Mysz

Znaczenie snu mysz

Znaczenie snu mysz

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie Twój organizm jest wyczerpany, a Ty, zamiast dać mu się zregenerować, dodatkowo go obciążasz i jeśli tak dalej pójdzie, będziesz kompletnie wyczerpany. Może to być także dla Ciebie ostrzeżenie, że coś ważnego dzieje się w Twoim życiu i nie możesz tego zlekceważyć, wbrew temu, co może Ci się wydawać.

Piszcząca mysz pojawiająca się w Twoim śnie to znak, że na jawie grożą Ci znaczne straty finansowe, głównie w związku z ryzykiem, jakie zamierzasz podjąć.

Jeśli widzisz biegającą mysz, oznacza to, że w najbliższym czasie zaangażujesz się w jakieś konflikty i będziesz miał wiele zmartwień, nie tylko z ich powodu.

Chrobocąca mysz to dla Ciebie ostrzeżenie ze strony Twej podświadomości o zagrażającym Ci na jawie niebezpieczeństwie, ale nie wiadomo, czego dokładnie może to dotyczyć.

Złapanie myszy zwiastuje dla Ciebie szczęście w nieszczęściu, ale nie wiadomo, czego dokładnie może to dotyczyć.

Jeśli widzisz mysz w pułapce, oznacza to, że uda Ci się w końcu załatwić jakąś sprawę, która była przyczyną Twej wielkiej irytacji.

Gdy we śnie widzisz białe myszki, jest to znak od Twojej podświadomości, że na jawie zupełnie niepotrzebnie się czymś zamartwiasz.

Myszka Miki pojawiająca się w Twoim śnie oznacza, że jesteś niedojrzały i naiwny i masz dziecięce usposobienie.

1 sen

  1. Kipię z ciekawości.

Znaczenie snu Mysz

Opisz swój sen związany z symbolem Mysz

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen