, że jedzenie lodów oznacza miłość życia.

Lody często przywołują wspomnienia z dzieciństwa. Z psychologicznego punktu widzenia sen może wskazywać, że dana osoba nadal jest w stanie cieszyć się małymi rzeczami w życiu codziennym.

Jednocześnie lody to także symbol zmysłowości i seksualnej przyjemności. Sen wskazuje więc na potrzebę bliskości i istotne znaczenie sfery erotycznych relacji w Twoim życiu.

Sennik lody

Widzieć lody

Ten sen obiecuje dobrobyt i szczęście na całe życie. Marzenie o lodach mówi, że wszystko ułoży się tak, jak się spodziewasz. Musisz pamiętać, że aby osiągnąć wielkie cele w życiu, musisz pozbyć się lęków.

widziec lody

Kupować lody

Sen o kupnie lodów oznacza, że znajdziesz kogoś, kto Cię bardzo uszczęśliwi, będzie to niezwykła miłość. Jeśli szukasz romantycznego związku, teraz masz okazję spełnić to marzenie. Nie przegap okazji!

Robić lody

Robienie lodów we śnie jest oznaką rodzinnej radości. Dla osób samotnych sen oznacza, że ktoś wpadnie Ci w oko.

Jeść lody

Chłód lodów można interpretować jako próbę „ochłodzenia” emocji, potrzeby spokoju.

Jeśli we śnie jadłeś lody lub widziałeś inne osoby jedzące lody, Sennik przepowiada szczęśliwe chwile w rodzinie, zwłaszcza z ukochaną osobą.

Dziecko jedzące lody

Dziecko jedzące lody we śnie symbolizuje szczęście i sukces w sprawach finansowych oraz w życiu rodzinnym. Mogą to być narodziny dziecka lub wiadomości związane z przeprowadzką,

dzieci jedzące lody

Lodziarnia

Gdy śnisz, że widzisz lody w lodziarni i ich nie kupujesz oznacza to, że potrzebujesz miłości w swoim życiu. Ten sen sugeruje także, że jesteś niezadowolony z obecnego związku.

Inne znaczenie snu o lodziarni może oznaczać, że Twoja praca zostanie nagrodzona.

Twarde lody (zamrożone lody)

Nie zajmuj się nieistotnymi rzeczami. Bądź bardziej cierpliwy i konsekwentny, a wiele spraw stanie się prostsze.

Roztopione lody (rozpuszczone, miękkie lody)

Ktoś Cię zdenerwuje i popsuje Twoje szyki. Staraj się unikać konfliktowych sytuacji. Panuj nad tym co robisz i nie powierzaj zadań innym, by nie robili niczego za Ciebie.

Sen o stopionych lodach zapowiada niespodziewane problemy, sen ostrzega, że nie wszystkie projekty zakończą się sukcesem, a to oznacza, że ścieżka, którą wyznaczyłeś, była błędna. Nadszedł czas, aby zmienić plan działania, zanim będzie za późno.

Inne znaczenie snu można odczytać jako pojawienie się rozczarowania lub samotność.

Spadający lód

Jeśli we śnie to Ty upuściłeś lody oznacza to, że możesz stracić okazje do awansu lub premii z powodu sposobu, w jaki traktujesz niektórych ludzi. Staraj się być bardziej przyjazny i tolerancyjny.

Jeśli we śnie kobieta upuściła loda, powinna wystrzegać się wielbicieli, gdyż mogą mieć mniej poważne intencje, niż zakłada.

Sen o spadających lodach to znak, że będziesz bardzo szczęśliwy w otoczeniu najbliższych.

Lody na patyku

Sen o lodach na patyku oznacza, że masz poczucie chaosu. Zadbaj o porządek w mieszkaniu, na biurku i w głowie. Zweryfikuj swoje cele, zastanów się czego naprawdę chcesz i obierz nowe kierunki. Nie bój się zmieniać kursu. Tylko Twoja odwaga pozwoli na to aby podróż była fascynująca, ale i cel godny uwagi.

Wafle do lodów (rożki)

Śnienie o rożku do lodów oznacza, że będziesz się dobrze bawić z osobą płci przeciwnej.

Ten rodzaj snu wiąże się także z naiwnością i z dzieciństwem. Śnienie o rożkach lodowych to objaw tęsknoty za czasem, który minął i za ludźmi, którzy mieli w Twoim życiu duże znaczenie.

rożki do lodów sennik

Smaki lodów

Lody truskawkowe

Sen o lodach truskawkowych odnosi się do czerwonego koloru owocu, a więc do pasji, namiętności i miłości. Zwróć uwagę na swój związek, czy na pewno wszystko w nim układa się dobrze? Inne znaczenie snu mówi o tym, że popełniasz dużo błędów, ktoś może to wykorzystać.

Lody czekoladowe

Sen o lodach czekoladowych oznacza, że spotkasz starego przyjaciela, którego nie widziałeś od jakiegoś czasu. Nie powinieneś jednak liczyć na powrót dawnych uczuć i związków.

Znaczenie snu o lodach czekoladowych wiąże się z potrzebą pielęgnacji i satysfakcji. Powinieneś pomyśleć o sobie i zafundować sobie relaks.

Lody cytrynowe

Kwaśny smak sorbetu cytrynowego symbolizuje trudności i wysiłek, jakie spotkają Cię na drodze do osiągnięcia celów. Trudno będzie coś zrobić lub pokonać, ale dasz sobie radę.

Lody jagodowe

Sennik zaleca, by lepiej przyjrzeć się sytuacjom lub ludziom wokół Ciebie. Czegoś nie dostrzegasz, a może wolisz nie widzieć. Pora poznać całą prawdę i przyjąć ją do wiadomości.

Lody pistacjowe

Sny o lodach pistacjowych mówią, że musisz uwolnić się od obciążeń cudzymi problemami. Nie angażuj się zbytnio w sprawy innych, zajmij się teraz przede wszystkim sobą.

Lody waniliowe

Jeśli we śnie jadłeś lody waniliowe Sennik twierdzi, że jesteś osobą, która bardzo szybko się ekscytuje. Takie zachowanie psuje Twój wizerunek i powoduje fałszywe wyobrażenia na Twój temat u innych.

Lody śmietankowe

Sen o lodach śmietankowych zwiastuje satysfakcję finansową. Może dostaniesz podwyżkę lub dodatkowe pieniądze. Może ktoś wynagrodzi Cię za okazaną mu pomoc.

Lody owocowe

Odzyskasz siłę i energię do działania. Jeśli chorujesz lub masz problemy z kondycją, sen zapowiada znaczną poprawę Twojego samopoczucia.

Lody malinowe

Jeżeli lody malinowe śnią się kobiecie – zwiastuje to odkrycie jakiejś tajemnicy i rozwikłanie długo męczącego problemu. Jeżeli śnią się mężczyźnie – zwiastuje to nagły przypływ gotówki lub awans, docenienie w pracy.

Znaczenie snu: lody

 • Widzieć lody – wszystko ułoży się po Twojej myśli
 • Kupować lody – znajdziesz romantyczną miłość
 • Robić lody – rodzina sprawi Ci dużo radości
 • Jeść lody – potrzebujesz spokoju, wyciszenia
 • Dziecko jedzące lody – będziesz cieszyć się życiem rodzinnym
 • Lodziarnia – potrzebujesz miłości
 • Twarde lody (zamrożone lody) – bądź bardziej cierpliwy i konsekwentny
 • Roztopione lody (rozpuszczone, miękkie lody) – staraj się unikać konfliktowych sytuacji
 • Lody na patyku – nie bój się zmieniać kursu
 • Spadający lód – bądź bardziej przyjazny i tolerancyjny
 • Wafle do lodów (rożki) – tęsknisz za dzieciństwem
 • Lody truskawkowe – zwróć uwagę na swój związek
 • Lody czekoladowe – spotkasz starego przyjaciela
 • Lody cytrynowe – na Twojej drodze pojawią się jakieś trudności
 • Lody jagodowe – czegoś nie dostrzegasz, poznaj prawdę i uwierz w nią
 • Lody pistacjowe – nie angażuj się zbytnio w sprawy innych
 • Lody waniliowe – panuj nad emocjami
 • Lody śmietankowe – dostaniesz podwyżkę lub dodatkowe pieniądze
 • Lody owocowe – odzyskasz siłę i energię

znaczenie snu lody
Lody w śnie

Sen o lodach – znaczenie symboli

Lody to deser uwielbiany przez większość z nas. Twoje osobiste doświadczenia i smaki mają tutaj istotne znaczenie, dużo też zależy od kontekstu snu i ogólnego nastroju, którego doświadczyłeś we śnie. Jedzenie jest często uważane za coś pozytywnego, dobrego, a nawet jako nagroda lub forma terapii.


Zastanów się, czy jedzenie lodów nie kojarzy Ci się z takimi zdarzeniami jak:

• Nagradzanie i dobre traktowanie siebie
• Słodkie wspomnienia
• Nostalgia za przeszłością

Znaczenie snu lody
Znaczenie snu lody

Często, gdy chcemy zinterpretować nasze sny, bardzo pomocne jest przemyślenie ich ogólnego tematu i nastroju. Co czułeś? Czy były jakieś inne aspekty snu, które mogą dać Ci wskazówki co do odczytania jego znaczenia?

Powiązane symbole

Ponieważ zwykle kojarzymy lody z mrożonymi smakołykami, warto przyjrzeć się również znaczeniu śniegu. Czy jest coś w Twoim życiu, co sprawia, że czujesz, że jest „zamrożone”? Czy ktoś traktuje Cię chłodno?

Jeśli śnisz o jedzeniu lodów, sprawdź też co znaczy jedzenie i rodzaj żywności w snach. Pomocne może być również uwzględnienie miejsca jedzenia lodów. Czy to był park, czy ogród, a może dom?

Jacy ludzie Ci się śnili? Często ludzie w naszych snach pojawiają się jako aktorzy – nie zawsze reprezentują siebie! Poznanie archetypów postaci może pomóc Ci zrozumieć, dlaczego ktoś mógł być obecny w Twoim śnie.

sen o lodach
Sen o lodach

O jakim rodzaju lodów śniłeś?

Rodzaj lodów i sposób ich podania może wiele powiedzieć o śnie. Na przykład, czy jesz lody w rożku, w misce, czy prosto z kartonu?

Jedzenie lodów prosto z opakowania może oznaczać, że szukasz natychmiastowej satysfakcji lub sposobów na rozwiązanie problemu.

Nie bez znaczenia może być też smak lodów. Śnisz o lodach czekoladowych? Może to oznaczać, że czujesz się tak, jakbyś był nagradzany w życiu lub że czujesz, że inni mogą nie wynagradzać Cię tak bardzo jak myślisz, że na to zasługujesz. Lody waniliowe mogą być symbolem bezpieczeństwa. Może to również oznaczać, że lubisz proste rzeczy w życiu.

Jakie są Twoje osobiste odczucia dotyczące lodów?

Większość ludzi lubi lody – ale nie wszyscy! Jeśli nie lubisz lodów i śnisz o nich, powinieneś pomyśleć o tym, dlaczego pojawiają się jako symbol snu. Czy w Twoim obecnym życiu dzieje się coś, co sprawi, że poczujesz się tak samo jak we śnie?

Lody
Lody
5/5 - (3)

Znaczenie snu Lody

Opisz swój sen związany z symbolem Lody i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen