sennik malowanie ścian

Malowanie

Gdy symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może to być znak, że w rzeczywistym życiu bardzo starasz się coś poprawić bądź przynajmniej przed kimś ukryć to, co według Ciebie pozostawia wiele do życzenia.

Sennik malowanie

Jeśli śni Ci się malowanie domu, może to wskazywać, że są w Twojej psychice takie rejony, które starasz się ukryć przed samym sobą, by nie mieć do nich dostępu.

Znaczenie snu malowanie
Znaczenie snu malowanie

Malowanie ścian pokoju

Malowanie ścian pokoju pokoju sygnalizuje, że na jawie pragniesz udowodnić ludziom ze swego otoczenia, że jesteś wiele wart i na wiele Cię stać.

Znaczenie koloru farby

  • Jeśli we śnie malujesz białą, zieloną, błękitną lub inną pastelową farbą, oznacza to, że Twoje życie w najbliższym czasie będzie bardzo szczęśliwe i na pewno nic nie zmąci tego szczęścia.
  • Malowanie czerwoną farbą zapowiada, ż ktoś zburzy albo przynajmniej zmąci Twoje poczucie szczęścia przez kłótnie i nieporozumienia.
  • Malowanie żółtą farbą to znak, że Twoje szczęście zostanie zburzone lub zakłócone przez zazdrość.
  • Malowanie szarą farbą zapowiada, że sam zmącisz swoje szczęście przez to, że pozwolisz sobie na wpadnięcie w melancholijne nastroje mimo iż możesz się przed tym zabezpieczyć.
  • Malowanie czarną farbą zapowiada dla Ciebie wielkie zmartwienia, a w niektórych przypadkach może nawet wieszczyć żałobę.
  • Malowanie brązową farbą to znak, że na Twej drodze co jakiś czas będą pojawiać się przeciwności losu, ale być może nie zrobią Ci żadnej szkody poza zmąceniem Twego dobrego samopoczucia.
Malowanie
Malowanie

5/5 - (3)

1 sen

  1. Maria

Znaczenie snu Malowanie

Opisz swój sen związany z symbolem Malowanie i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen