Mleko

Sen o mleku oznacza dobrobyt w Twoim życiu. Znaczenie snu wiąże się z więzami rodzinnymi, głównie dotyczącymi rodziców i dzieci. Symbolizuje instynkt macierzyński i miłość, ludzką dobroć i współczucie. 

Sennik mleko

Sen może również odnosić się do dóbr materialnych i pieniędzy, ale wszystko to można osiągnąć poprzez pozytywne nastawienie, świadome działania i uczciwość. W ten sposób możliwe będzie osiągnięcie spokoju. Skorzystaj z tej chwili dobrej energii, aby być z rodziną i przeżywać z nią nowe doświadczenia.

znaczenie snu mleko

Mleko w proszku

Twoje plany się opóźniają lub przepadają. Zastanów się dlaczego tak się dzieje. Potrzebujesz niewiele, by realizować swoje pomysły. Brakuje zazwyczaj jednego elementu, może brakuje Ci wytrwałości albo dopracowania szczegółów? Sukces jest w zasięgu ręki, musisz jednak trochę się wysilić.

Mleko kokosowe

Sennik przewiduje, że z łatwością będziesz wpływać na innych. Masz teraz szanse przekonać każdego do swoich racji i pomysłów. Wykorzystaj dobrze nadarzające się okazje.

mleko kokosowe

Mleko od krowy

Sen zapowiada sukces w jakiejś dziedzinie życia. Sennik podpowiada, że czeka Cię poprawa finansów. Możesz też spodziewać się poprawy w swoim życiu miłosnym. Jeśli pragniesz założyć rodzinę, to jest to dobry czas na rozpoczęcie starań.

Mleko w kartonie

Sen o kartonikach mleka może wskazywać na społeczne wycofanie się, wolisz milczeć, tłumić uczucia, być neutralny. Zwykle nie jest to dobre nastawienie. Postaraj się mieć kogoś, komu możesz zaufać. Po Twojej stronie jest wielu dobrych ludzi. Nie bój się przed nimi otwierać. 

Mleko w butelce

Jeśli we śnie piłeś mleko prosto z butelki, oznacza to poprawę Twojej kondycji i zdrowia. Inne znaczenie snu można odczytać jako znak, że nie wykorzystujesz w pełni swoich możliwości.

mleko w butelce

Mleko w szklance

Uważaj na kłótnie, bo one mogą wszystko zniszczyć. Masz teraz siły i pomysły, które możesz realizować, ale nie możesz ulegać emocjom i wchodzić w konflikty z innymi.

Gotowe do picia mleko

Sen o gotowym do spożycia mleku pokazuje, że zastanawiasz się, którą ścieżką obrać. Miej otwarty umysł, ponieważ mogą pojawić się nowe pomysły.

Ten sen może również oznaczać, że jesteś gotowy na poważniejszy związek.

Kwaśne mleko

Jeśli we śnie pijesz kwaśne mleko, mogą pojawić się problemy w Twoim życiu osobistym, zwłaszcza w rodzinie. 

Jeśli zauważysz, że mleko jest kwaśne, ale go nie pijesz, to znak, że stres przejmuje kontrolę nad Twoim życiem. Poświęć trochę czasu na relaks, zajmij się swoim hobby, wyjedź na łono natury. Spójrz na życie z dystansu.

Pić mleko

Jeśli we śnie piłeś mleko, sen może zapowiadać dobrą wiadomość. Może ona dotyczyć osiągnięć zawodowych lub życia osobistego. Może dostaniesz podwyżkę, upragniony awans, a może powiększy się Twoja rodzina.

Sennik uważa, że to idealny czas, aby zainwestować w jakiś pomysł, który od dawna masz w głowie. To także dobry czas, aby podejmować ostateczne decyzje. Twoja rodzina stoi za Tobą murem, więc nie martw się o wsparcie.

Śnienie, że pijesz mleko, może również oznaczać, że przechodzisz przez fazę, w której unikasz kontaktu z innymi ludźmi. Bądź bardziej otwarty, spędzaj więcej czasu z tymi, których kochasz.

pić mleko

Rozlane mleko

Znaczenie snu można odczytać jako sygnał, że coś przegapiłeś, coś przepadło.  Bądź bardziej ostrożny podczas analizowania i planowania działań i nie bój się wyjść ze swojej strefy komfortu i spróbować czegoś innego, zmiany są bardzo potrzebne.

Sennik sugeruje także, by zwrócić większą uwagę na zdrowie psychiczne i fizyczne. Sen może oznaczać także brak zaufania do Ciebie niektórych osób. Jeśli to możliwe, wyjaśnij tę sytuację.

Brudne mleko

Marzenie o nieczystym mleku to znak, że powinieneś rozładować napięcie. Wtedy będziesz w stanie dostrzec swoje błędy i skorygować to, co powoduje Twoje zaburzenia.

Sennik radzi: Rozmawiaj i staraj się zrozumieć opinie innych. Unikaj poważnych konfliktów.

Mleko matki

We śnie mleko matki zwykle reprezentuje sukces, dobrą przygodę, obiecujące chwile i dużo obfitości. Czujesz się pewnie, bezpiecznie i szczęśliwie.

mleko matki karmić

Mleko z piersi (mleko w piersiach)

Jeśli mleko matki wypłynie z kobiecej piersi (cycka), sukces będzie natychmiastowy. Może to być awans w pracy, niespodziewana gotówka, nagroda, wygrana na loterii.

Jeśli widzisz mleko wypływające z własnej piersi, oznacza to, że jeśli chcesz zajść w ciążę, teraz jest odpowiednia pora, aby to się stało.

Dużo mleka

Dużo mleka we śnie wskazuje na dobrych ludzi blisko Ciebie, którym możesz zaufać i budować z nimi jeszcze silniejsze więzi.

Bardziej otwórz swoje serce na innych. To utrwali wspaniałe przyjaźnie na całe życie. 

Zepsute mleko

Czeka Cię życiowy kryzys. Może on wpłynąć na przyszłego Ciebie, Twój charakter i zachowania. Zmiany w życiu człowieka są nieuniknione. W Twoim przypadku, nastąpią one w ciągu najbliższych dni. Bądź gotowy aby stawić im czoła i wynieść z nich to, co najlepsze. 

Znaczenie snu: mleko

 • Mleko w proszku – sukces jest w zasięgu ręki
 • Mleko kokosowe – przekonasz innych do swoich racji
 • Mleko od krowy – realizuj swoje plany, sukces czeka
 • Mleko w kartonie – znajdź kogoś komu możesz ufać
 • Mleko w butelce – poprawi się Twoje zdrowie
 • Mleko w szklance – nie ulegaj emocjom, stroń od konfliktów
 • Gotowe do picia mleko – jesteś gotowy na poważny związek
 • Kwaśne mleko – spójrz na życie z dystansu
 • Pić mleko – nadchodzidobra wiadomość
 • Rozlane mleko – spróbuj czegoś nowego
 • Brudne mleko – staraj się zrozumieć innych, unikaj konfliktów
 • Mleko matki – czujesz się bezpiecznie i szczęśliwie
 • Mleko z piersi (mleko w piersiach, z cycka) – sukces będzie natychmiastowy
 • Dużo mleka – otwórz swoje serce na innych
 • Czyste mleko to znak, że czeka Cię ogólna pomyślność bądź szczęście w jakiejś konkretnej sprawie.
 • Zepsute mleko : życiowy kryzys

Sennik mistyczny – znaczenie snu mleko

Mętne lub brudne mleko pojawiające się w Twoim śnie zapowiada dla Ciebie jakieś niepomyślne wydarzenia lub nawet nieszczęście.

Znaczenie snu mleko
Znaczenie snu mleko

Jeśli we śnie doisz mleko, jest to znak, że poszczęści Ci się w jakimś przedsięwzięciu.

Gdy widzisz mleko, zapowiada to, że niebawem przeżyjesz coś przyjemnego bądź doświadczysz jakiejś radości.

Kupowanie mleka to sygnał, że na jawie bardzo zależy Ci na dobrach materialnych i jesteś gotów dążyć do ich zdobycia niemalże po przysłowiowych trupach.

Sprzedawanie mleka zapowiada, że na skutek złej decyzji, jaką niebawem podejmiesz, wiele stracisz.

Gotowanie mleka to sygnał od Twojej podświadomości, że musisz nauczyć się większej odpowiedzialności.

Rozlane lub kipiące mleko to znak, że na jawie niepotrzebnie się czymś zamartwiasz.

Jeśli we śnie pijesz mleko, oznacza to, że uda Ci się pozyskać czyjąś sympatię.

Zsiadłe mleko pojawiające się w Twoim śnie zapowiada dla Ciebie jakieś zmartwienia i nieprzyjemne wydarzenia, które niebawem będą miały miejsce w Twoim życiu.

Kwaśne mleko to zapowiedź, że wkrótce będziesz martwił się z powodu postępowania jakiejś bliskiej Ci osoby.

Kiedy śnisz, że ssiesz mleko z piersi, oznacza to, że na jawie potrafisz korzystać z życia i wiesz, co powinno być dla Ciebie w nim najważniejsze.

Gdy przygotowujesz bądź spożywasz potrawę mleczną, zapowiada to jakieś korzystne zmiany  w którejś dziedzinie Twojego życia.

Jeśli śnisz, że dajesz komuś mleko, wieszczy to dla Ciebie wielkie bogactwo.

Kąpiel w mleku to znak, że niebawem spędzisz radosne chwile w gronie bliskich Ci osób.

Jeśli we śnie nosisz mleko w wiadrze, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś darzył ludzi większym zaufaniem, bo zupełnie niepotrzebnie podchodzisz do nich ze zbyt dużym dystansem.

Mleko
Mleko
5/5 - (4)

Znaczenie snu Mleko

Opisz swój sen związany z symbolem Mleko

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen