sennik mocz

Mocz

Sen o moczu oznacza, że musisz spróbować uwolnić się od negatywnych lub tłumionych emocji albo że marnujesz za dużo pieniędzy. Widzenie moczu we śnie reprezentuje też uczucia, które odrzuciłeś.

Sennik mocz

Sny o moczu mogą symbolizować oczyszczenie, a w zależności od kontekstu snu, oddawanie moczu jest symbolem tego, czy masz kontrolę nad swoim życiem. 

znaczenie snu mocz

Widzieć mocz

Sen o moczu oznacza wigor i energię, to znak mocy i siły, nawet w obliczu trudności. Siła ta może być nie tylko fizyczna, ale też psychiczna, czy duchowa potrzebna, aby pokonywać przeszkody stające na Twojej drodze.

Według Sennika śnienie o moczu wiąże się też z ulgą związaną z pewnym rodzajem potrzeby fizycznej lub seksualnej.

Oddawać mocz

Śnienie, że oddajesz mocz, wskazuje na trudności, przez które przeszedłeś, zapowiada ich koniec. Sen również związany jest z życiem finansowym, może oznaczać nagłe zmiany sytuacji.

Śnienie, że oddajesz mocz, oznacza uwolnienie negatywnej energii i stłumionych emocji. Sen także symbolizuje dobrobyt i bogactwo, wskazuje na sukces w Twoich przedsięwzięciach i szczęśliwą przyszłość. Nawet jeśli po drodze napotkasz wyzwania, możesz je łatwo pokonać i osiągnąć swoje cele. Czasami ten sen wskazuje na chęć podzielenia się prywatnymi sprawami i tajemnicami z kimś, kogo uważasz za lojalnego przyjaciela.

Oddawać mocz w miejscu publicznym

Ten rodzaj snu oznacza, że ​​pewna trudność zbliża się do końca. 

Staraj się trzymać z daleka od zamieszania. Problemy i nieporozumienia mogą pojawić się w Twoim związku, a także w finansach. Bądź bardzo ostrożny w wydawaniu pieniędzy.

Śnienie, że oddajesz mocz publicznie symbolizuje brak prywatności w niektórych sprawach osobistych. Próbujesz ustalić swoje granice i zaznaczyć swoje terytorium.

Sen ujawnia nieodpowiedzialność i brak dyskrecji. Jeśli inni ludzie we śnie Cię obserwują, sen może sugerować, że potrzebujesz prywatności.

oddawać mocz

Ktoś oddaje na Ciebie mocz

Śnienie, że ktoś na Ciebie oddaje mocz, wskazuje na uczucie emocjonalnego obciążenia. Inni ludzie zrzucają na Ciebie wszystkie swoje emocje i zmartwienia. Musisz uwolnić się od takiej sytuacji. Poświęć więcej czasu sobie.

Widzieć kogoś kto oddaje mocz

Sen oznacza, że ​​ktoś stawia na Twojej drodze przeszkody, jest ich już tak dużo, że co chwilę upadasz i nie możesz się podnieść. Bądź czujny w pracy, ponieważ jest ktoś, kto będzie starał się systematycznie utrudniać Ci życie i nie podda się tak łatwo. Udowodnij, że jesteś lepszy od tej osoby!

Zmoczyć się (zmoczyć spodnie)

Jeśli jesteś zdenerwowany sytuacją we śnie to znak, że napotkasz pewne przeszkody na swojej drodze do sukcesu zawodowego. Ale nie bój się, wszelkie problemy zostaną pokonane, jeśli będziesz działać z mądrością i pokorą.

Szczęście jest po Twojej stronie.

Sen, że przypadkowo oddałeś mocz lub zmoczyłeś spodnie oznacza, że ​​jesteś na skraju emocjonalnego wybuchu. Desperacko pragniesz uwolnić wszystkie uczucia, które nosisz w sobie.

Sen symbolizuje też brak poczucia własnej wartości. 

Nie móc oddać moczu

Sen wiąże się z końcem Twoich zmartwień. Prawdopodobnie przeżywasz trudny okres życia, ale wkrótce problemy miną. Zawsze staraj się zachować równowagę emocjonalną.

Zmoczone łóżko (zasikane łóżko)

Sen ujawnia trudności w komunikacji, jest ostrzeżeniem, by pozbyć się nieśmiałości. Zacznij działać, wyjdź do ludzi, nabierz pewności siebie. Sam musisz zacząć pracować nas sobą.

Wąchać mocz

Ten sen często wiąże się z finansami w życiu na jawie, może odnosić się do znacznej poprawy Twojego życia. Zyski mogą pochodzić z więcej niż jednego źródła. 

Zapach moczu w snach może wskazywać, że powinieneś zadbać o swoją dietę, a szczególnie zwrócić uwagę na to co pijesz. Wejście do toalety, w której wyczuwasz zapach moczu może sugerować, że musisz kontrolować sytuację, szczególnie w pracy. 

Pić mocz

Sen o piciu moczu oznacza nieporozumienia w pracy. Trzymaj się z dala od plotek. Uważaj również na słowa, wygląd i postawę, ponieważ każdy błąd może spowodować jakiś atak ze strony nieżyczliwej osoby. Nie angażuj się zbytnio w problemy innych ludzi.

Picie moczu we śnie symbolizuje również strach przed poinformowaniem innych o swoich negatywnych emocjach, wskazuje też na to, że nie masz poczucia własnej wartości.

Mocz z krwią

To częsty sen osób, które są wyczerpane lub bardzo boją się zachorować. Ten sen jest znakiem, że musisz bardziej o siebie zadbać. Zwracaj większą uwagę na swoje zdrowie, odpoczywaj i staraj się nie stresować. Zmień styl życia.

Sen może też oznaczać, że nadchodzi bolesny moment w Twoim życiu, ale dzięki temu znajdziesz najlepszy sposób na osiągnięcie swoich celów. 

Sen zwykle wskazuje na zaburzenia w związku. Czasami oznacza też utratę motywacji i pasji w życiu.

Ciemny mocz

Sen o ciemnym moczu jest związany z Twoim zdrowiem. Staraj się lepiej dbać o siebie i otoczenie.

Ciemny mocz we śnie jest znakiem, że Twoje myśli lub idee mogą być szkodliwe. Zastanów się nad tym.

Sprzątać mocz

Sen może sugerować, że wstydzisz się czegoś i próbujesz to ukryć przed innymi. Inne znaczenie snu może symbolizować konieczność ograniczania się, wstrzemięźliwości, poskromienia jakiś nawyków, czy pragnień.

Mocz dziecka

Jeśli sen dotyczy dziecka, które oddaje mocz, znaczenie snu może być sygnałem, abyś był bardziej świadomy metod, których używasz do rozwiązywania własnych problemów. Może nie radzisz sobie z nimi we właściwy sposób?

Ten sen wskazuje, że musisz usunąć negatywne emocje. Sen oznacza też odrodzenie. Możesz wznieść się ponad wszystko. 

Mocz psa

Jeśli widziałeś we śnie dużą kałużę psiego moczu, prawdopodobnie otrzymasz spadek lub inną dużą kwotę pieniędzy.

Jeśli widziałeś psa, który sika, znaczenie snu wskazuje na dobre pomysły na poprawę wydajności i wyników w pracy lub nawet rozpoczęcie nowej aktywności. 

Sen zwykle oznacza spędzanie miłych chwil w towarzystwie członka rodziny lub bliskiego przyjaciela.

Mocz kota

Sen o moczu kota wiąże się z długowiecznością i odpornością na choroby. Będziesz cieszyć się doskonałym zdrowiem, a jeśli ostatnio chorowałeś, masz szansę na wyzdrowienie i znaczną poprawę samopoczucia. 

Mocz królika

Ten sen oznacza, że ​​jesteś szczerą osobą, a czasem nawet naiwną. Oceń także, czy nie stawiasz potrzeb innych ponad swoje. Jeśli tak, to nadszedł czas, aby dokonać pewnych zmian. Dbaj o siebie bardziej.

Sen jest także ostrzeżeniem, aby uważać na swoje słowa i czyny. 

Znaczenie snu: mocz

 • Widzieć mocz – masz siłę i energię do działania
 • Oddawać mocz – możliwa jestnagła zmiana sytuacji finansowej
 • Oddawać mocz w miejscu publicznym – starasz się zadbać o swoją prywatność,ustalić granice
 • Ktoś oddaje na Ciebie mocz – poświęć więcej czasu sobie
 • Widzieć kogoś kto oddaje mocz – ktoś w pracy będziesystematycznie utrudniać Ci życie
 • Zmoczyć się (zmoczyć spodnie) – ​​jesteś na skraju emocjonalnego wyczerpania Nie móc oddać moczu – wkrótce Twoje problemy miną
 • Zmoczone łóżko (zasikane łóżko) – nabierz pewności siebie
 • Wąchać mocz – zadbaj o dietę
 • Pić mocz – trzymaj się z dala od plotek
 • Mocz z krwią – jesteś wyczerpany, odpocznij
 • Ciemny mocz – lepiej dbaj o siebie
 • Sprzątać mocz – wstydzisz się czegoś i próbujesz to ukryć
 • Mocz dziecka – pozbądź się negatywnych emocji
 • Mocz psa – otrzymasz spadek lub dużą kwotę pieniędzy
 • Mocz kota – będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem
 • Mocz królika – uważaj na swoje słowa i czyny 

Znaczenie snu mocz
Znaczenie snu mocz

Kiedy śnisz, że oddajesz mocz, oznacza to, ze Twoja sytuacja ulegnie niebawem poprawie.

Picie moczu zapowiada dla Ciebie dobre zdrowie.

Moczenie się w łóżku to sygnał od Twojej podświadomości, byś wyrabiał w sobie silną wolę, bo nigdy nie wiesz, kiedy może Ci się ona przydać.

Mocz
Mocz
3.5/5 - (2)

2 komentarze

 1. Katarzyna

Znaczenie snu Mocz

Opisz swój sen związany z symbolem Mocz i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen