sennik monety

Monety

Monety w snach są zwykle symbolem szczęścia, zapowiedzią korzyści i zmian na lepsze. W zależności od wartości monety, sen może być ostrzeżeniem przed trudnościami w życiu na jawie lub zapowiedzią pozytywnych zdarzeń.  

Sennik monety

znaczenie snu o monetach

Sen o monetach

Widzieć monety

Sen o monetach oznacza, że ​​nadejdzie sukces. Dzięki pracy, nauce i planowaniu Twoje cele zostaną osiągnięte, a sukces pewny. Sennik zapewnia, że osiągniesz wszystko, czego chcesz.

Sen o monecie oznacza, że ​​rynek pracy ceni Twój zawód. Staraj się być na bieżąco. Sennik radzi: rozwijaj się, idź na studia, kursy, doskonal swoje umiejętności, a szybko wybijesz się przed konkurencję.

Jeśli śniłeś o monetach z wyższym nominałem,​​Twoja stabilność finansowa odpowiada Twoim ambicjom. Nie jesteś osobą chciwą, nie podążasz za zyskiem za wszelką cenę. Jesteś zadowolony ze swojej sytuacji. Dobre możliwości finansowe mogą być na wyciągnięcie ręki. Ciesz się nimi.

Jeśli w Twoim śnie pojawiły się grosze, powinieneś ograniczyć wydatki i zacząć oszczędzać.

Monety w portfelu

Sen oznacza, że szczęście Cię nie opuści. Może to być także znak, że oczekujesz poprawy sytuacji finansowej. Warto też zacząć oszczędzać i zbierać przysłowiowy grosz do grosza, jeśli planujesz w przyszłości większe zakupy.

Monety w kieszeni

Znaczenie snu o monetach w kieszeni wskazuje, że Twoje wysiłki w pracy, przyniosą znaczne zyski. Warto zaangażować się w pracę i wykazać inicjatywą.

monety w śnie

Płacić monetami

Sen o zapłacie monetami, zakupie lub wymianie pieniędzy jest ostrzeżeniem przed negatywnym nastawieniem otaczających Cię ludzi. Lepiej dobierz ludzi, z którymi się kontaktujesz, nie pozwól, aby plotki lub oszczerstwa zniszczyły Twój spokój.

Znaleźć monety

Sen o znalezieniu monet daje nadzieję na ponowne spotkanie z osobą, która jest Ci bardzo bliska. Jeśli za kimś tęsknisz, wykorzystaj dobrze tę chwilę.

Dostać monety (wypłata w monetach)

Sen o zarabianiu monet ujawnia, że ​​nawet w najtrudniejszych okresach niedostatku, przyjaciele i rodzina, na których zawsze mogłeś liczyć, pozostaną przy Tobie, wspierając Cię i pomagając w każdy możliwy sposób. Sen reprezentuje zaufanie, jakie ludzie mają do Ciebie, a ty do nich.

Zbierać monety

Znaczenie snu o podnoszeniu monet z podłogi lub ziemi pokazuje, że pomimo wszystkich trudności finansowych, jakich doświadczasz, jesteś wartościową osobą, która wie, jak przezwyciężyć trudności, przetrwać kryzys lub zacząć wszystko od nowa. Dzięki wierze i wytrwałości wyjdziesz z tej sytuacji jeszcze silniejszy i lepiej przygotowany na przyszłość.

Sen pokazuje Twoje obecne trudności finansowe, ale też zdolność do wyjścia z trudnej sytuacji.

Wiele monet

Sen o dużej ilości monet oznacza wpływ dużej kwoty na konto bankowe. To czas, w którym możesz stawiać na inwestycje i dochodowe pomysły. Uwierz w siebie i zaryzykuj.

Złote monety

Znaczenie snu o złotych monetach prowadzi do bogactwa, luksusu, ale też powiązanej z tym zazdrości i chciwości. Dlatego sen o złotej monecie, mimo że pokazuje, że Twoje zarobki mogą być większe niż sobie wyobrażałeś, przedstawia również trudności, których możesz doświadczyć na drodze do ich zdobywania.

Sen o złotej monecie reprezentuje dobrobyt i życie w luksusie. Ciesz się dobrymi rzeczami, które mają nadejść. Spodziewaj się sukcesu finansowego i zawodowego. Ciesz się każdą szansą, jaką daje Ci życie.

złote monety

Srebrne monety

Śnienie o srebrnych monetach oznacza Twój wewnętrzny spokój. Zasługujesz na ciszę i harmonię. Skup się na sobie i staraj się nie dać wciągnąć negatywnym emocjom. 

Miedziane monety

Sen o miedzianych monetach wiąże się z Twoim zdrowiem, zwłaszcza psychicznym. Musisz zadbać o relaks, uspokoić myśli i odstresować się. Może potrzebujesz pomocy specjalisty – jeśli tak, nie odkładaj tego na później.

Stare monety

Sen oznacza, że wiesz jak najlepiej wykorzystać mądrość, którą przekazali Ci starsi ludzie. Ten sen oznacza także, że odkładasz na bok pewne zmartwienia i szukasz stabilności finansowej.

Możliwe, że szczęście jest blisko a życie w bogactwie jest na wyciągnięcie ręki. Bądź ostrożny w inwestycjach, a będziesz cieszyć się zyskami.

Fałszywe monety

Fałszywe monety w snach oznaczają, że powinieneś zwrócić szczególną uwagę na zdrowie i zapobiegać chorobom. Zmień styl życia, dietę, porzuć nałogi, zrób badania kontrolne. Wiele zależy od Ciebie samego.

Stracić monety

Sen, że tracisz monety oznacza utratę dobrych okazji, które pukały do ​​Twoich drzwi w przeszłości i że dopiero teraz możesz rozpoznać, że straciłeś szansę na zrobienie czegoś co mogło zmienić Twoje życie. Wyciągnij naukę z tego doświadczenia i nie przegap kolejnej okazji.

stracic monety

Znaczenie snu monety

 • Widzieć monety – ​​nadejdzie sukces
 • Monety w portfelu – szczęście Cię nie opuści
 • Monety w kieszeni – Twoje wysiłki w pracy, przyniosą znaczne zyski
 • Płacić monetami – uważaj na plotki
 • Znaleźć monety – spotkasz się z bliską Ci osobą, za którą tęsknisz
 • Dostać monety (wypłata w monetach) – rodzina i przyjaciele Cię wspierają
 • Zbierać monety – wiesz jak przezwyciężyć trudności i zacząć wszystko od nowa
 • Wiele monet – stawiaj na inwestycje i własne pomysły
 • Złote monety – dążysz do sukcesu, ale musisz pokonywać trudności
 • Srebrne monety – skup się na sobie i nie ulegaj negatywnym emocjom 
 • Miedziane monety – zadbaj o relaks, odstresuj się
 • Stare monety – szukasz stabilności finansowej
 • Fałszywe monety – uważaj na zdrowie
 • Stracić monety – straciłeś okazję na zmianę sytuacji

sen o monetach

Sennik mistyczny – monety

Jeśli we śnie widzisz monety, oznacza to, że na jawie grozi Ci jakieś niebezpieczeństwo i musisz być bardzo ostrożny.

Złote monety zapowiadają, że niebawem będziesz musiał ponieść jakieś duże wydatki lub zaangażować się w jakieś przedsięwzięcie, podczas którego musisz zachować szczególną ostrożność.

Znaczenie snu monety
Znaczenie snu monety

Miedziane monety zapowiadają dla Ciebie pomyślność – ogólnie bądź w jakiejś konkretnej sprawie.

Srebrne monety to znak, że wzbogacisz się podczas pobytu za granicą.

Jeśli we śnie przyjmujesz monety, zapowiada to dla Ciebie straty finansowe albo majątkowe.

Gdy śnisz, że masz monety, oznacza to, że Twoje życie będzie ciężkie.

Znalezienie monet zapowiada, że poradzisz sobie w każdej sytuacji i nie będziesz musiał uciekać się do cudzej pomocy.

Liczenie monet to sygnał od Twojej podświadomości, byś w najbliższym czasie zachował szczególną ostrożność w swych sprawach zawodowych.

Rozdawanie monet oznacza, że na skutek jakiegoś swojego zachowania wpadniesz w kłopoty.

Wydawanie monet to znak, że zapracujesz sobie na czyjąś wdzięczność lub odniesiesz korzyści z jakiejś sprawy.

Obce lub zagraniczne monety to znak, że czeka Cię zastrzyk gotówki bądź odniesiesz korzyści dzięki jakiejś osobie, której do tej pory nie znałeś.

Produkowanie monet to znak, że musisz przygotować się na to, iż Twoje życie nie będzie usłane różami.

Kolekcjonowanie monet zapowiada, że wkrótce będziesz miał do wykonania jakieś niezwykłe zadanie lub czeka Cię niebanalne przeżycie.

Monety
Monety
Oceń sennik

2 komentarze

 1. paweł

Znaczenie snu Monety

Opisz swój sen związany z symbolem Monety i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen