sennik most

Most

Sen o moście wiąże się z Twoją drogą życiową oraz przyszłością. Oznacza, że ​​osiągniesz wszystkie cele, których pragniesz. Reprezentuje Twój sukces w walce z wszelkimi przeciwnościami.

Mosty w snach reprezentują połączenie, które oddziela decyzję od konsekwencji. Są oznaką dobrej wróżby i powodzenia, pokonywania przeciwności, które wydawały się nie do pokonania.

Sennik most

znaczenie snu most

Piękny most (zachód słońca na moście)

Piękny most z pięknym krajobrazem to zaproszenie do oglądania zachodu słońca we dwoje. To oznacza, że albo spotka Cię wielka miłość, albo jesteś już gotowy razem ze swoim partnerem do poważnego planowania wspólnej przyszłości. Sen może zapowiadać także romantyczne chwile we dwoje.

Przechodzić przez most

Ten sen wskazuje na sukces i osiągnięcie celu. Przekroczenie mostu pokazuje, że pokonałeś wyzwania, które napotkałeś, dotarłeś tam, gdzie chciałeś. Możesz teraz zdobywać kolejne cele i realizować marzenia.

Przejście przez most, niezależnie od stanu, w jakim się znajduje, jest znakiem, że odniosłeś sukces lub dzieli się od niego zaledwie kilka chwil.

Skoczyć lub spaść z mostu

Skakanie lub spadanie z mostu we śnie jest odzwierciedleniem własnych lęków i niepewności. Oznacza to, że nie ufasz sobie i wymagasz od siebie zbyt wiele. Być może jest to reakcja na sytuację zewnętrzną, np. oczekiwania innych wobec Ciebie, ale wiedz że w ten sposób tylko szkodzisz samemu sobie. Przemyśl swoje postępowanie.

Ten sen może również oznaczać, że boisz się poważnego związku. 

skoczyć spaść z mostu

Budować most

Most budowany we śnie oznacza okres przejściowy i stopniowe przemiany w Twoim życiu. Wszystko to potrwa jednak trochę, więc musisz uzbroić się w cierpliwość. Niedługo w Twojej karierze zaczyna się nowy etap lub może pojawić się nowa miłość. Sen o mostach w budowie to także dobry znak na zawarcie transakcji, kupno nieruchomości, czy zmianę samochodu. 

Drewniany most

Sennik zwraca uwagę na Twoje życiowe ścieżki. Zastanów się, jakimi drogami podążasz do celu. Czy dana droga jest bezpieczna? Czy ta ścieżka prowadzi Cię tam, gdzie powinna? Czy nie powinieneś wprowadzić jakiś zmian w swoje plany? Inne znaczenie snu sugeruje, że grozi Ci jakieś niebezpieczeństwo, stąpasz po kruchej powierzchni.

Żelazny most

Sen oznacza bezpieczeństwo, jest to symbol bezpiecznej drogi, która poprowadzi Cię do celu. Nie oznacza to, że nie pojawią się na niej jakieś przeszkody, ale powinieneś odważnie stawić im czoła.

Most kolejowy

Widok we śnie mostu kolejowego może być zapowiedzią odwiedzin kogoś, kogo dawno nie widziałeś. Sen jednak może  sugerować, że z odwiedzin tej osoby nie będziesz zbyt zadowolony.

most kolejowy

Most zwodzony

Ten sen wskazuje, że większość Twoich problemów jest spowodowana przez Ciebie. Szukaj pomocy u ludzi, którzy naprawdę mogą teraz zmienić Twoje życie. Bądź szczery wobec siebie i umiej przyznać się do błędu. Wyciągnij wnioski na przyszłość.

Most linowy

Jeśli śniłeś o moście linowym Sennik zwraca uwagę, że nadszedł czas wyzwolenia się z zależności lub nałogów. Może powinieneś rzucić palenie lub zacząć terapię odwykową. Może czujesz się uzależniony od jakiejś osoby. Czas wreszcie poczuć się wolnym.

Wąski most

Sen o wąskim moście oznacza trudności, pojawią się przeszkody i problemy. Potrzebujesz odporności i siły, by je pokonać. Nie załamuj się, tylko ruszaj śmiało do przodu.

Most nad wodą (zalany wodą)

Jeśli w Twoim śnie most jest zalany lub rozciąga się nad wodą, czeka Cię emocjonalna podróż. Inne znaczenie snu sugeruje, że nie panujesz nad emocjami. Być może przeżywasz coś bardzo przykrego, ale taki stan uniemożliwia Ci normalne funkcjonowanie. Musisz uzyskać kontrolę nad sobą i odzyskać spokój.

Most nad przepaścią

Sennik zapewnia Cię, że masz wsparcie bliskich i przyjaciół. W trudnych chwilach zawsze możesz liczyć na kogoś. Korzystaj z tego i okazuj swoją wdzięczność.

most nad przepascia

Popsuty most (dziurawy most)

Ten sen wskazuje, że nie jesteś pewien jakiejś decyzji, którą ostatnio podjąłeś. Musisz bardziej  skupić się na swoich przemyśleniach, być pewnym swoich działań. Korzystaj z pomocy innych i bardziej zaufaj sobie. Inne znaczenie snu może sugerować, że popełniłeś jakiś błąd.

Walący się most

Jeśli we śnie przeszedłeś przez most, który się zawalił, Sennik wyjaśnia, że nie jesteś już w niebezpieczeństwie. Wszystkie problemy są już za Tobą. Teraz nadszedł czas, aby odpocząć i planować nowe cele.

Zburzyć most

Ten sen jest związany z Twoim nastawieniem do życia, bo ono wpływa na wszystko wokół Ciebie. Zastanów się nad tym, czego chcesz i w jaki sposób zamierzasz to osiągnąć. Musisz być też bardziej konsekwentny i nie zniechęcać się drobnymi niepowodzeniami.

Jeśli we śnie widziałeś zburzony most możliwe, że przegapiasz właśnie ważną okazję, która może zmienić Twoje życie. To także obraz Twoich zaniedbań. Bądź bardziej uważny i wykorzystuj to co podsuwa Ci życie. 

sen o moście

Znaczenie snu most – podsumowanie

 • Piękny most (zachód słońca na moście) – spotka Cię wielka miłość
 • Przechodzić przez most – pokonałeś wyzwania i dochodzisz do celu
 • Skoczyć lub spaść z mostu – nie ufasz sobie i wymagasz od siebie zbyt wiele
 • Budować most – pojawi się nowy etap w Twoim życiu
 • Drewniany most – obrana przez Ciebie droga jest niebezpieczna
 • Żelazny most – bezpieczna droga prowadzi Cię do celu
 • Most kolejowy – ktoś Cię odwiedzi
 • Most zwodzony – bądź szczery wobec siebie, wyciągaj wnioski z własnych błędów
 • Most linowy – musisz wyzwolić się z nałogów lub toksycznych relacji
 • Wąski most – pojawią się przeszkody i problemy na Twojej drodze
 • Most nad wodą (zalany wodą) – nie panujesz nad emocjami
 • Most nad przepaścią – masz wsparcie bliskich i przyjaciół
 • Popsuty most (dziurawy most) – popełniłeś jakiś błąd
 • Walący się most – wszystkie problemy są już za Tobą
 • Zburzyć most – bądź konsekwentny i nie zniechęcaj się drobnymi niepowodzeniami

most w snach

Sennik mistyczny – most

Cały most to znak, że Twoja przyszłość będzie pomyślna.

Jeśli we śnie widzisz most, oznacza to, ze uda Ci się pogodzić jakieś sprzeczne interesy i będziesz mieć dzięki temu wielkie korzyści.

Znaczenie snu most
Znaczenie snu most

Gdy widzisz zerwany most, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że musisz znaleźć inną drogę do celu.

Jeśli we śnie widzisz zwodzony most, zapowiada to dla Ciebie jakieś problemy w życiu zawodowym.

Gdy widzisz wiele mostów, zapowiada to dla Ciebie bliżej nieokreślone zmartwienia.

Kiedy śnisz, że widzisz most z daleka, jest to znak, że na jawie brakuje Ci bliskości, ale niepotrzebnie się męczysz, gdyż wystarczy, że jedynie wyciągniesz rękę i zrobisz pierwszy krok, a zdobędziesz swoje szczęście.

Jeśli we śnie stoisz na moście, oznacza to, że na jawie czujesz się zagubiony i samotny w sytuacji, w jakiejś się znalazłeś.

Przechodzenie przez most to sygnał od Twojej podświadomości, byś w najbliższym czasie miał się na baczności.

Upadek na moście może zapowiadać dla Ciebie jakieś przeszkody w życiu zawodowym.

Gdy śnisz, że spadasz z mostu, oznacza to, że wysiłki, jakie podejmiesz na jawie nie przyniosą Ci pożądanych rezultatów.

Przechodzenie przez stary most oznacza, że uda Ci się wyjść obronną ręką z jakichś problemów.

Przechodzenie przez bardzo długi most to znak, że czeka Cię wielki życiowy postęp.

Kiedy śnisz o długim moście, jest to znak, że niebawem stracisz jakiś przedmiot, który miał dla Ciebie ogromną wartość sentymentalną.

Kamienny most zapowiada, że Twoje życie będzie spokojne i pozbawione poważniejszych problemów.

Drewniany most to sygnał od Twojej podświadomości, byś wykonał życzliwy gest w stronę jakiejś osoby z Twego otoczenia.

Kolejowy most zapowiada, że niebawem odwiedzi Cię ktoś, czyje towarzystwo nie sprawi Ci przyjemności.

Gdy śni Ci się, że budujesz most, oznacza to, że zostaniesz pochwalony za wykonaną pracę.

Most
Most
5/5 - (1)

2 komentarze

 1. Mateusz

Znaczenie snu Most

Opisz swój sen związany z symbolem Most i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen