Mak

Znaczenie snu mak

Znaczenie snu mak

Kiedy śni Ci się kwitnący mak, oznacza to, że niebawem będziesz plotkować na czyjś temat i na pewno nie wyjdzie Ci to na dobre bądź też sam staniesz się obiektem plotek w swoim otoczeniu.

Jeśli we śnie widzisz czerwone maki na łące, oznacza to, że na jawie potrafisz brać z życia pełnymi garściami to, co ma ono dla Ciebie najlepszego do zaoferowania.

Nasiona maku zapowiadają dla Ciebie irytację, która może stać się przyczyną Twych problemów ze zdrowiem bądź jakąś inną chorobę.

Jeśli we śnie wąchasz maki, oznacza to, że na jawie ktoś próbuje zmanipulować Cię, prawiąc Ci komplementy i na różne sposoby Ci się przypochlebiając.

Zbieranie maku może zapowiadać dla Ciebie smutne chwile oraz czekające Cię rozczarowania.

Przesypywanie maku to sygnał od Twojej podświadomości, iż na jawie żyjesz w jakimś dziwnym marazmie zamiast korzystać z życia i stale poprawiać swoją egzystencję.

Jeśli we śnie jesz makowiec, jest to sygnał od Twej podświadomości, iż w realnym życiu jesteś zanadto poważny i od czasu do czasu powinieneś pozwolić sobie na nutkę szaleństwa i spontaniczności.

Oceń sennik

1 sen

  1. Oli22

Znaczenie snu Mak

Opisz swój sen związany z symbolem Mak

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemSny dzieci
Wielu z nas może zastanawiać się nad tym, czy dzieci śnią, zwłaszcza małe, które nic jeszcze nie rozumieją. Badacze udowodnili, że ponieważ w naszych snach najważniejsze są wrażenie wzrokowe, niemowlęta, które nie potrafią jeszcze mówić, mogą śnić, ponieważ widzą wszystko, co


Kwiaty w snach
Kwiaty pojawiające się w naszych snach mają bogatą symbolikę, gdyż oznaczają piękno i radość życia, ale też przemijanie, skojarzone są też z typowo kobiecą wrażliwością i delikatnością. Oznaczają naszą duszę i mistyczny środek, od którego rozchodzą się promienie, tak jak p

Dlaczego nie mogę spać?
Brak snu nie tylko powoduje senność w ciągu dnia. Przewlekła bezsenność jest powiązana z różnymi problemami zdrowotnymi, w tym otyłością, wysokim ciśnieniem krwi, chorobami serca, cukrzycą i depresją. Brak dobrej jakości snu może być naturalną konsekwencją zmiany wzorców snu i c