sennik mama

Matka, mama

Sen o mamie

Matki są dla każdego z nas osobami wyjątkowymi. Kojarzą się przede wszystkim z uczuciami, takimi jak czułość, zrozumienie, miłość.

Widok matki we śnie jest najczęściej zapowiedzią dobrych rzeczy i pozytywnych wydarzeń w życiu.

Sennik mama

Widzieć mamę

Jeśli Twoja matka pojawiła się w Twoim śnie, reprezentuje on matczyną stronę Twojej osobowości. Matki oferują ochronę, pomoc i miłość. Zechcesz teraz otaczać innych troską i pomocą, chcesz okazać więcej empatii innym. Będziesz otoczony przez wiele osób.

Sen pokazuje, że zmierzasz w kierunku tego, czego oczekiwałeś. Musisz nadal pielęgnować pozytywne myśli. Symbolika żywej matki we śnie pokazuje, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, zachowaj dobre intencje i myśli.

Jeśli kobieta śni o matce oznacza to, że będzie mieć szczęśliwe życie małżeńskie.

widzieć mamę

Rozmawiać z mamą

Jeśli śnisz o rozmowie z matką Sennik wyjaśnią, że rozmawiasz o problemie, który Cię martwi i nadal nie wiesz, jak go rozwiązać. Inne znaczenie snu sugeruje, że wkrótce otrzymasz wiadomości na interesujący Cię temat.

Sen może również odzwierciedlać problemy w Twoich rzeczywistych relacjach z matką, może powinieneś poświęcić trochę czasu na wyjaśnienie spraw, które utrudniają dobre relacje między wami.

Mama i tata

Znaczenie snu można zinterpretować jako zapowiedź ślubu.

Sen może także wróżyć udany związek. Osoby samotne będą miały okazję poznać kogoś, z kim stworzą udaną relację.

Mama woła Cię po imieniu

Jeśli Twoja matka wzywa Cię po imieniu we śnie oznacza to, że musisz zwracać większą uwagę na swoje obowiązki.

Bardziej powinieneś przykładać się do codziennych, rutynowych czynności. Być może idziesz złą drogą w życiu.

Mama płacze (płacząca matka)

Jeśli śnisz, że widzisz matkę płaczącą jest to przeczucie smutku, zdarzenia, które powinno poruszyć całą Twoją rodzinę. Pamiętaj jednak, że wspólne przeżywanie trudnych chwil jest dużo lżejsze i daje ulgę wszystkim.

Jeśli płacz matki spowodowany był bólem, smutkiem sen wskazuje, że nie cenisz swojej rodziny, a nawet życia. W związku z tym powinieneś zastanowić się nad sobą.

Jeśli Twoja matka płakała z radości lub szczęścia oznacza to, że zmierzasz we właściwym kierunku.

Płacząca matka, która już nie żyje a pojawia się w Twoim śnie, jest wezwaniem, abyś był ostrożny, mądry i rozważny, gdy dokonujesz życiowych wyborów.

mama płacze

Zagniewana mama (zła matka)

Sen oznacza, że jesteś zbyt impulsywny.

Brak planowania i wyznaczania celów na jawie powoduje chaos lub zastój w Twoim życiu. Zastanów się nad swoją przyszłością.

Kłótnia z mamą

Sen o kłótni z matką pokazuje, że musisz wzmacniać swoją cierpliwość, unikać podnoszenia głosu i być mniej impulsywny.

Twoja wybuchowość gubi Cię i powoduje, że tracisz wiele okazji w życiu.

Mama w ciąży

Sen o ciężarnej matce oznacza, że żyjesz w fazie wycofania i nie możesz nawiązać bliższych więzi. Jednak dobrze rozumiesz i znasz przyczyny tej blokady. Sen ujawnia potrzebę dialogu i towarzystwa.

Ciąża matki symbolizuje też uczucie, które może Ci dać tylko brat lub siostra. Podświadomie wiesz, że taka intymna więź może złagodzić Twoje codzienne trudności i dzięki temu możesz poczuć się znacznie lepiej.

Mama w kościele

Sen przypomina Ci o wartościach, które być może porzuciłeś lub przestałeś na nie zwracać uwagi. To nawoływanie do zmiany życia, przyzwyczajeń lub porzucenia tego co Ci szkodzi. Zadbaj o siebie.

Chora mama

Widok chorej matki we śnie Sennik tłumaczy jako znak, że nie starasz się jej zadowolić. Być może ją zaniedbujesz, nie poświęcasz jej czasu lub wystarczającej uwagi.

Sen to ostrzeżenie przed osłabieniem więzi macierzyńskich. Sen o chorej matce oznacza również, że bardziej cenisz przyjaciół i znajomych, niż swoich bliskich.

Jeśli Twoja matka już nie żyje i podczas snu widzisz ją chorą oznacza to, że zapomniałeś o wartościach, jakich Cię uczyła. Sen jest odzwierciedleniem Twoich życiowych wyborów, odcięcia się od korzeni lub rodziny.

Mama w szpitalu

Sen może zapowiadać problemy zdrowotne Twoje lub kogoś z rodziny. Może też być ostrzeżeniem, by bardziej dbać o swoje zdrowie. Zastanów się, jak dbasz o siebie i bliskich.

Może warto zmienić dietę, porzucić nałogi lub zrobić kontrolne badania.

Mama chora na raka

Sen zapowiada problemy w relacjach z Twoimi bliskimi. Warto poświęcić więcej czasu krewnym i zadbać o ich potrzeby.

Inne znaczenie snu można odczytać jako ostrzeżenie przed czymś co Cię wyniszcza, rujnuje Twoje zdrowie. Najwyższy czas porzucić to lub zmienić podejście do jakiś spraw.

Mama umarła

Sennik zapowiada rozpoczęcie nowego etapu życia, być może pora dorosnąć lub się usamodzielnić. Sen może też oznaczać, że czujesz się samotny, odtrącony, pozbawiony miłości. Zbliż się do rodziny.

Mama, która już nie żyje (nieżyjąca)

Jeśli lekkomyślnie i impulsywnie prowadzisz swoje życie, sen jest upomnieniem, byś zmienił swoje postępowanie. Jeśli Twoja więź z matką była silna i pełna miłości, sen ujawnia, że Twoja matka jest zawsze przy Tobie i prowadzi Cię przez życie.

Jeśli w Twoim śnie matka jest szczęśliwa i uśmiechnięta, znaczenie snu jest bardzo obiecujące. Zapowiada Ci poprawę losu, pocieszenie i nadzieję.

Sen powinien dodać Ci otuchy i być wskazówką na przyszłość, zachęcać do zmiany postawy i postrzegania różnych spraw.

Mama chłopaka (dziewczyny)

Jeśli przyśnił Ci się taki sen, może on oznaczać, że Wasze relacje są bardzo mocne i dobrze rokują na wspólną przyszłość. Jeśli sen dotyczy matki byłego chłopaka to znak, że wasze sprawy nie zostały zamknięte, a uczucie wciąż nie wygasło.

mama chłopaka sennik

Mama koleżanki

Sen o mamie koleżanki oznacza, że odmienisz swoje życie. Zaczniesz żyć tak jak chcesz. Poczujesz ulgę i wolność. Dobrze wykorzystaj te chwile.

Znaczenie snu: mama

 • Widzieć mamę – wszystko ułoży się dobrze
 • Rozmawiać z mamą – wyjaśnij sprawy, które utrudniają Ci dobre relacje z bliskimi
 • Mama i tata – będziesz mieć udany związek
 • Mama woła Cię po imieniu – przykładaj się bardziej do swoich obowiązków
 • Mama płacze (płacząca matka) – zastanów się nad sobą
 • Zagniewana mama (zła matka) – zastanów się nad swoją przyszłością
 • Kłótnia z mamą – bądź bardziej cierpliwy i spokojny
 • Mama w ciąży – potrzebujesz rozmowy i towarzystwa
 • Mama w kościele – porzuć to co Ci szkodzi
 • Chora mama – nie zaniedbuj matki i swoich bliskich
 • Mama w szpitalu – zadbaj o zdrowie
 • Mama chora na raka – poświęć więcej czasu krewnym
 • Mama umarła – rozpoczniesz nowy etap życia
 • Mama, która już nie żyje (nieżyjąca) – zmień swoje postępowanie
 • Mama chłopaka (dziewczyny) – uczucie do Twojego ex wciąż nie wygasło
 • Mama koleżanki – zaczniesz żyć tak jak chcesz

Mama – sennik mistyczny

Znaczenie snu matka
Znaczenie snu matka

Ogólnie symbol ten może sygnalizować, że Twoje stosunki z własną matką nie są najlepsze i podświadomie się tym gryziesz bądź też może oznaczać, że na jawie czujesz się niepewnie w sytuacji życiowej, w jakiej obecnie się znajdujesz i pragniesz być bardziej samodzielny i zapewnić sobie poczucie stabilizacji.

 • Gdy we śnie widzisz swą zmarłą matkę, oznacza to, że na jawie zachowujesz się nierozważnie i możesz przez to ściągnąć na swą głowę poważne kłopoty.
 • Jeśli widzisz swą matkę, która żyje na jawie, zwiastuje to dla Ciebie jakieś pomyślne wydarzenie, które powinno mieć miejsce w Twoim życiu już niebawem.
 • Gdy słyszysz głos matki, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że w rzeczywistym życiu zaniedbujesz swe obowiązki domowe i masz mało czasu dla najbliższych, co natychmiast powinieneś zmienić.
 • Jeśli widzisz matkę bojącą się o dziecko, oznacza to, że niebawem możesz ponieść jakieś szkody w związku z trudną sytuacją jakiejś innej osoby.
 • Gdy widzisz płaczącą matkę, zwiastuje to dla Ciebie bliżej nieokreślone nieszczęście.
 • Kłótnia z matką oznacza, że nadszedł już czas, byś się usamodzielnił i zaczął sam o sobie decydować oraz brać pełną odpowiedzialność za swoje poczynania.
 • Kiedy śnisz, że mieszkasz z matką, zapowiada to, że w najbliższym czasie nie będziesz miał żadnych problemów finansowych i przez to będziesz miał doskonałe samopoczucie.
 • Gdy widzisz matkę sprzątającą dom, zapowiada to, że zajęcia, jakie podejmiesz na jawie, staną się dla Ciebie prawdziwym źródłem radości i satysfakcji.
 • Kiedy we śnie widzisz szczęśliwą matkę zajmującą się dzieckiem, jest to znak, że będziesz czerpał korzyści z czyjegoś szczęścia, ale nie wiadomo dokładnie, czego może dotyczyć owa przepowiednia.
 • Przytulanie się do matki to znak od Twojej podświadomości, byś na jawie nie krępował się okazywać swych uczuć i wdzięczności, jaką wobec kogoś odczuwasz.
 • Kiedy śni Ci się śmierć matki żyjącej na jawie, jest to znak, że dręczą Cię wyrzuty sumienia z jakiegoś powodu, niekoniecznie mającego związek z Twoją matką.
Matka, mama
Matka, mama
5/5 - (1)

4 komentarze

 1. Bananek
 2. AGA
  • xxxx

Znaczenie snu Matka, mama

Opisz swój sen związany z symbolem Matka, mama i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen