sennik miód

Miód

Ogóle symbol ten może zapowiadać, że wreszcie nadchodzą dla Ciebie spokojne czasy, podczas których będziesz mógł odpocząć i otrzymasz zasłużoną nagrodę za wysiłki, jakie ostatnio podejmowałeś. Może to też być dla Ciebie zwiastun dobrego zdrowia, jakim będziesz cieszył się w najbliższym czasie.

Sennik miód

Plastry miodu

Plastry miodu zwiastują dla Ciebie powodzenie w sprawach zawodowych.

Znaczenie snu miód
Znaczenie snu miód

Jeść miód

Jedzenie miodu zapowiada, że niebawem będziesz miał jakieś problemy zdrowotne, ale nie powinno to być nic poważnego.

Ktoś je miód

Gdy we śnie widzisz kogoś jedzącego miód, oznacza to, że niebawem poznasz kogoś, z kim zawiążesz przyjaźń na całe życie.

Sztuczny miód

Sztuczny miód oznacza, że niebawem zapragniesz wzbogacić się w jakiś nieuczciwy sposób.

Miód w słoiku

Jeśli we śnie widzisz miód w słoiku, jest to sygnał, że na jawie skupiasz się tylko na osiągnięciu sukcesu, na jakim Ci zależy i możesz przez to przegapić coś ważnego w swoim życiu.

Rozbić miód w słoiku

Kiedy śni Ci się, że rozbijasz słoik z miodem, jest to znak, że na jawie straciłeś coś bardzo dla siebie cennego i nie możesz już tego cofnąć, ale jeszcze możesz i powinieneś chronić i ratować inne cenne i ważne dla siebie rzeczy.

Miód
Miód
5/5 - (1)

1 sen

  1. Sylwia

Znaczenie snu Miód

Opisz swój sen związany z symbolem Miód i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen