znaczenie snu małpa

Małpa

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie pokonujesz drogę do pełnej dojrzałości, ale co jakiś czas napotykasz na przeszkody.

Sennik małpa

 • Gdy we śnie widzisz małpę, oznacza to, że na jawie niesłusznie darzysz zaufaniem osoby, które na to nie zasługują, gdyż fałszywie Cię komplementują i starają Ci się przypochlebić, by mieć z tego jakieś korzyści.
 • Jeśli widzisz tańczącą małpę, jest to znak, że wkrótce będziesz się doskonale bawił.
 • Gdy widzisz małpę na drzewie, oznacza to, że na jawie pragniesz wyrwać się z ograniczeń, które nie pozwalają Ci osiągnąć pełnej swobody, o której marzysz, jednak obawiasz się, że ludzie z Twego otoczenia nie będą na to patrzeć przychylnie.
 • Jeżeli we śnie widzisz małpę w klatce, jest to znak, że w rzeczywistym życiu bardzo zależy Ci na opinii innych i by nie zepsuć tego, pozwalasz się źle traktować, mimo iż czasem jest to dla Ciebie prawdziwym upokorzeniem.
 • Jeśli widzisz wspinającą się małpę, jest to zwiastun czekającej Cię pomyślności w sferze uczuciowej.
 • Gdy widzisz skaczącą małpę, oznacza to, że na jawie jesteś bardzo nerwowym człowiekiem i częściej wdajesz się w awantury niż spokojnie rozmawiasz z ludźmi, używając logicznych argumentów i słuchając cudzych wypowiedzi.
 • Jeżeli widzisz małpę z dziećmi, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że na jawie jakaś nieżyczliwa Ci osoba chce poróżnić Cię z Twymi przyjaciółmi.
 • Gdy widzisz martwą małpę, zapowiada to, że wkrótce uda Ci się pokonać swych wrogów i dokonasz tego zupełnie sam, bez niczyjej pomocy.
 • Zabicie mapy sygnalizuje, że na jawie masz wielu wrogów i osób, które pragną Ci zaszkodzić.
 • Jeśli śni Ci się, że denerwujesz małpę, zapowiada to, że wkrótce wyrządzisz jakąś przykrość komuś, kogo na jawie darzysz przyjaźnią.
 • Karmienie małpy stanowi dla Ciebie ostrzeżenie od Twej podświadomości, że dajesz się wykorzystywać swemu przełożonemu i nawet nie masz tego świadomości.
 • Gdy dostajesz od kogoś małpę, jest to znak, że na jawie musisz unikać plotek i niesprawdzonych informacji, gdyż opieranie się na nich może Ci znacznie zaszkodzić.
 • Jeśli we śnie zostałeś ugryziony przez małpę, jest to znak, że w jakiś sposób namieszasz w sprawach zawodowych swych wrogów.
 • Stado małp pojawiające się w Twoim śnie oznacza, że wiele osób z Twego otoczenia tylko udaje, że są Twoimi przyjaciółmi.
sennik małpa

Sen o małpie

Sen o małpie może symbolizować wiedzę, zaradność, przyjaźń, relacje społeczne, komunikację i poczucie wspólnoty. Małpy człekokształtne to gatunek ssaków obejmujący kilka gatunków: goryle, szympansy i orangutany.

Co znaczy sen o małpie?

Ponieważ małpy człekokształtne są dużymi zwierzętami, sen może symbolizować siłę, strach, niebezpieczeństwo lub wielką siłę pod kontrolą. Rodzaj małpy, o którym śnisz, może również dać Ci ważną wskazówkę co sen znaczy. Pamiętaj, małpy człekokształtne różnią się od innych małp – są większe i nie mają ogonów.

Znaczenie snu o orangutanie

Znaczenie snu małpa
Znaczenie snu małpa

Sny o orangutanie są zwykle ostrzeżeniami. Jeśli w Twoim śnie pojawi się orangutan oznacza to, że inni mogą wykorzystywać Twoje wpływy, aby rozwijać własne plany. Jest to ostrzeżenie, aby zwracać uwagę na ludzi, którzy próbują wykorzystać Ciebie lub Twoją dobrą reputację do swoich celów. Może to również oznaczać, że jeśli jesteś w związku Twój partner może nie być Ci wierny.

Znaczenie snu o szympansie

Śnienie o szympansie może oznaczać, że zbytnio się zastanawiasz nad jakimś wydarzeniem w swoim życiu. Być może brakuje Ci cierpliwości w jakiejś dziedzinie życia i musisz powstrzymać się od brania takich spraw w swoje ręce.

Jeśli we śnie pojawi się goryl, może się okazać, że tłumiłeś swoje fizyczne instynkty i pragnienia. Być może nadszedł czas, aby rozważyć otwarcie się i zbadanie tego aspektu siebie. Może to również oznaczać, że dominujesz w jakiejś dziedzinie życia.

Znaczenie snu o gibonie

Sen o gibonie często oznacza, że masz ważny cel, który chciałbyś osiągnąć i masz świadomość, że posiadasz to czego Ci potrzeba do jego zdobycia. Gibon jest symbolem, że nadszedł czas wyciągnąć rękę i chwycić to, czego pragniesz.

Jak zinterpretować sen o gorylach i małpach

Jeśli chcesz wiedzieć, co naprawdę oznacza Twój sen, zadaj sobie następujące pytania:
-Gdzie jestem we śnie, z kim jestem?
-Jak się czuję podczas snu?
-Czy są jakieś inne symbole we śnie?

Powinieneś przemyśleć, co robiło zwierzę we śnie i jaki aspekt snu wydawał się wyróżniać.

Na przykład, jeśli uczysz czegoś małpę może to oznaczać, że czujesz, że posiadasz dużą wiedzę lub umiejętności w jakiejś dziedzinie. Może warto zainwestować czas, aby innym je przekazać.

Z drugiej strony, jeśli zobaczysz małpę atakującą kogoś lub coś, może to oznaczać, że tak sam się tak zachowujesz. Zwykle jest to apel, abyś przepracował swoją agresję i rozwiązał te uczucia w bardziej dojrzały sposób.

Małpa
Małpa
Oceń sennik

1 sen

 1. Żaneta

Znaczenie snu Małpa

Opisz swój sen związany z symbolem Małpa

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen