sennik napad

Napad

Sen o napadzie oznacza, że w Twoim życiu pojawi się coś dobrego i wiele z Twoich problemów zostanie rozwiązanych. Może to jednak powodować strach przed niektórymi zdarzeniami.

Sen zachęca do zwrócenia większej uwagi na niesprawiedliwość wokół Ciebie.

Sennik napad

Widzieć napad (być świadkiem napadu)

Sen, że widzisz napad jest znakiem, że szczęście jest blisko Ciebie. Znaczenie snu wskazuje na to, że w Twoim życiu pojawią się nowe możliwości zawodowe lub osobiste, szczęście będzie Ci sprzyjać.

Jeśli jednak widzisz, że ktoś jest okaleczony i nie reaguje sen pokazuje, że masz trudności z zaakceptowaniem własnych cech. Zaufaj sobie bardziej.

Możliwe, że czujesz się pozbawiony uznania, na które uważasz, że zasługujesz. Może to mieć związek z kwestiami zawodowymi lub rodzinnymi. Twoja podświadomość po prostu manifestuje niesprawiedliwość, którą czujesz.

Sennik twierdzi też, że martwi Cię sytuacja w związku swoim albo kogoś Ci bliskiego.

Napad na dom

Sennik sugeruje, że możesz zrobić wszystko tylko po to, by zwrócić na siebie uwagę. Taka postawa może zniszczyć Twój wizerunek i spowodować brak szacunku w oczach innych.

Napad w mieszkaniu

Sen może sugerować, że chcesz szybko się wzbogacić. Inne znaczenie snu mówi o braku poczucia bezpieczeństwa lub o jakiś kłótniach rodzinnych. Pora wyjaśnić dawne spory.

Napad w pracy

Obawiasz się jakiś sytuacji w pracy. Być może walczysz o awans lub jakiś projekt i czujesz, że konkurencja depcze Ci po piętach. Sennik radzi, by przyłożyć się do swoich obowiązków i skupić na celu, pilnować terminów i nie zwierzać innym ze swoich planów.

Napad na bank

Sen, że okradasz bank pokazuje, że powinieneś zwrócić uwagę na to, jak działasz. Często konieczne jest strategiczne wycofanie się, aby pokonać jakąś przeszkodę. Zatrzymaj się na chwilę i przeanalizuj wszystko, co dzieje się w Twoim życiu finansowym i podejmij odpowiednie środki ostrożności, aby nie ponieść strat.

Sennik twierdzi, że sen o napadzie na bank zapowiada pokonanie kłopotów. Inne znaczenie snu sugeruje kłótnię. Jednak emocje, które z siebie wyrzucisz pozwolą oczyścić atmosferę i zmusić do wyjaśnienia kilku spraw z przeszłości.

Rabunek (kradzież)

Taki sen to dobry omen, bo oznacza, że szczęście zapuka do Twoich drzwi. Bycie okradzionym we śnie jest sygnałem, że ważne informacje przyjdą do Ciebie i pomogą Ci rozwiązać poważne problemy.

Jeśli doświadczyłeś snu, w którym zostałeś okradziony, powinieneś być ostrożny w wydawaniu pieniędzy, uważaj na nieprzewidziane wydatki, które się pojawią.

Sen może również oznaczać, że niektóre projekty mogą pójść nie tak jak planowałeś, narażając Twoje finanse na ryzyko. Przyłóż się do pracy, bo znaczenie snu sugeruje, że Twoja pozycja zawodowa jest zagrożona.

Napad z bronią w ręku

Sen o napadzie z bronią w ręku może mieć różne znaczenia. Jeśli właśnie widziałeś uzbrojonego bandytę próbującego kogoś obrabować to znaczy, że Twoje pieniądze są bezpieczne. Jeśli jesteś okradany z bronią w ręku jest to wskazówka, że osiągniesz sukces w swoim życiu zawodowym. Jeśli nie udało Ci się pokonać uzbrojonego bandyty, Sennik uważa, że otaczają Cię zazdrośni ludzie, którzy mogą wyrządzić Ci krzywdę.

znaczenie snu napad

Napad z nożem

Sen, że ktoś atakuje Cię nożem wskazuje na agresję, złość, separację, cięcie czegoś. Sennik sugeruje, że taki sen może oznaczać utratę pracy lub zysków finansowych. Przeanalizuj wszystko, co dzieje się wokół Ciebie i wprowadź niezbędne zmiany, aby nie przechodzić przez trudności.

Być złodziejem (napaść na kogoś)

Sennik ostrzega, że możesz przejść przez nieprzyjemne sytuacje, szczególnie w przypadku, gdy poświęcasz zbyt mało uwagi samemu sobie, a nawet ignorujesz pewne symptomy, np. zmęczenia. Sen przestrzega Cię, by nie lekceważyć niczego, bo to może mieć istotne znaczenie dla Twojej przyszłości.

Sen, że atakujesz kogoś wskazuje, że nie będziesz miał szczęścia w inwestycjach, zwróć szczególną uwagę na to jak wydajesz i gdzie lokujesz swoje pieniądze.

Sen, w którym jesteś atakowany może również oznaczać, że masz wątpliwości co do czegoś bardzo ważnego, związanego z Twoim życiem zawodowym.

Uciekający włamywacz

Sen pokazuje Twoją troskę o kogoś bliskiego. Pomóż mu, ale tak, jak naprawdę tego potrzebuje.

Sen o ucieczce włamywacza wskazuje też, że będziesz miał problemy finansowe i powinieneś zacząć oszczędzać na trudne czasy.

Aresztowanie włamywacza

Sen, że napastnik jest aresztowany, jest dobrym omenem, to znak, że pokonasz wielką trudność w życiu zawodowym lub finansowym. Jeśli śnisz o złodzieju w więzieniu, jest to wskazówka, aby nie rezygnować ze swoich projektów, ponieważ nawet przy pewnych trudnościach dojdziesz do celu.

Śmierć w napadzie

Sen, że ktoś ginie w napadzie jest ostrzeżeniem przed stratami finansowymi w życiu zawodowym. Jeśli ten, kto umiera, jest napastnikiem, zachowasz równowagę w swoim budżecie, pokonując przeciwności losu.

Podsumowanie : znaczenie snu napad

 • Widzieć napad (być świadkiem napadu) – szczęście jest blisko Ciebie
 • Napad na dom – nie zwracaj na siebie uwagi na wszelką cenę
 • Napad w mieszkaniu – pora wyjaśnić dawne spory
 • Napad w pracy – przyłóż się do pracy i skup się na celu
 • Napad na bank – pokonasz kłopoty
 • Rabunek (kradzież) – ważne informacje pomogą Ci rozwiązać problemy
 • Napad z bronią w ręku – osiągniesz sukces w życiu zawodowym
 • Napad z nożem – możesz stracić dochód, zastanów się co robisz
 • Być złodziejem (napaść na kogoś) – nie lekceważ znaków organizmu i świata
 • Uciekający włamywacz – troszczysz się o kogoś bliskiego
 • Aresztowanie włamywacza – pokonasz trudności w życiu zawodowym lub finansowym
 • Śmierć w napadzie – uważaj na wydatki

Sen o napadzie 

Sennik mistyczny : napad

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie żywisz jakieś specyficzne pragnienia, których istnienia być może nie jesteś nawet świadom i tylko podświadomie od czasu do czasu dają o sobie znać.

Znaczenie snu napad
Znaczenie snu napad

Jeśli we śnie widzisz napad, oznacza to, że dzięki zdrowemu rozsądkowi uda Ci się uniknąć jakiegoś poważnego zagrożenia.

Gdy we śnie zostałeś napadnięty, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że na jawie masz zbyt dużą skłonność do uzewnętrzniania się przy ludziach, których nawet dobrze nie znasz i kiedyś może się to na Tobie srodze zemścić.

Kiedy śnisz, że na kogoś napadasz, oznacza to, że na jawie za wszelką cenę chcesz zwrócić na siebie uwagę, ale Twoja podświadomość ostrzega Cię, że w końcu możesz posunąć się za daleko i w efekcie stracić szacunek do samego siebie.

Napad
Napad
5/5 - (1)

2 komentarze

 1. Mateusz

Znaczenie snu Napad

Opisz swój sen związany z symbolem Napad i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen