sennik mieszkanie

Mieszkanie

Sen o mieszkaniu

Sen o mieszkaniu oznacza nowości lub zmiany. Często jest sygnałem gotowości do założenia rodziny lub symbolem rodzinnych więzi.

To jak wygląda mieszkanie, jest kluczem do interpretacji znaczenia snu.

Sennik mieszkanie

Nowe mieszkanie

Nowe mieszkanie we śnie jest symbolem zmian finansowych, które doprowadzą do niezależności materialnej.

Według Sennika ten sen może też oznaczać pojawienie się nowej miłości i jest zapowiedzią długiego związku.

Mieszkanie, w którym mieszkałeś

Stare mieszkanie we śnie oznacza nostalgię za starym związkiem lub tęsknotę za spotkaniem z dawno niewidzianymi przyjaciółmi.

Sen, w którym stare mieszkanie jest ozdobione nowymi i pięknymi meblami wskazuje, że czekasz na podpisanie lukratywnego kontraktu lub możesz spodziewać się sukcesu w biznesie.

Zniszczone, stare mieszkanie

Jeśli widzisz swoje mieszkanie w ruinie oznacza to, że Twoje trudności wkrótce znikną.

Jeśli śnisz, że nadal mieszkasz w swoim starym, zniszczonym mieszkaniu, powinieneś ponownie rozważyć swoje plany życiowe i zmienić strategię ich realizacji.

Dla młodej dziewczyny sen sugeruje, że nie powinna wierzyć w obietnice młodego mężczyzny.

Mieszkanie w kamienicy

Sen może oznaczać duże zmiany w Twoim życiu, jeżeli kamienica jest wyremontowana, sen może symbolizować poprawę lub odnowienie relacji rodzinnych.

Jeśli mieszkanie w kamienicy jest do remontu, powinieneś rozstrzygnąć dawne spory. Sennik przypomina też o znaczeniu i wpływie na życie kolejnych pokoleń.

Kamienica jest symbolem ich przemijania i jednocześnie więzi wielopokoleniowych.

Mieszkanie w bloku

Sen sugeruje, że coś będzie powstrzymywać Cię przed rozpoczęciem nowego projektu. Być może za bardzo izolujesz się od innych. Przeorganizuj swoje życie, zweryfikuj plany.

Małe mieszkanie

Nadszedł czas, aby zatroszczyć się o swoją przyszłość. Skup się na tym co naprawdę jest ważne i co poprowadzi Cię do sukcesu i zadowolenia. Może to być konieczność edukacji, a może odnowienie relacji z kimś bliskim.

Apartament

Ten sen mówi o perspektywach i wielkich możliwościach, które otwierają się przed Tobą. Jeśli pokój jest ozdobiony nowymi i pięknymi meblami, symbolizuje dobre rozwiązanie Twoich problemów.

Jeśli apartament w Twoim śnie był duży i luksusowy, Sennik radzi: Pomyśl o sobie, o swoich potrzebach. Zajmij się swoim hobby, spotkaj z przyjaciółmi, zrób to o czym od dawna marzyłeś.

Nowy apartament jest wezwaniem, byś zawalczył o swoje marzenia, wszystko jest w Twoim zasięgu, trzeba tylko włożyć w to więcej wysiłku.

Natomiast jeśli we śnie pojawił się używany apartament oznacza to, że powinieneś się rozwijać, a przede wszystkim poszerzać swoją wiedzę.

Zdobywanie nowych informacji i doświadczeń będzie niezbędne, by osiągnąć cele i poprawić swoją sytuację.

Apartament typu Penthouse we śnie sugeruje szansę na awans. Wykorzystaj wszystkie nadarzające się okazje, by dotrzeć do celu.

Jeśli we śnie odwiedziłeś apartament za granicą, Sennik zapowiada podróż, o której marzyłeś. To także czas, aby cieszyć się chwilami w gronie rodzinnym.

mieszkanie apartament

Puste mieszkanie (opuszczone mieszkanie)

Puste mieszkanie oznacza duchową pustkę i samotność, ale też pragnienie ucieczki od rutyny. Chwila samotności może być potrzebna, by zebrać myśli, przeanalizować sytuację.

Jednak zbyt długie odizolowanie od świata nie wyjdzie Ci na dobre. Szukaj rozwiązań z pomocą innych.

Sen o opuszczonym mieszkaniu wskazuje na potrzebę pozostawienia przeszłości za sobą. Skup się na tym co pozytywne i co zamierzasz robić, do czego dążyć.

Cudze mieszkanie

Według Sennika cudze mieszkanie we śnie symbolizuje zmiany w życiu. To, czy są dobre, czy złe, zależy od uczuć i emocji, jakie towarzyszą Ci we śnie.

Taki sen mówi również o trudnościach w realizacji ustalonych planów.

Dziedziczyć mieszkanie (mieszkanie zmarłej babci)

Ten sen jest znakiem niewielkich problemów i trudności, które należy rozwiązać jak najszybciej. Inne znaczenie snu symbolizuje poprawę finansów i sukces w nowych inwestycjach. Sen może tez symbolizować tęsknotę.

Szukać mieszkania dla siebie

Poszukiwanie mieszkania we śnie symbolizuje pragnienie radykalnej zmiany swojego życia, a także zmianę pracy lub stanu cywilnego. Jeśli masz ważne decyzje do podjęcia, to właśnie jest na to czas.

szukać mieszkania sennik

Oglądać mieszkanie

Osiągniesz stabilność i spokój w związku. Nadszedł czas, aby bardziej cieszyć się swoją miłością lub przygotować się na przybycie nowej. To czas spokoju, zadowolenia i chwil spędzonych we dwoje.

Kupować mieszkanie

Zakup mieszkania we śnie oznacza dobrą inwestycję finansową lub łatwe zyski ale konieczna jest ostrożność przy podpisywaniu umów lub zobowiązań.

Jeśli kupujesz luksusowe mieszkanie sen oznacza, że Twoje marzenia są dalekie od realizacji i musisz ciężko pracować, aby je spełnić.

Sprzedać mieszkanie

Sen o sprzedaży mieszkania oznacza zerwanie niepotrzebnych relacji lub czerpanie dużych zysków z inwestycji lub transakcji.

Jeśli czujesz smutek z powodu sprzedaży mieszkania, Sennik zapowiada rozstanie z osobą, która nie jest Ci obojętna. Jeśli czujesz radość ze sprzedaży – masz szansę na udaną inwestycję środków finansowych.

Wynajmować mieszkanie

Ten sen sugeruje, że wkrótce nastąpią zmiany w Twoim życiu osobistym, dla singli – to szansa na pojawienie się kogoś interesującego, dla zamężnej kobiety – szansa na nowy romans.

Wynajęcie pokoju do zamieszkania oznacza znalezienie nowej miłości lub nowego hobby.

mieszkanie wynajmować

Przeprowadzka

Znaczenie snu jest interpretowane jako faza znaczących zmian, to znak, że rozpoczynasz nowy rozdział w życiu lub zmieniasz priorytety.

Przeprowadzka do nowego mieszkania jest także symbolem nieoczekiwanego sukcesu, natomiast przeprowadzka do starego pokoju oznacza trudność w osiągnięciu celów.

Woda w mieszkaniu

Znaczenie snu jest interpretowane jako początek trudnych czasów. Sen, w którym czyjeś mieszkanie zostało zalane, oznacza napiętą relację między Tobą a innymi.

Jeśli woda jest brudna, mętna, możesz spodziewać się konfliktów między członkami rodziny, jeśli woda jest czysta – Sennik przewiduje sukces i dobre samopoczucie mieszkańców tego domu.

Sprzątać mieszkanie (bałagan w mieszkaniu)

Sprzątanie mieszkania we śnie oznacza założenie rodziny, dla kobiet sen obiecuje udane małżeństwo i życie rodzinne.

Brudne mieszkanie symbolizuje małe problemy w rodzinie. Sprzątanie pokoju zapowiada, że pozbędziesz się niezadowolenia i urazy do współmałżonka.

Sen, w którym sprzątasz czyjś dom, oznacza czyjąś pomoc w wyjaśnieniu relacji między przyjaciółmi lub znajomymi.

sprzątać mieszkanie

Kradzież w mieszkaniu

Sen mówi o Twoich wewnętrznych problemach (zwątpienie, strach przed ludźmi i obawa przed wyrażaniem emocji), może też oznaczać, że wkrótce będziesz miał kilku wielbicieli gotowych zaoferować Ci rękę i serce.

Sen może też oznaczać przybycie nieoczekiwanych gości. W świecie biznesu sen jest symbolem pojawienia się konkurencji.

Jeśli we śnie widzisz okradzione mieszkanie kogoś innego, sen symbolizuje Twoje negatywne myśli i uczucia (uraza, zazdrość, gniew), których musisz się szybko pozbyć, zanim doprowadzi to do nieprzyjemnych konsekwencji.

Jeśli widziałeś złodziei w mieszkaniu, Sennik sugeruje, że jesteś niepewny własnych sił i możliwości.

Pożar mieszkania

Sen, w którym widziałeś ogień w mieszkaniu, oznacza pojawienie się nowych doświadczeń w miłości i w życiu.

W przypadku osób zamężnych Sennik zapowiada pojawienie się kochanka; dla singli – znajomość, która ma szanse zakończyć się małżeństwem.

Jeśli we śnie byłeś w pokoju, w którym się paliło, oprzesz się pokusie. Sen może też oznaczać wypalone uczucia.

Remont, prace budowlane (naprawy) w mieszkaniu

Sen oznacza, że idziesz we właściwym kierunku i że Twoje życie poprawia się dzięki Twojemu wysiłkowi i pracy. Sen, w którym obserwujesz remont swojego mieszkania oznacza, że nieznana osoba pomoże Ci w małych pracach domowych.

Sen, w którym naprawy są przeprowadzane w czyimś mieszkaniu prognozuje, że wkrótce pomożesz komuś rozwiązać codzienne problemy.

Remont starego mieszkania we śnie oznacza, że otrzymasz ciekawą ofertę ze starego miejsca pracy lub były klient zaoferuje Ci lukratywny kontrakt.

Sen, w którym naprawiasz coś w mieszkaniu zapowiada zmianę Twojej opinii, odnowienie relacji, odcięcie się od przeszłości, która jest przygnębiająca.

Naprawa oznacza proces jakiś zmian w życiu rodzinnym, którego wynik zależy od wyniku naprawy.

Pokój w mieszkaniu

Jeśli pokój we śnie jest jasny, przestronny i wywołuje poczucie spokoju – sen oznacza sukces i szczęście w biznesie, awans w pracy, ciekawą ofertę współpracy lub lukratywny nowy kontrakt.

Jeśli mieszkanie i wnętrze są ponure, ciemne, a sen powoduje niepokój, Sennik prognozuje trudności w rozwiązaniu problemów lub długie i żmudne negocjacje, wskazuje też na istotne zmiany w życiu.

Jeśli śnisz o czyimś pokoju, Sennik obiecuje małżeństwo lub długi romans.

pokój w mieszkaniu

Drzwi do mieszkania

Otwarte drzwi mieszkania zapowiadają pojawienie się niechcianych gości lub gotowość do zaakceptowania nowych relacji i doświadczeń życiowych. Sen także ujawnia pragnienie założenia rodziny lub własnej firmy.

Jeśli masz sen, w którym drzwi otwierają się same – spodziewaj się nieprzyjemnych wiadomości. Jeśli we śnie zamykasz drzwi – pozbędziesz się nudy, zerwiesz niekorzystne dla Ciebie związki.

Klucze do mieszkania

Sen, w którym widziałeś klucze do mieszkania oznacza wielkie perspektywy i możliwości. Jeśli zgubiłeś klucze oznacza to, że jakaś szansa zostanie utracona, a jeśli je znajdziesz – zdobędziesz ważne informacje, które pomogą Ci odnieść sukces.

Sen, w którym klucze są wykonane ze złota (lub z innego cennego materiału) oznacza, że do realizacji planu wymagana będzie przyjaźń (znajomość) z wpływową osobą.

Zardzewiałe, połamane lub brudne klucze symbolizują pojawienie się przeszkód w realizacji planów.

Znaczenie snu: mieszkanie

 • Nowe mieszkanie – nadchodzą zmiany w Twoim życiu
 • Mieszkanie, w którym mieszkałeś – tęsknisz za kimś kogo dawno nie widziałeś
 • Zniszczone, stare mieszkanie – Twoje trudności wkrótce się skończą
 • Mieszkanie w kamienicy – zwróć uwagę na relacje w rodzinie
 • Mieszkanie w bloku – zweryfikuj swoje plany
 • Małe mieszkanie – zatroszcz się o swoją przyszłość
 • Apartament – pomyśl o sobie, o swoich potrzebach, hobby, przyjaciołach
 • Puste mieszkanie (opuszczone mieszkanie) – chcesz uciec od rutyny i ludzi
 • Cudze mieszkanie – możesz napotkać trudności w realizacji planów
 • Dziedziczyć mieszkanie (mieszkanie zmarłej babci) – wszystkie problemy rozwiąż jak najszybciej
 • Szukać mieszkania dla siebie – pragniesz radykalnej zmiany swojego życia
 • Oglądać mieszkanie – osiągniesz stabilność w związku
 • Kupować mieszkanie – bądź ostrożny przy podpisywaniu umów
 • Sprzedać mieszkanie – przed Tobą duże zyski i udane inwestycje
 • Wynajmować mieszkanie – nastąpią zmiany w Twoim życiu osobistym
 • Przeprowadzka – rozpoczynasz nowy rozdział w życiu
 • Woda w mieszkaniu – popraw swoje relacje z innymi
 • Sprzątać mieszkanie (bałagan w mieszkaniu) – zmienia się Twoje życie rodzinne
 • Kradzież w mieszkaniu – pojawi się konkurencja lub nieoczekiwani goście
 • Pożar mieszkania – pojawi się nowa miłość
 • Remont, prace budowlane (naprawy) w mieszkaniu – idziesz we właściwym kierunku
 • Pokój w mieszkaniu – będziesz mieć szczęście w biznesie lub w pracy
 • Drzwi do mieszkania – pojawią się niechciani goście
 • Klucze do mieszkania – przed Tobą wielkie perspektywy i możliwości

Mieszkanie – sennik mistyczny

Jeśli we śnie widzisz mieszkanie lub w nim przebywasz, oznacza to, że niebawem znajdziesz się u kogoś w domu i poczujesz się tam tak komfortowo, jak u siebie.

Znaczenie snu mieszkanie
Znaczenie snu mieszkanie

Gdy we śnie znajdujesz się w mieszkaniu, w którym dawniej mieszkałeś, zwiastuje to dla Ciebie otrzymanie jakiejś radosnej, wesołej wiadomości.

Obce mieszkanie pojawiające się w Twoim śnie to znak, że niebawem w Twym domu zacznie się źle dziać i najprawdopodobniej sytuacja ta potrwa przez dłuższy czas.

Opuszczone mieszkanie zapowiada, że wkrótce będziesz miał wiele znacznych wydatków, które poważnie nadwerężą Twój budżet.

Mieszkanie na parterze zwiastuje dla Ciebie beztroskie życie.

Duże mieszkanie wieszczy dla Ciebie zdobycie znacznego majątku.

Ciasne mieszkanie zapowiada, że z jakiegoś powodu nie zrealizujesz swych planów.

Ładne mieszkanie to znak, że uda Ci się wiele osiągnąć, a wszystko to będziesz zawdzięczał swojej mądrości.

Zniszczone mieszkanie zwiastuje chorobę którejś z bliskich Ci osób.

Gdy śni Ci się, że oglądasz mieszkanie, zapowiada to, że wkrótce w Twym życiu zajdą ważne zmiany.

Kupowanie mieszkania zapowiada, że opuszczą Cię Twoi przyjaciele.

Wynajmowanie mieszkania to znak, że już wkrótce Twoja sytuacja zmieni się na lepsze.

Mieszkanie
Mieszkanie
5/5 - (1)

5 komentarzy

 1. Rafał
 2. Mhook
  • szamanista
 3. ekluby

Znaczenie snu Mieszkanie

Opisz swój sen związany z symbolem Mieszkanie i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen