miesiączka znaczenie snu

Miesiączka

Sen o miesiączce

Sen o menstruacji jest oznaką końca niepowodzeń i początku nowego, lepszego okresu życia. Ten rodzaj snu ma silny związek z odnowieniem projektów i pomysłów, jest znakiem dobrobytu, witalności i wielu możliwości pracy.

Sen może przytrafić się nie tylko kobietom, ale także mężczyznom.

Sennik miesiączka, okres

Mieć miesiączkę

Sen o menstruacji oznacza, że otrzymasz dobrą wiadomość.

Kiedy kobieta śni, że miesiączkuje, jest to znak, że wkrótce dostanie prezent (może to być również coś pozytywnego, np. wynik, skutek czegoś). Sen oznacza też pogodzenie się, pojednanie.

Nawet jeśli jesteś mężczyzną, miesiączka we śnie sugeruje głębokie pragnienie pogodzenia się z partnerem i zostania ojcem lub matką.

Sen manifestuje pragnienie wznowienia związku. W tym przypadku miesiączka symbolizuje powrót i przywrócenie normalnego cyklu życia, również związanego ze sferą intymną i seksualną.

Widzieć miesiączkę u kogoś

Sennik wyjaśnia, że taki sen zwiastuje, że ta osoba będzie celem złośliwych komentarzy. Inne znaczenie snu sugeruje, że powinieneś uważać na plotki, bo mogą wyrządzić Ci krzywdę. Unikaj kłótni i nie zwierzaj się innym.

sennik miesiączka

Ubrania poplamione krwią menstruacyjną

Sen o ubraniach poplamionych krwią menstruacyjną oznacza ujawnienie tajemnic z przeszłości, które kiedyś wyrządziły krzywdę bliskim Ci osobom. Sen reprezentuje zarówno twój wewnętrzny ból w uświadomieniu sobie zła, które spowodowałeś, jak i rany, które bliscy Ci ludzie noszą w sobie. Przeproś i proś o przebaczenie.

Coś się wyjaśni, co od dawna Cię martwiło.

Brak miesiączki

Jeśli śnisz, że nie masz miesiączki, choć jej oczekujesz sen oznacza, że Twoją głowę zajmują jakieś problemy, których tak naprawdę nie ma, to tylko Twoje podejrzenia lub wyobrażenia.

Inne znaczenie snu sugeruje, że chcesz oczyścić sumienie.

Znaczenie snu: miesiączka

  • Mieć miesiączkę – otrzymasz dobrą wiadomość
  • Widzieć miesiączkę u kogoś – uważaj na plotki, bo mogą wyrządzić Ci krzywdę
  • Ubrania poplamione krwią menstruacyjną – wyjdą na jaw tajemnice z przeszłości
  • Brak miesiączki – chcesz oczyścić swoje sumienie

Znaczenie snu miesiączka
Znaczenie snu miesiączka

Miesiączka – sennik mistyczny

Ogólnie symbol ten może zapowiadać, że czeka Cię niełatwy pod jakimś względem okres w życiu.

Gdy miesiączka pojawia się we śnie kobiety, jest to znak, że pragnie ona wzbudzać pożądanie i podobać się mężczyznom bądź jednemu konkretnemu.

Miesiączka pojawiająca się we śnie mężczyzny sygnalizuje, że na jawie marzy on o jakiejś kobiecie, która jest od niego znacznie młodsza.

Miesiączka
Miesiączka
5/5 - (1 vote)

Znaczenie snu Miesiączka

Opisz swój sen związany z symbolem Miesiączka

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemDlaczego przez sen zgrzytamy zębami?
Zgrzytanie zębami, czyli bruksizm, dotyczy wielu osób w różnym wieku, ale nie każdy uważa to za problem, który powinien rozwiązać z pomocą specjalisty. Zgrzytanie zębami w śnie Tymczasem brak interwencji lekarza może skutkować poważnymi schorzeniami, takimi jak np. problemy ze stawami


Sen a odchudzanie
Jeśli próbujesz schudnąć, ilość snu może być tak samo ważna jak dieta i ćwiczenia. Niestety, wiele osób nie śpi wystarczająco długo. W rzeczywistości około 30% dorosłych śpi mniej niż sześć godzin przez większość nocy (według badania dorosłych Amerykanów). Co ciekawe, cora

Ile spanie spala kalorii?
Czy zastawiałeś się, jak Twój organizm zużywa kalorie podczas snu? Wiele osób jest zaskoczonych, gdy odkrywa, ile kalorii spalamy podczas spania. Chociaż sen wymaga znacznie mniej energii niż większość czynności w ciągu dnia, nadal jest to aktywny okres dla naszego mózgu i niektórych